عوارض انواع اکستنشن مژه و خطرات اکستنشن مژه و مضرات اکستنشن مژه و عوارض اکستنشن مژه نی نی سایت و فرق کاشت و اکستنشن مژه و فیلم اکستنشن مژه و ایا اکستنشن مژه باعث ریزش میشود نی نی سایت و قیمت اکستنشن مژه و سوالات درباره اکستنشن مژه و علت ریزش اکستنشن مژه و معایب اکستنشن مژه در نم نمک.

عوارض انواع اکستنشن مژه و خطرات آن

گرچه اکستشن مژه به نظر زیبا و بی خطر می رسد اما عوارض زیادی برای چشم ها دارد؛ مثلا اگر شخصی که این کار را انجام می دهد ماهر نباشد ممکن است مژه های پلک بالا و پایین را به هم بچسباند و در نتیجه مژه های طبیعی هم کنده شوند. ورود چسب به چشم نیز می تواند باعث آلرژی و عفونت چشم شود. اگر مژه مصنوعی وارد چشم شود ، باعث تحریک بسیار شدید خواهد شد.عوارض انواع اکستنشن مژه و معایب آن + مضراتعوارض انواع اکستنشن مژه و معایب آن + مضرات

عوارض انواع اکستنشن مژه

آشنایی با معایب کاشت مژه

اگر شما تجربه کاشت یا اکستنشن مژه را داشته باشید حتما هم با تاثیرات مثبت آن آشنا هستید و هم عوارض ناخوشایند آن را می دانید. متاسفانه عوارض اکستنشن مژه در صورتی که شما آن را مدام روی چشم تان تمدید کنید ، بیشتر از فواید و تاثیرات مثبتش در زیبایی چشم هایتان خواهد بود. بنابراین بهتر است بیش از دو یا سه دوره پشت هم تکرار نشود. حالا به سه مورد از مهم ترین آسیب هایی که اکستنشن مژه برایتان پیش خواهد آورد اشاره می کنیم :

گل مژه

از دیگر خطراتی که پوست و چشم شما را بعد از انجام اکستنشن مژه تهدید می کند ، خطر رشد گل مژه است. همانطوری که می دانید گل مژه یک واکنش طبیعی بدن به شرایطی است که پوست پلک و چشم تان احساس امنیت کامل برای سلامتی شان نمی کنند. متاسفانه از دیگر عوارض اکستنشن مژه برای چشم تان گاهی هم پیدا شدن سر و کله گل مژه پشت پلک است. بنابراین به شما پیشنهاد می کنیم حتما از کیفیت موادی که در کاشت مژه برایتان استفاده می کنند ، مطمئن شوید و سعی کنید بیش از دو الی سه بار اکستنشن مژه هایتان را تمدید نکنید.

عوارض انواع اکستنشن مژه

ریزش مژه ها

همانطوری که می دانید برای اکستنشن مژه از چسبی استفاده می کنند که طبیعتا ترکیباتی شیمیایی دارد. بنابراین در صورتی که کاشت مژه را مرتبا تکرار و ترمیم کنید ، استفاده این چسب روی مژه هایتان بیشتر می شود و به دلیل ترکیبات شیمیایی این چسب ، کم کم اثرات نامطلوبی روی مژه های طبیعی خودتان خواهد گذاشت و به بیان ساده تر مژه هایتان را ضعیف خواهد کرد و منجر به ریزش مژه های طبیعی تان می شود. بنابراین یکی از عوارض اکستنشن مژه ریزش مژه های طبیعی خودتان است.

حساسیت چشم

از دیگر عوارض اکستنشن مژه حساسیت چشم است. به این دلیل که هم مژه هایی که روی پلک تان استفاده می کنید و هم چسبی که به کمک آن مژه ها روی پلک تان نصب می شوند ، ترکیباتی غیر طبیعی دارند که می تواند به راحتی با توجه به میزان حساسیت چشم و پوست پلک شما ، عوارض ناخوشایندی مانند حساسیت چشم را ایجاد کند. زیرا ممکن است از طریق نفوذ چسب مژه به داخل چشم یا از طریق جذب پوستی چشم تان دچار علائم آلرژی مانند سوزش چشم ، خارش چشم ، التهاب و قرمزی چشم شود.

این مطلب مفید بود؟
(0 رای)
0%

نظر دادن