ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1402 و سال 2023 ، ساخت اکانت مایکروسافت استور و چگونه در مایکروسافت استور اکانت بسازیم و چگونه اکانت مایکروسافت در ویندوز 10 بسازیم و ساخت اکانت مایکروسافت با شماره تلفن و مایکروسافت اکانت و آموزش ساخت اکانت مایکروسافت اندروید و چگونه اکانت مایکروسافت بسازیم و ورود به حساب مایکروسافت و مشکل ساخت اکانت مایکروسافت و حذف اکانت مایکروسافت در نم نمک.

چگونه در مایکروسافت استور اکانت بسازیم؟

اکانت مایکروسافت را برای بیشتر کارهایی که با مایکروسافت انجام می دهید ، نیاز دارید. کارهایی مانند ، وارد شدن به خدمات و برنامه های مختلف آن و حتی وارد شدن به ویندوز. در این مقاله از نم نمک چگونگی ساخت اکانت مایکروسافت را به شما آموزش می دهیم.چگونه در مایکروسافت استور اکانت بسازیم؟چگونه در مایکروسافت استور اکانت بسازیم؟

چگونه در مایکروسافت استور اکانت بسازیم؟

ممکن است از قبل اکانت مایکروسافت داشته باشید

اگر تا به حال از خدماتی مانند Outlook.com ، Microsoft OneDrive ، Office 365،Skype ، Xbox Live استفاده کرده اید ، به احتمال زیاد شما از قبل اکانت (حساب) مایکروسافت ساخته اید. ممکن است تا الان متوجه آن نشده باشید زیرا اکانت مایکروسافت با هر ایمیلی می تواند ساخته شود. می توانید در سایت های خدمات ذکر شده در بالا آدرس حساب خود را پیدا کنید. همچنین می توانید از یک ایمیل متفرقه مانند جیمیل و غیره برای اکانت مایکروسافت خود استفاده کنید. پس احتمالا همین حالا با ایمیل فعلی خود یک اکانت مایکروسافت داشته باشید در صورتی که از آن خبر ندارید.

اگر سیستم کامپیوتر خود را جدیدا راه اندازی کرده اید (یا ویندوز جدید نصب کرده اید) ، هر اکانت یا ایمیلی که در ویندوز خود وارد کرده اید ، برای اکانت مایکروسافت شما نیز همان در نظر گرفته می شود.

چگونگی ساخت اکانت مایکروسافت

اگر از قبل اکانت مایکروسافت نساخته اید ، باید به شما بگویم که ساختن آن بسیار آسان است. در حقیقت اگر در حال راه اندازی سیستم جدید کامپیوتر خود هستید یا می خواهید ویندوز جدیدی نصب کنید یا می خواهید برنامه مایکروسافت را نصب کنید ، معمولا سیستم به صورت خودکار شما را در ساختن اکانت مایکروسافت راهنمایی می کند.

به هر حال اگر می خواهید یک اکانت جدید مایکروسافت بسازید ، به صفحه Microsoft Windows Account Page بروید. وقتی که صفحه باز شد ، روی کلید Sign In را در سمت راست بالا کلیک کنید.

چگونه در مایکروسافت استور اکانت بسازیم؟

پنجره Sign-in بالا می آید. اگر شک دارید که اکانت دارید یا نه ، اکانت احتمالی مایکروسافت خود را وارد کنید ، سپس برای ورد به آن روی گزینه Next کلیک کنید.

چگونه در مایکروسافت استور اکانت بسازیم؟

اگر که با یک ارور مواجه شدید ، پس به احتمال زیاد شما اکانت ندارید. روی لینک Create One برای ساختن حساب جدید ، کلیک کنید.

چگونه در مایکروسافت استور اکانت بسازیم؟

نکته : مایکروسافت پیشنهاد می کند که از ایمیلی که در بالا امتحان کردید ، برای ساخت اکانت جدید استفاده کنید. اگر می خواهید که ایمیل جدید وارد کنید ، به صفحه قبل برگردید و دوباره لینک Create One را بزنید.

در صفحه Craete Account ، چندین مرحله را باید کامل کنید. اول از همه ، می توانید برای ساخت اکانت خود از هر ایمیلی استفاده کنید. آدرس ایمیل را بنویسید ، سپس روی گزینه Next کلیک کنید. اگر ایمیل ندارید یا می خواهید یک ایمیل جدید بسازید ، روی لینک Get a new email address کلیک کنید. سیستم شما را برای ساختن ایمل راهنمایی می کند.

چگونه در مایکروسافت استور اکانت بسازیم؟

در صفحه بعد ، یک پسورد برای اکانت خود تعیین کنید و سپس روی گزینه Next کلیک کنید.

چگونه در مایکروسافت استور اکانت بسازیم؟

مایکروسافت یک کد امنیتی به ایمیل شما می فرستد تا مطمئن شود که صاحب ایمیل هستنید. ایمیل مربوطه را باز کنید و روی لینک verify your email address کلیک کنید یا کد امنیتی را کپی کنید.

چگونه در مایکروسافت استور اکانت بسازیم؟

اگر که روی لینک مربوطه کلیک کرده اید ، دیگر لازم نیست کاری بکنید. اما اگر کد امنیتی را کپی کرده اید ، به صفحه Verify Email بروید و کد را در آنجا پیست کنید. سپس روی گزینه Next کلیک کنید.

چگونه در مایکروسافت استور اکانت بسازیم؟

کد امنیتی داده شده را در جای خالی بنویسید و سپس روی گزینه Next کلیک کنید.

چگونه در مایکروسافت استور اکانت بسازیم؟

به همین سادگی ، شما حالا یک اکانت مایکروسافت دارید.

چگونه در مایکروسافت استور اکانت بسازیم؟

حال می توانید از این اکانت برای استفاده از تمام خدمات مایکروسافت مانند Outlook.com ، OneDrive ، Skype ، Xbox Live و غیره استفاده کنید.

  • تاریخ: پنج شنبه, 26 خرداد 1401

بیوگرافی

این مطلب مفید بود؟
(6 رای)
60%

نظر دادن