آرایش برنزه و برنزه کردن و عروس برنزه و آرایش لایت و مدل آرایش برنزه عروس ایرانی و آرایش چشم و آرایش برنزه با موی بلوند و ارایش برنزه با موی مشکی و ارایش برنزه دخترانه و میکاپ برنزه عروس و تکنیک های برنزه کردن و روشهای برنزه کردن را در سایت نم نمک بخوانید.

روش های جالب برای برنزه کردن

آرایشگران بسیار از کرم پودر و پنکک های برنز برای پوشاندن برخی ایرادهای کوچک در صورت استفاده می کنند که شکل و منطقه استفاده از این نوع لوازم آرایش تکنیک های خواصی را نیاز دارد که تا حدودی در این بخش به اصلی ترین های آن ها اشاره می کنیم.تکنیک های مهم در آرایش برنزهتکنیک های مهم در آرایش برنزه

در کل برای کوچک تر و محو تر نشان دادن بخشی از صورت خود باید آن محدوده را تیره تر و برای بزرگتر جلوه دادن بخش های دیگر صورت آن محدوده را با رنگ روشن تر آرایش کنید. همچنین برای زیبایی لب و فرم دهی از رژ لب های نه زیاد براق و نه زیاد مات استفاده کنید.

آرایش برنزه

تکنیک های ساده و جالب برای آرایش برنزه

تغییر فرم صورت :

به طبع تیرگی موجب کوچک شدن و لاغر به نظر آمدن صورت می شود. اگر صورت شما چاق و یا درشت است سعی کنید کناره های صورت خود را تیره تر از جاهای دیگر آن آرایش کنید اما صورت های لاغر و کوچک نباید زیاد اطراف صورت خود را تیره کنند.

کوچک کردن بینی :

اگر بینی نسبتا بزرگی دارید با تیره کردن قسمت پایین و کناره های آن بینی شما جمع تر و کوتاه تر به نظر خواهد آمد.

محو کردن غبغب :

از قسمت استخوان چانه به پایین از کرم پودر تیره تر و برنز استفاده کنید.

آرایش برنزه

نکات مهم آرایش برنزه

برجسته کردن گونه :

با استفاده از کرم پودر برنز در زیر استخوان گونه از میان تا انتهای آن گونه زیباتر و برجسته تر به نظر خواهد رسید.

این مطلب مفید بود؟
(1 رای)
100%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 21,628