آموزش ساخت رنگساژ و اموزش تصویری رنگساژ مو و قیمت رنگساژ مو و فرمول رنگساژ و اموزش رنگساژ مو در منزل و فرمول رنگساژ دودی نقره ای و فرمول رنگساژ یخی و رنگساژ آماده و رنگساژ روی موی خیس یا خشک و چگونه رنگساژ درست کنیم و نحوه ساخت و استفاده از رنگساژ و رنگساژ کردن موهای مختلف در منزل و ترکیب انواع رنگساژها در نم نمک.

نحوه ساخت رنگساژ مو

رنگساژ ترمیم دوباره رنگ مو است که مورا به زیبایی روز اولش باز می گرداند. هنگامی که موها را رنگ و مش می کنیم در روزهای ابتدایی بسیار زیبا و درخشان هستند اما پس از هربار شستشو درخشندگی موها کمتر می شود . با رنگساژ کردن می توان موها را به حالت اولیه خود بازگرداند. در این بخش از دنیای مد نم نمک روش ساخت رنگساژ مو و همینطور نحوه رنگساژ کردن مو را به شما میگوییم تا به راحتی در منزل موهایتان را رنگ کنید.آموزش ساخت رنگساژ مو با فرمولی ساده در منزلآموزش ساخت رنگساژ مو با فرمولی ساده در منزل

رنگساژ کردن مو یعنی چه؟

رنگساژ کردن مو یعنی چه؟

آیا رنگساژ به مو آسیب می زند ؟

رنگساژحالت ضعیفی از رنگ مو است که به موها آسیب وارد نمی کند و بیشتر برای موهای دکلره و مش شده کاربرد دارد . آسیبی که رنگ و اکسیدان برای تنوع دادن به مو وارد می کنند قابل مقایسه با رنگساژ نیست .

مدت زمان گذاشتن رنگساژ روی مو

مدت گذاشتن رنگساژ روی مو حدودا ده دقیقه یا پانزده دقیقه است یعنی بعد از گذشت این زمان شما می توانید موهای خود را بشویید.برای رنگساژ یک درجه تیره تر از پایه دکلره استفاده می شود. برای رنگساژکردن موهای مش شده 1 دقیقه زمان کافیست.

آموزش ساخت رنگساز مو

آموزش ساخت رنگساز مو

طریقه ساخت رنگساژ

اگر موهایتان درخشندگی روزهای اول بعد از رنگ کردن را ندارد و دوست ندارید که دیگر از رنگ مو و دکلره برای تنوع رنگ موهایتان استفاده کنید ، می توانید موهای خود را با رنگساژ تنوع بدهید و از آسیب ندیدن موهایتان اطمینان حاصل کنید زیرا رنگساژ حالت ضعیف از رنگ مو است و همین ترکیب ضعیف باعث می شود کمتر به موها آسیب برسد.

آسیب ندیدن موها توسط رنگساژ کردن این امکان را برای شما فراهم می کند که بتوانید هر چند وقت یکبار موهایتان را با رنگ ساژ کردن تنوع بخشید و بدین وسیله حس تنوع طلبی تان را ارضا کنید.

چگونه در خانه رنگساژ بسازیم؟

چگونه در خانه رنگساژ بسازیم؟

رنگساژ رنگی است که با مقدار مناسبی از آب ضعیف شده است . برای رنگساژ کردن یک شماره تیره تر از پایه دکلره کار استفاده می شود ، برای مثال اگر پایه دکلره به 6 برسد ، رنگساز پایه 5 استفاده می کنیم. اگر موهایتان بلوند است از رنگساژ شماره 8 تا 10 استفاده کنید.

چگونه رنگساژ را بسازید؟

برای درست کردن رنگساژ یک چهارم از تیوپ رنگتان را خالی کنید و با 75 سی سی اکسیدان شماره 1 و همان مقدار آب ترکیب کنید. سپس این ترکیب رقیق شده را روی تمام قسمت های مویتان بمالید و شانه بزنید و بعد از گذشت 15 دقیقه موها را آبکشی کنید.اگر برای مش می خواهید رنگساژ کنید زمان مکث یک دقیقه می باشد ، نحوه رنگساژ کردن روی کلاه مش مانند شامپو زدن است.

درست کردن رنگساژ در منزل

درست کردن رنگساژ در منزل

می توانید برای رنگساژ کردن موها از واریاسیون ها که عمرشان از رنگ موها کمتر است استفاده کنید . از واریاسیون ها برای تقویت تناژ رنگ با خنثی کردن سبزی ، نارنجی و قرمزی مو می توان استفاده کرد. واریا سیون ها رنگ های فانتزی وزیبایی دارند که به امتحان کردنشان می ارزد.

نحوه رنگساژ کردن موهای مختلف

بلوند صدفی :

برای به دست آوردن این رنگ ابتدا مو را با دکلره به پایه 10 رسانید سپس روشن ترین رنگ از گروه a را روی آن بگذارید.

رنگساژ کردن موهای بلوند صدفی

رنگساژ کردن موهای بلوند صدفی

بلوند دودی :

روشن ترین رنگ مو در پایه ی c ( دودی ) را بر روی موهای دکلره شده رنگساژ کنید تا این رنگ مو به دست آید.

بلوند طلایی :

بلوند طلایی را بر روی موهای دکلره با رنگ موی روشن در پایه ی g که طلایی است رنگساژ کنید.

رنگساژ کردن موهای بلوند طلایی

رنگساژ کردن موهای بلوند طلایی

بلوند کاهی :

بر روی موهای کاملا سفید شده با دکلره روشن ترین رنگ از گروه رنگهای n را رنگساژکنید تا این رنگ مو به دست آید .

بلوند زیتونی :

بلوند زیتونی رنگ موی بسیار پرطرفدار است . برای رنگساژ کردن این مو هنگامی که موها را دکلره کردیم از روشن ترین رنگ گروه m بر روی موها و با مدت زمانی بین 15 تا 20 دقیقه استفاده می کنیم ، در این رنگ مو هیچ گونه قرمزی دیده نمی شود.

رنگساژ کردن موهای زیتونی

رنگساژ کردن موهای زیتونی

نکات قابل توجه :

  • رنگساژ ترکیب ضعیفی از رنگ مو می باشد لذا آسیب کمتری به موها خواهد رساند.
  • در رنگساژ می توان هر چند وقت یکبار از رنگ های متفاوتی بر روی پایه دکلره استفاده کرد و تنوع بیشتری به رنگ موها داد.
  • استفاده از این روش بسیار آسان بوده و در منزل نیز امکان پذیر می باشد.
  • مدت زمانی که رنگ در رنگساژ بر روی موها باقی می ماند 5 الی 15 دقیقه می باشد و بعد از آن بایستی موها شسته شود.
  • هر چقدر رنگ رنگساژ مدت زمان بیشتری بر روی موها بماند رنگ موها تیره تر خواهد شد.
  • اگر هدف از رنگساژ از بین بردن زردی موها باشد در این صورت بایستی از رنگ های سری دودی یا نقره ای استفاده شود تا زردی مو را خنثی نماید.
  • اگر زردی موها زیاد باشد بهتر است مقدار بسیار کمی رنگ بنفش نیز به رنگ اصلی اضافه شود.

این مطلب مفید بود؟
(1 رای)
100%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.


تصویر امنیتی