ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1402 و سال 2023 ، رنگ مو طوسی نقره ای و رنگ مو طوسی نقره ای روشن و رنگ مو طوسی نقره ای برای موهای تیره و رنگ مو طوسی نقره ای برای مو کوتاه و رنگ مو طوسی نقره ای برای موی بلند و رنگ مو نقره ای نقره ای و رنگ مو طوسی دودی و رنگ مو دودی نقره ای زیتونی و ترکیب رنگ دودی نقره ای بدون دکلره و رنگ مو دودی نقره ای و رنگ مو نقره ای بدون دکلره و کاتالوگ رنگ مو نقره ای و رنگ موی نقره ای بنفش در نم نمک.

همه چیز درباره رنگ مو طوسی نقره ای

رنگ موی طوسی جزو بی نظیرترین و حرفه ای ترین رنگ موها است. جالب است بدانید که این رنگ اصولا ضد قرمزی و زردی است. اگر از رنگهای قرمز - نارنجی و زرد دلزده شده اید. این رنگ بهترین و جدیدترین رنگ برای شما است. این رنگ کاملا چهره شما را زیبا و مد روز می نماید. رنگ مو طوسی با بقیه رنگهای متداول تفاوت دارد. اگر علاقمند به هایلایت طوسی نقره ای و رنگ موی نقره ای هستید. بایستی موهایتان را تا پایه 10 روشن کنید. اما اگر رنگ طوسی در پایه های 6 تا 7 باشد. می توان از موهای دکلره پایه 8 نیز استفاده نمود.رنگ مو طوسی نقره ای(روشن و تیره) برای مو کوتاه و بلندرنگ مو طوسی نقره ای(روشن و تیره) برای مو کوتاه و بلند

رنگ مو طوسی نقره ای

البته هرگونه زردی در مو نتیجه رنگ مو طوسی و نقره ای را بی روحتر و بی اصالت تر خواهد نمود. بنابراین در رنگهای خانواده طوسی و نقره ای از تداخل رنگ زرد و طلایی پرهیز نمایید. در ادامه با مدل های رنگ مو طوسی تیره زنانه و دخترانه همراه ما باشید.

رنگ طوسی پایه 7 را می توانید به صورت هایلایت و یا آمیره روی مویتان قرار دهید. این رنگ را به صورت هایلایت روی زمینه های زیتونی - دارچینی- شاه بلوطی قرار دهید. زیرا که کنتراست و تضاد زیبایی را پیدا می کند. بنابراین کافیست پس از خرید پودر دکلره مناسب توسط مش فویلی یا سوزنی موهایتان را تا پایه 8 (حداقل) با دکلره روشن نمایید. سپس با فرمول ترکیب رنگ زیر رنگهای طوسی را بر روی مویتان قرار دهید.

رنگ مو طوسی نقره ای

بالیاژ پایه 7 طوسی (هایلایت طوسی نقره ای)

  • دکلره تا پایه 8 - شستشو با شامپو ضد زردی
  • رنگ طوسی پایه 7 - نصف تیوپ
  • رنگ بلوند نقره ای - نصف تیوپ
  • واریاسیون بنفش دو بند انگشت
  • واریاسیون طوسی و نقره ای - یک بند انگشت
  • اکسیدان 6 درصد

رنگ مو طوسی نقره ای

رنگ مو طوسی نقره ای

رنگ مو طوسی نقره ای

رنگ مو طوسی نقره ای

این مطلب مفید بود؟
(0 رای)
0%

نظر دادن