ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1403 و سال 2024 ، در ادامه روشهای روشن کردن مو و تکنیک روشن کردن موها بدون دکلره با استفاده از آب اکسیژنه و روشن کردن مو با آب اکسیژنه و روشن کردن مو با هیدروژن پراکسید و روشن کردن مو بدون آسیب و آب اکسیژنه برای دکلره را در نم نمک بخوانید.

فوت و فن روشن کردن موها با آب اکسیژنه و بدون دکلره

همه خانم ها در جست وجو راه هایی برای زیباتر شدن و تنوع هستند که رنگ کردن موها یکی از این گزینه ها است اما همانطور که می دانید رنگ و دکلره کردن همیشگی موها باعث آسیب جدی موها می شود به همین دلیل در این متن سفید کردن موها با آب اکسیژنه را به شما معرفی می کنیم. آب اکسیژنه علاوه بر اینکه یک جز تشکیل دهنده در بیشتر رنگ موهای تجاری است روشی ارزان و آسان برای روشن کردن و یا هایلایت طبیعی بشمار می رود با این حال ، به خاطر داشته باشید که احتمال آسیب به موها و یا ایجاد یک نتیجه غیر طبیعی وجود دارد. اگر در حال برنامه ریزی برای تغییر چشمگیر و یا تغییر رنگ موهای خود هستید ، به یک آرایشگر حرفه ای مراجعه کنید.ترفند روشن کردن مو با آب اکسیژنه و بدون دکلرهترفند روشن کردن مو با آب اکسیژنه و بدون دکلره

روشن کردن مو با آب اکسیژنه

با موهای سالم شروع کنید :

حتی رنگ موی های قدیمی نیز می تواند بر نتایج دکلره تاثیر بگذارد. چند هفته قبل از دکلره ، موهای خود را رنگ نکنید. اگر موهایتان قوی باشد ، دکلره بهتر خواهد شد و باعث آسیب کمتر به مو می شود.

روشن کردن موی مشکی بدون دکلره

از شامپو و نرم کننده طبیعی استفاده کنید :

استفاده از محصولات حاوی سولفات که مو را خشک می کنند خودداری کنید.

از اسپری های مواد شیمیایی ، ژل های ، محصولات صاف کننده و دیگر محصولات مو اجتناب کنید.

مو ها را اتو نکنید ، سشوار نزنید و یا وسایل گرمایشی دیگری را به کار نبرید.

وسایل مورد نیاز را جمع آوری کنید :

برای سفید کردن مو با آب اکسیژنه ، به مواد زیر نیاز خواهید داشت. آن ها را جمع آوری کنید و روی یک میز در آشپزخانه یا حمام قرار دهید.

محلول آب اکسیژنه 3 % :

هر چیزی بالاتر از 3 % باعث ریزش مو می شود.

یک بطری اسپری تمیز و خالی :

می توانید از داروخانه بطری اسپری جدید بخرید و یا از اسپری کهنه داخل منزل استفاده کنید. در صورت استفاده از نوع کهنه ، کاملا آن را بشویید. اگر می خواهید مایع را نگه دارید ، آن را داخل یک بطری تیره بریزید و در مقابل نور نگه ندارید.

  • کلیپس مو
  • پنبه
  • یک حوله
  • دستکش

از فویل آلومینیومی برای روشن کردن موها استفاده کنید.

از کلاه دوش برای روشن کردن کل موهای خود استفاده کنید.

 آب اکسیژنه برای رنگ مو

شست و شو و نرم کنندگی مو :

روزی که قصد دارید موها را روشن کنید موها را خوب بشویید و نرم کننده بزنید تا چربی موها پاک شود. اینگونه آب اکسیژنه تاثیر بیشتری روی موها دارد.

نرم کردن موها با نرم کننده های طبیعی :

سفید کردن مو با آب اکسیژنه مو را خشک می کند و نرم کننده در طول این فرایند از آسیب به موها جلوگیری می کند.

اجازه دهید موها بدون استفاده از سشوار بطور طبیعی خشک شود :

با حوله موها را خشک کنید و به آرامی شانه بزنید و 30 دقیقه اجازه دهید تا خشک شود. مویی که رطوبت کمی دارد می تواند بهتر آب اکسیژنه را جذب کند.

استفاده از هیدروژن پراکسید

روی بخشی از تارهای مو امتحان کنید :

بخش کوچکی از قسمت زیرین مو را انتخاب کنید و با استفاده از پنبه آب اکسیژنه را روی آن بزنید.اجازه دهید چند دقیقه بماند سپس بررسی کنید ، در صورت تمایل می توانید 30 دقیقه صبر کنید و سپس با آب سرد بشویید

دقت کنید چقدر زمان می برد تا رنگ دلخواه بدست بیاید و آن را برای سایر موها بخاطر داشته باشید.

تست کردن مو بسیار مهم است زیرا آب اکسیژنه موجب آسیب به موها می شود.

موها را با کلیپس از هم جدا کنید :

زمانی که می خواهید موها را با آب اکسیژنه روشن کنید بهتر است موها خشک باشد. آن بخش از مو را که می خواهید آب اکسیژنه بزنید را با کلیپس جدا کرده تا مطمئن شوید سفید کننده به همه جای مو می رسد.

اگرچه استفاده از کلیپس زمان بر است اما اگر می خواهید رنگ یکنواختی داشته باشید بهترین انتخاب و بسیار حرفه ای است.

روشن کردن موی مشکی بدون دکلره

اعمال آب اکسیژنه به بخشی از مو :

اگر می خواهید هایلایت های طبیعی داشته باشید آب اکسیژنه را با پنبه به موها بزنید. از ریشه شروع کرده و تا انتها بزنید اینکار را بر روی تمام موها انجام دهید.

موها را داخل فویل بپچید تا با موهای دیگر ترکیب نشود.

برای زدن هیدروژن پراکسید روی کل موها از اسپری استفاده کنید :

برای سفید کردن همه موها ، از اسپری هیدروژن پراکسید استفاده کنید و به طور کامل موها را اسپری کرده و یک شانه را چندین بار در میان موها بزنید. این کار را روی بخش های باقیمانده مو هم انجام دهید.

بعد از این که کار را انجام دادید ، یک کلاه دوش بر سر بگذارید تا از چکه کردن مواد بر روی لباس هایتان جلوگیری کنید.

آب اکسیژنه را 30 دقیقه ، روی موهای خود قرار دهید :

بسته به این که موهای شما چقدر تیره است و چه مقدر می خواهید موها روشن شود و چقدر ممکن است مواد شیمیایی باعث سوزش پوست شما شود ، آن را روی موها بزنید.

تارهای مو را امتحان کنید تا به شما در میزان ماندگاری آب اکسیژنه روی موها کمک کند. ممکن است فقط به چند دقیقه یا کل 30 دقیقه زمان ، کامل نیاز داشته باشید.

زمانی که قصد دارید موها را آبکشی کنید ، فویل و یا کلاه دوش را بردارید.

هیدروژن پراکسید برای مو

موها را کاملا با آب سرد بشویید و نرم کننده بزنید :

برای پاک کردن آب اکسیژنه ، موهای خود را شامپو بزنید و با آب سرد آبکشی کنید تا به موها درخشندگی بدهید. نرم کننده به بازگشت رطوبت از دست رفته کمک می کند.

یک لایه دیگر از نرم کننده به موهای خود اضافه کنید. نرم کننده را روی پوست سر خود ماساژ دهید تا هر گونه خشکی و یا سوزش آب اکسیژنه را تسکین دهیدو آن را با آب سرد بشویید.

بگذارید موها خشک شود ، سپس سبک دل خواه را بستن موها انتخاب کنید.

بیوگرافی

پیج اینستاگرام نم نمک

این مطلب مفید بود؟
(0 رای)
0%

نظر دادن