ریمل ریزش مژه و کاربردهای متفاوت ریمل ها و ریمل زدن مژه های پایین و چگونه ریمل بزنیم که مژه ها به هم نچسبد و ترفندهای ریمل زدن و بهترین ریمل برای مژه های کوتاه و کم پشت و اموزش مرحله به مرحله ریمل زدن و فوت و فن ریمل زدن و روش ریمل زدن مژه های کوتاه و ریمل چگونه باعث ریزش مژه می شود و اما خرید ریمل نامناسب و یک سری اشتباهات هنگام ریمل زدن میتواند باعث ریزش مژه شود در نم نمک.

فوت و فن ریمل زدن بدون ریزش مژه

ریمل یکی از ضروری ترین لوازم آرایش خانم ها به شمار میرود که باعث بلند و حجیم تر شدن مژه ها میشود ، اما اگر هنگام خرید و استفاده از آن برخی نکات را رعایت نکنید دچار ریزش مژه خواهید شد پس باید ویژگی های یک ریمل خوب و روش صحیح استفاده از آن را بدانید.فوت و فن ریمل زدن بدون ریزش مژهفوت و فن ریمل زدن بدون ریزش مژه

نکات مهم هنگام ریمل زدن

نکات مهم هنگام ریمل زدن

چه ریملی بخریم؟

هنگام خرید ریمل دقت کنید و مواد تشکیل دهنده آن را بررسی کنید، ریمل هایی که بیس پترولوم دارند را نباید بخرید زیرا ایجاد حساسیت میکند و به مژه آسیب میزند. سعی کند ریمل هایی خریداری کنید که ارگانیک و ضد حساسیت باشند تا رطوبت مژه ها حفظ شود.

هر روز ریمل ضدآب نزنید

ریمل های ضدآب برای استفاده روزانه مناسب نیستند زیرا سخت پاک میشوند و هنگام پاک کردن آن از مواد پاک کننده مختلف استفاده میکنید که همین تلاش شما برای پاک کردن ریمل ضدآب باعث کنده شدن مژه ها میشود.

مضرات ریمل زدن بیش از حد

مضرات ریمل زدن بیش از حد

استفاده بیش از حد ریمل

برخی از خانم ها عادت دارند همیشه چشم هایشان ریمل داشته باشند طوری که شاید روزی دو یا سه بار ریمل بزنند، ریمل زدن و پاک کردن مداوم آن باعث ریزش مژه ها میشود.

استفاده طولانی مدت از ریمل

خانم ها شاید همه چیز را هنگام ریمل زدن رعایت کنند اما فراموش میکنند که لوازم آرایش ها تاریخ انقضا دارند و باید پس از یک مدت دور ریخته شوند، ریمل ها باید نهایتا سه ماه یکبار تعویض بشوند.

این مطلب مفید بود؟
(1 رای)
100%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.


تصویر امنیتی