ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1403 و سال 2024 ، ویرایش پست اینستاگرام و برنامه چیدمان پست اینستاگرام و how to edit instagram post و حذف یک عکس از پست اینستاگرام و نرم افزار ویرایش پست اینستاگرام و حذف یک عکس از آلبوم پست اینستاگرام و ویرایش پست در اینستاگرام کامپیوتر و تغییر ترتیب پست های اینستاگرام و حذف پست در اینستاگرام کامپیوتر و ویرایش کاور پست اینستاگرام و ترفند ویرایش پست اینستاگرام و روش ویرایش پست اینستاگرام و ویرایش پست در اینستاگرام جدید و آموزش ویرایش پست در اینستاگرام در نم نمک.

چگونه پست اینستاگرام را ویرایش کنیم؟

با وجود ده ها قابلیت و ابزارهایی که اینستاگرام بصورت رایگان برای عموم کاربران خود منتشر کرده است ، اما از پرکاربردترین قابلیت هایی که در اینستاگرام که نسبت به سایر موارد بیشتر استفاده می شود ، قابلیت انتشار پست و استوری است که از اصلی ترین کاربردهای اینستاگرام می باشند. با این حال به مرور زمان این دو قابلیت اصلی پیشرفت کردند و اینک نه تنها مشکلات و باگ های آنها برطرف شده است ، بلکه درون آنها ابزارهای متفاوت دیگری نیز درج شده اند.آموزش تصویری ویرایش و ادیت پست اینستاگرامآموزش تصویری ویرایش و ادیت پست اینستاگرام

اما همواره ممکن است شخصا در حین انتشار پست ، چه در کپشن و چه در سایر موارد ، اشتباهاتی را انجام دهیم که بعدا متوجه آن شویم! از این رو آیا باید پست خود را از صفحه اینستاگرامی خود حذف نصب کنیم؟! پاسخ این سوال طبیعتا خیر می باشد چرا که اینستاگرام قابلیت ویرایش پست را در کنار سایر قابلیت ها درج کرده است و از این رو شما می توانید پست های منتشر شده خودتان را بدون هر گونه دغدغه ای ویرایش کنید که در ادامه این گزارش از بخش تکنولوژی نم نمک به روش ویرایش پست اینستاگرام (how to edit instagram post) خواهیم پرداخت. همراه ما باشید.

1- وارد اینستاگرام شوید و از گزینه های پائین صفحه ، گزینه پروفایل را که در تصویر ذیل درج شده است را انتخاب نمائید.

گزینه مشخص شده را انتخاب کنید

2- پستی که مدنظرتان است که ویرایش کنید را از صفحه اینستاگرامی خودتان انتخاب کنید و سپس 3 نقطه عمودی را از بالای پست انتخاب کنید؛

گزینه 3 نقطه عمودی را انتخاب کنید

3- اینک گزینه Edit را انتخاب کنید.

گزینه edit را انتخاب کنید

4- در این مرحله شما می توانید به اولین روزی برگردید که این پست را منتشر کرده اید! یعنی اینکه می توانید تمام کارهایی که در حین انتشار پست انجام داده اید را مشاهده نمائید. اما 3 قسمت در تصویر ذیل مشخص شده است که شما می توانید به سادگی از آن استفاده نمائید. اولین قسمت مشخص شده در قسمت بالا سمت چپ است که شما می توانید لوکیشن را اضافه و یا حذف کنید. گزینه دوم نماینگر افراد تگ شده در پست شما می باشد که باز هم می توانید حذف یا حتی اضافه کنید. اما کادر قرمز سوم ، برای کپشن پست اینستاگرام است که از این طریق شما می توانید کپشن اینستاگرام را ویرایش کنید.

نحوهویرایش پست اینستاگرام

5- در انتها برای ذخیره تغییرات ، تیک آبی رنگ در قسمت بالا سمت راست را انتخاب نمائید.

بیوگرافی

پیج اینستاگرام نم نمک

این مطلب مفید بود؟
(28 رای)
34.2%

نظر دادن