آهنگ استوری اینستاگرام و گذاشتن آهنگ در پست اینستاگرام و چرا گزینه موزیک در استوری اینستاگرام نیست و اهنگ در استوری اینستاگرام اندروید و قابلیت موزیک استوری اینستاگرام و گذاشتن اهنگ طولانی در استوری اینستاگرام و چگونه روی عکس اهنگ بزاریم در اینستاگرام و دانلود آهنگ برای استوری اینستاگرام و افزودن استیکر موزیک به اینستاگرام و افزودن آهنگ به استوری اینستاگرام و اضافه کردن اهنگ به استوری اینستاگرام و استوری اینستاگرام و instagram story music در نم نمک.

آموزش تصویری اضافه کردن آهنگ به استوری اینستاگرام

اینستاگرام یکی از برنامه هایی است که در طول زمان پیشرفت زیادی کرد و به ابزارهای متنوعی تجهیز شده است و به همین دلیل بیشتر از یک برنامه شناخته شده ، یک برنامه جامع می باشد که شما خیلی آسان می توانید از قابلیت های آن در راستای انتشار محتواهای مختلف استفاده کنید. برای مثال استوری اینستاگرام که خود یکی از قابلیت های اینستاگرام می باشد که وقتی می توانید از این قابلیت استفاده کنید ، می توانید از سایر قابلیت هایی که برای استوری اینستاگرام تعریف شده اند نیز استفاده کنید.آموزش تصویری گذاشتن آهنگ در استوری اینستاگرامآموزش تصویری گذاشتن آهنگ در استوری اینستاگرام

برای مثال یکی از این قابلیت هایی که شما می توانید در استوری اینستاگرام از آن استفاده کنید این است که می توانید لوکیشن ، ساعت ، تگ کردن حساب های دیگر و... را در استوری اینستاگرام بگنجانید. با این وجود یکی دیگر از قابلیت هایی که اینستاگرام اخیرا از آن رونمایی کرد ، امکان افزودن آهنگ به استوری است که شما می توانید خیلی ساده آهنگ های مورد علاقه خود را بر روی استوری از موزیک پلیر ، اسپاتیفای ، سوندکلود و شازم درج کنید. به همین دلیل در ادامه این گزارش از بخش تکنولوژی نم نمک قصد داریم شما را با نحوه اضافه کردن اهنگ به استوری اینستاگرام آشنا سازیم. همراه ما باشید.

توجه مهم : قبل از هر کاری ابتدا باید اقدام به دانلود آخرین نسخه اینستاگرام برای اندروید و آیفون از فروشگاه های گوگل پلی و اپ استور کنید.

در قدم اول وارد اینستاگرام شوید و از صفحه هوم اینستاگرام ، گزینه Your Story را انتخاب کنید.

وارد برنامه اینستاگرام شوید

قدم دوم؛ هم اکنون فیلم یا تصویری که تصمیم به استوری کردن آن دارید را انتخاب و یا ثبت کنید که در تصویر ذیل ما استوری را در قالب یک عکس ثبت کردیم.

استوری مدنظر را انتخاب کنید

قدم سوم؛ اینک تصویری که مدنظر شما بود ، ثبت یا انتخاب شده است. همان گونه که در تصویر ذیل مشاهده می کنید ، گزینه مشخص شده که برای استیکرهای اینستاگرامی است را انتخاب کنید.

گزینه مشخص شده را انتخاب کنید

قدم چهارم؛ اینک یک سری استیکر و قابلیت هایی را در اینستاگرام مشاهده می کنید که یکی از آنها گزینه Music می باشد. از این رو گزینه Music که برای اضافه کردن اهنگ به استوری اینستاگرام است را همانند تصویر ذیل انتخاب کنید.

گزینه music را انتخاب کنید

قدم پنجم؛ اینک وارد صفحه ای جدید خواهد شد که در این صفحه می توانید موزیک های پرطرفدار را مشاهده کنید. اما دقیقا در قسمت بالای صفحه ، قسمتی برای جستجو وجود دارد که شما می توانید نام خواننده مدنظر خود را در این قسمت وارد کنید تا آهنگ های خواننده مدنظر برای شما نمایش داده شوند. بعد از نمایش موزیک های مدنظر ، یکی را انتخاب کنید.

آهنگ مدنظر را انتخاب نمائید

قدم ششم؛ با انتخاب موزیک ، وارد صفحه جدیدی خواهید شد که می توانید بازه اجرای موسیقی و نحوه نمایش متن آنرا بصورت دستی مشخص کنید که تمام این گزینه ها در قسمت پائین می باشد. همچنین لازم به ذکر است که از قسمت بالا می توانید رنگ متن را تغییر دهید. با این وجود در این بخش باید گزینه های شخصی سازی را انتخاب کنید.

شخصی سازی آهنگ استوری اینستاگرام

قدم هفتم؛ در نهایت شما موفق به افزودن آهنگ به استوری اینستاگرام شدید. هم اکنون با انتخاب گزینه Your Story می توانید این استوری را با تمام دوستان خود به اشتراک بگذارید.

اشتراک گذاری استوری اینستاگرام

این مطلب مفید بود؟
(0 رای)
0%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 14,551