آموزش بافت مو بچگانه و آموزش بافت مو ساده و بافت موی کوتاه کودک و آموزش بافت مو کودکانه و آموزش تصویری بافت موی بچه گانه و آموزش بافت مو بچه گانه دخترانه و بافت موی بچه گانه ساده و آموزش بافت موی کوتاه دختر بچه ها در نم نمک.

آموزش بافت مو کودکانه برای دختربچه ها

اکثر مادرها دوست دارند موهای دختر کوچک شان را برای مهمانی ها و جشن های مختلف به مدل های متنوع ببافند اما مبتدی هستند و مدل خاصی بلد نیستند، امروز در این بخش از دنیای مد نم نمک یک مدل بافت موی فوق العاده زیبا و ساده را به شما آموزش میدهیم که در عرض چند دقیقه میتوانید آن را روی سر فرزندتان پیاده کنید. با این آموزش تصویری یک بافت موی فوق العاده شیک یاد میگیرید که در کوتاه ترین زمان میتوانید آن را درست کنید.البته این بافت مو برای دختربچه هایی که موهای بلندی دارند مناسب است و باعث زیباتر شدن آن ها میشود.سریعترین روش بافت مو کودکانه + آموزش تصویریسریعترین روش بافت مو کودکانه + آموزش تصویری

ابتدا موهای جلوی سر را جدا کرده و به سه قسمت تقسیم کنید، مانند تصویر زیر شروع به بافتن کنید بعد از اینکه بافت را کمی ادامه دادید در هر مرحله از هر دو طرف شروع به اضافه کردن مو بکنید.

آموزش بافت مو کودک

آموزش بافت مو فرانسوی برای کودک

این کار را در چند مرحله انجام دهید و در هر مرحله بافت را با دستان تان مانند تصویر به دو طرف بکشید تا بافت پهن تری داشته باشید، بعد که تا انتهای موها را بافتید پایین آن را با کش ببندید. میبینید که موهای دخترتان مانند دم اسبی بافته شده است، نکته این بافت مو فقط این است که در هر مرحله از دو طرف مو اضافه کنید .

به همین راحتی و در کمتر از 5 دقیقه میتوانید موهای کودکتان را با این زیبایی ببافید، از این بافت مو برای مهمانی ها و جشن ها میتوانید استفاده کنید.

بیوگرافی شما در سایت نم نمک

این مطلب مفید بود؟
(4 رای)
95%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 27,787