ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1403 و سال 2024 ، فعالسازی و تنظیمات خط کش در word و تنظیمات خط کش در ورد 2013 و خط کش در ورد 2016 و تنظیمات خط کش در ورد 2007 و خط کش در ورد 2010 و خط کشی در ورد و استفاده از خط کش در اکسل و خط کش در پاورپوینت و اضافه کردن خط در ورد را در نم نمک بخوانید.

خط کش در word 2007 کجاست و چطور آنرا فعال کنیم؟

برای اینکه بتوانید چینش پاراگراف ها و نوشته ها را در نرم افزار ورد تنظیم کنید ، نیاز به استفاده از خطکش خواهید داشت. به همین دلیل در این مطلب به این سوال ساده که در word 2007 خط کش کجاست؟ و چطور خط کش را در word ظاهر کنیم؟ پاسخ می دهیم.فعالسازی و تنظیمات خط کش در ورد(Word) + تصویریفعالسازی و تنظیمات خط کش در ورد(Word) + تصویری

نحوه فعال کردن خط کش در word تنظیمات مربوط به آن

مهمترین قابلیت و خاصیت خط کش در word تنظیم کردن جای عناصر و چینش آنها در پرونده است به صورتی که میتوانید با استفاده از خط کش اندازه محیط نوشتاری ، جدول ها ، لیست ها و… را تنظیم کنید.

برای ظاهر کردن خط کش در word از منوی ورد بر روی گزینه View کلیک کنید تا زیر مجموعه های بخش view پدیدار شوند. در این بخش به دنبال جعبه Show/Hide بگردید. یکی از گزینه هایی که میتوانید در این قسمت پیدا کنید گزینه خطکش (Ruler) است!

برای فعال شدن خط کش در word کافی است تیک این گزینه را روشن کنید و یا اینکه اگر نمی خواهید از امکانات خط کش در word استفاده کنید تیک آنرا خاموش نمایید!

در تصویر زیر محل قرار گیری گزینه مربوط به نمایش خط کش را مشاهده می کنید.

فعالسازی و تنظیمات خط کش در ورد

فعال کردن خط کش در محیط نرم افزار ورد

بیوگرافی

پیج اینستاگرام نم نمک

این مطلب مفید بود؟
(1 رای)
100%

نظر دادن