دستبند شیائومی و کم شدن نور صفحه دستبند شیائومی و نمایش نام تماس گیرنده در mi band 2 و علت کم نور شدن دستبند شیائومی و افزایش نور می بند ۲ و افزایش نور صفحه mi band 3 و مشکل نور صفحه mi band 2 و تغییر رنگ صفحه mi band 2 و مشکلات نور شیائومی و رفع مشکل کم شدن نور صفحه نمایش دستبند شیائومی و رفع مشکل کم شدن نور صفحه نمایش دستبند شیائومی می بند و mi band را در نم نمک ببینید.

راه حل مشکل کم شدن نور صفحه نمایش دستبند شیائومی

دستبندهای هوشمند یکی از پرکاربردترین گجت ها در میان اکثر کاربران گوشی های هوشمند است که دارای قابلیت های مختلفی می باشند و از مهم ترین قابلیت های این دستبندها می توان به کورنومتر ، آلارم ، نمایش اطلاعات تماس گیرنده ، نمایش محتوای پیام دریافتی ، شمارش ضربان قلب بر حسب bpm ، شمارش قدم های برداشته ، نمایش ساعت و تقویم و... اشاره کرد.راه حل مشکل کم نور شدن صفحه نمایش دستبند شیائومیراه حل مشکل کم نور شدن صفحه نمایش دستبند شیائومی

با این وجود گاها ممکن است برای شما در حین استفاده از مچ بند شیائومی مشکلاتی رخ دهد. برای مثال یکی از گزینه هایی که می توان به آن اشاره کرد ، کم نور شدن صفحه نمایش دستبند شیائمی یا بصورت ناگهانی یا در طول زمان است که این می تواند به دودلیل رخ دهد. دلیل اول این است که شما به مدت زمان زیادی از ساعت استفاده کرده اید و یا به دلیل ضربه شدید این مشکل برای ساعت شما ایجاد شده است.

دلیل دوم نیز این می تواند باشد که شاید از طریق برنامه mi Fit شما گزینه night mode را فعال کرده اید و به همین دلیل می بند شیائومی شما نسبتا روشنایی خود را از دست داده است. از این رو در هر حالت اگر روشنایی دستبند شیائومی شما با کاهش نور مواجهه شده است و دلیل آنرا نمی دانید ، حتما از آموزش زیر از بخش تکنولوژی نم نمک برای رفع مشکل کم شدن نور صفحه نمایش دستبند شیائومی می بند اقدام کنید. همراه ما باشید.

در قدم اول شما باید وارد برنامه Mi Fit که برنامه بسیار ضروری و مهم برای دستبندهای شیائومی و جفت سازی این دستبندها با گوشی های هوشمند است را بر روی گوشی خود داشته باشید. اگر این برنامه را به هر دلیل حذف کرده اید ، باید این برنامه را دانلود کنید و سپس ساعت هوشمند خود را با این برنامه Pair نمائید. همچنین می توانید از لینک زیر اقدام به دانلود این برنامه برای گوشی اندرویدی و آیفونی کنید؛

قدم دوم؛ وارد برنامه Mi Fit شوید و سپس از قسمت پائینی برنامه گزینه Profile را انتخاب نمائید.

گزینه پروفایل را انتخاب کنید

قدم سوم؛ از قسمت بالای صفحه Profile ، ساعت خود را انتخاب کنید و از آنجائیکه گجت ما Mi band 3 است ، ما این گزینه را انتخاب کرده ایم.

ساعت هوشمند خود را انتخاب کنید

قدم چهارم؛ کمی به سمت پائین اسکرول کنید تا به گزینه Night mode برسید. این گزینه را انتخاب کنید.

گزینه نایت مود را انتخاب کنید

قدم پنجم؛ اینک این گزینه را از حالت Schedule بهحالت Turn Off تغییر دهید. اینک ساعت هوشمند خود را بررسی کنید.

گزینه مدنظر را انتخاب کنید

این مطلب مفید بود؟
(4 رای)
40%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 16,834