ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1403 و سال 2024 ، مایکروسافت به تازگی وب سایتی را راه اندازی کرده که قادر است سن و جنسیت کاربران را تشخیص دهد.اگر فکر می کنید که جوانتر و یا مسن تر از سن واقعی تان به نظر می رسید، می توانید این موضوع را با وب سایت مذکور در میان گذارید.

سایتی برای تشخیص سن افراد از روی عکس

شرکت مایکروسافت در میان شرکت های بزرگ دارای رتبه و سرمایه بسیار بزرگی است که از این رو بی شک جزء چند شرکت اول جهان است و توانسته است تا با اراده برنامه هایی مهم اعم از ویندوز و آفیس به میزان زیادی به انسان ها کمک نماید.معرفی وب سایت تشخیص سن از عکس شمامعرفی وب سایت تشخیص سن از عکس شما

اما یکی از اقداماتی که اخیرا شرکت مایکروسافت آنرا انجام داد ، ارائه سایتی جامع برای تشخیص سن می باشد که کاربران می توانند به آسودگی تمام از سرویس جدید مایکروسافت یعنی " How-old.net " استفاده نمایند که در ادامه این مطلب از بخش تکنولوژی نم نمک هر چه بیشتر با آن آشنا خواهید شد.

انسان ها بنابر دغدغه های روزمره خود و یا مشغول بودن به کارهایی که در طول روز انجام می دهند ، ممکن است زودتر از آنچه که تصورش را می کردند چین و چروک را بر روی چهره خود مشاهده نمایند که این چین و چروک نشان دهنده پیر شدن آنها است که امروزه می توان آنها را با استفاده از دستگاه های لیزری از بین برد. از این رو می بایست در کنار کارهای روزمره به خودتان استراحت دهید تا از گذر زمان غافل نشوید و بتوانید به بهترین نحو ممکن زندگی کنید.

با این وجود پس از گذشت مدتی از زندگی ، دوست داریم تا مطلع شویم که چهره و ظاهر ما جدای از سن واقعی خودمان ، چند سال دارد؟! که این گاها غیر ممکن است و شاید از دوستانمان نظر سنجی کنیم که چهره ما چند ساله است؟

تشخیص سن

نحوه تشخیص سن واقعی چهره توسط برنامه how-old.net

به همین دلیل شرکت مایکروسافت در طی اقدامی جالب در چند وقت اخیر از وب سایتی رونمایی کرد که کاربران آن می توانند با استفاده از آپلود کردن تصاویر خود در آن از سن واقعی خود مطلع شوند!


نحوه استفاده از How-old.net

برای استفاده از این وب سایت می بایست ابتدا وارد "how-old.net " شوید و سپس تصویر خود را آپلود کنید و اجازه دهید تا ربات های موجود در این وب سایت سن واقعی شما تشخیص دهند و در صفحه ای جدید سن واقعی خود را مشاهده نمایید.

 تشخیص سن واقعی افراد

تشخیص سن از روی عکس در سایت how old.net

بیوگرافی

پیج اینستاگرام نم نمک

این مطلب مفید بود؟
(7 رای)
77.2%

نظر دادن