قیمت عمل بینی با قالب کنترلی و هزینه عمل بینی با قالب کنترلی و قیمت عمل بینی با قالب کنترلی نی نی سایت و جراحی بینی با قالب کنترلی در تهران و جراحی بینی با قیمت 4 میلیون در تهران و قالب بینی بدون جراحی و هزینه عمل بینی و قیمت عمل بینی لیزری و عمل بینی با قالب کنترلی در اهواز و قیمت عمل بینی سه بعدی در نم نمک.

قیمت عمل بینی با قالب کنترلی

هزینه عمل بینی با قالب کنترلی به فاکتورهای مختلفی همچون هزینه دستمزد جراح ، هزینه پرسنل اتاق عمل و بیهوشی ، هزینه بیمارستان و کلینیک ، هزینه آزمایشات و آتلیه عکاسی و … بستگی دارد.قیمت عمل بینی با قالب کنترلیقیمت عمل بینی با قالب کنترلی

هزینه جراحی در افراد مختلف متفاوت است و بسته به نوع بینی آن ها و شرایطی که دارند این مبلغ می تواند افزایش و یا کاهش یابد.

قیمت عمل بینی با قالب کنترلی

همچنین پیچیدگی عمل و زمان مورد نیاز برای آن یکی دیگر از عواملی است که بر روی قیمت جراحی تاثیر مستقیمی می گذارد.

حال اگر بیمار تمایل داشته باشد تا جراحی خود را با کمک تصویرسازی سه بعدی و قالب کنترلی انجام دهد برای این بخش نیز باید هزینه ای جداگانه پرداخت کند.

عمل بینی با قالب کنترلی یکی از جدیدترین متدهای جراحی است که بین مردم بسیار محبوب واقع شده است. بسیاری از افراد ترجیح می دهند که قبل از عمل بتوانند تغییرات جراحی بینی را بر روی چهره خود مشاهده کنند و از نتیجه آن اطمینان حاصل کنند.

قیمت عمل بینی با قالب کنترلی

 

شاید اینکار بتواند نارضایتی بیماران بعد از عمل را کاهش دهد اما باید گفت که همیشه نتیجه جراحی با چهره ترسیم شده توسط پزشک یکسان نمی شود ، به این دلیل که در هنگام جراحی و عمل بینی ممکن است جراح با شرایط خاصی روبه رو شود و مجبور شود تا تغییرات دیگری بر روی بینی بیمار اعمال کند.

عمل بینی با قالب کنترلی

عمل بینی با قالب کنترلی علاوه بر مراحل جراحی بینی دارای یکسری مرحله های دیگری برای طراحی سه بعدی چهره بیمار و در نهایت ساخت قالب کنترلی است.

در تمامی انواع جراحی بینی ، بیماران به دلیل نگرانی که از نتیجه جراحی دارند ترجیح می دهند تا فرم بینی خود را قبل از عمل مشاهده کنند. گاهی اوقات تعریف یک مدل بینی از نظر بیمار و پزشک متفاوت است و همین امر باعث نارضایتی بیمار از نتیجه عمل می شود.

قیمت عمل بینی با قالب کنترلی

طراحی سه بعدی می تواند با ترسیم چهره بیمار به صورت سه بعدی ، فرم بینی مورد نظر وی را بر روی آن پیاده سازی کند و با رسیدن به یک نظر مشترک ، قالب کنترلی بر اساس آن ساخته شود.

مراحل جراحی بینی با قالب کنترلی

در این نوع جراحی ابتدا بایستی از چهره بیمار و با استفاده از اسکنر سه بعدی ، عکس تهیه کرد و در زمان مشاوره و با نظر پزشک تغییرات مورد نیاز را با کمک نرم افزارهای مخصوص بر روی بینی و چهره بیمار پیاده سازی کرد.

در این قسمت علاوه بر فرم بینی زیبا ، بایستی به هماهنگی و تناسب بینی با سایر اجزای صورت کاملا توجه کرد. در نهایت پس از تایید مدل بینی ، بر اساس آن قالب تهیه می شود.این فرم می تواند بر اساس تمایل بیمار به صورت جراحی بینی طبیعی و یا حتی جراحی بینی عروسکی صورت بگیرد.

قیمت عمل بینی با قالب کنترلی

در زمان جراحی ، که می تواند به صورت عمل بینی بدون بیهوشی صورت گیرد ، پزشک با در نظر گرفتن فرم قالب سعی می کند تا تغییرات را به گونه ای بر روی چهره بیمار اعمال کند تا به شکل و اندازه قالب نزدیک شود. اینکار را در زمان جراحی چندین بار تکرار می کند تا در نهایت به فرم مورد نظر دست یابد.

معایب عمل بینی با قالب کنترلی

با اینکه این راهکار می تواند بیمار را به فرم خود بیشتر نزدیک کند اما عیب هایی در عمل بینی با قالب کنترلی نیز وجود دارد که برخی از آن ها به شرح زیر می باشد :

قیمت عمل بینی با قالب کنترلی

 • در زمان عمل پزشک ممکن است با مواردی مواجه شود که نتواند بینی را دقیقا به فرم قالب کنترلی نزدیک کند.
 • پس از ایجاد برش ها و دیدن ساختار داخلی بینی می توان برای کوچک کردن آن و اصلاح بینی تصمیم گیری کرد و قبل از آن نمی توان به طور دقیق در مورد آن نظر داد.
 • پزشک باید اولویت خود را بر روی عملکرد تنفسی بیمار بگذارد و از بروز مشکل به دلیل تغییرات اعمال شده بر روی ظاهر بینی جلوگیری کند.

مزیت های جراحی بینی با قالب کنترلی

این جراحی با کمک قالب های کنترلی می تواند مزیت هایی را نیز به دنبال داشته باشد. که در ادامه آن ها را توضیح داده ایم :

قیمت عمل بینی با قالب کنترلی

 • می توان از آن به عنوان یک متد جدید در عمل بینی نام برد که ممکن است نتایج قابل قبولی را برای بیماران رقم بزند و عوارض عمل بینی را کم کند.
 • بیمار می تواند فرم بینی دلخواه خود را با کمک تصویرسازی آن راحت تر به پزشک منتقل کند.
 • با مشورت پزشک و بیمار بر روی مدل بینی و بهترین فرم بینی مناسب برای وی ، می توان به نتیجه بهتری از آن دست یافت.
 • در طول جراحی ، پزشک بر اساس قالبی که در دست دارد تلاش می کند تا بینی را به فرم دلخواه بیمارش نزدیک کند.

مراقبت های قبل از عمل بینی

عمل بینی با قالب کنترلی نیز مانند سایر جراحی های زیبایی بینی نیاز به یکسری اقدامات قبل از عمل بینی دارد تا بتوانید به نتیجه بهتری از جراحی دست یابید. برخی از این مراقبت ها به شرح زیر می باشند :

 • اولین اقدام در جراحی بینی مراجعه به بهترین جراح بینی است ، که می تواند با تبحر و تجربه ای که در این زمینه دارد شما را به بهترین نتیجه برساند.
 • به مدت حداقل دو هفته قبل از عمل از مصرف الکل و دخانیات خودداری کنید ، زیرا تاثیر الکل و سیگار بر روی عمل بینی می تواند باعث رقیق شدن خون و افزایش احتمال خونریزی در زمان جراحی شود.
 • همچنین به مدت حداقل دو هفته قبل از جراحی از مصرف داروهای ضد التهاب مانند آسپرین ها و یا ژلوفن و … پرهیز کنید. این داروها می توانند باعث اختلال در عروق خونی شود.

قیمت عمل بینی با قالب کنترلی

 • در زمان مشاوره با پزشک خود در مورد سوابق بیماری و یا داروهای خاصی که مصرف می کنید حتما مشورت نمایید.
 • همچنین در مورد نوع فرم بینی دلخواه خود به صورت کامل و واضح با پزشک خود صحبت کنید تا بعد از عمل دچار نارضایتی از نتیجه جراحی نشوید.
 • برای انجام جراحی باید ناشتا باشید و حداقل به مدت 6 الی 8 ساعت قبل از عمل از خوردن و آشامیدن پرهیز کنید.
 • همچنین بهتر است برای عمل با یک همراه به بیمارستان و یا کلینیک مراجعه کنید تا در صورت لزوم بتواند شما را همراهی کند.

مراقبت های بعد از جراحی بینی

مراقبت های بعد از عمل بینی نیز مانند اقدامات قبل از جراحی از اهمیت خاصی برخوردار است که بیمار باید آن ها را رعایت کند. اینکار می تواند باعث کاهش طول دوره نقاهت و همچنین بهبودی سریع تر در بیمار شود. برخی از این موارد به شرح زیر می باشد :

 • بعد از عمل بینی بایستی به مدت 5 الی 7 روز استراحت کنید و از انجام فعالیت های سنگین و ورزش خودداری کنید.
 • بعد از یک هفته برای کشیدن بخیه های بینی خود و همچنین برداشتن گچ و یا آتل بینی باید به مطب پزشک مراجعه کنید.
 • در صورتی که پزشک برای شما دارو تجویز کرده است آن را به موقع مصرف کنید تا از بروز ناراحتی و یا احساس درد بعد از عمل جلوگیری کند.

قیمت عمل بینی با قالب کنترلی

 • در هنگام استراحت و یا خواب سر خود را بالاتر از بدن قرار دهید و برای اینکار بهتر است از دو بالشت در زیر سر خود استفاده کنید.
 • در دوران نقاهت از خوردن غذاهای سفت و خشک که نیاز به جویدن بسیار دارد خودداری کنید و از مایعات و نوشیدنی های مقوی بسیاری استفاده کنید.
 • التهاب و کبودی بعد از عمل در اطراف چشم ها و بینی طبیعی است و پس از گذشت مدت زمانی کاملا بهبود می یابد. اما برای کاهش سریع تر آن می توانید از کمپرس سرد استفاده کنید.
 • همچنین بهتر است در طول دوران نقاهت خود از قرار گرفتن در زیر نور مستقیم خورشید بپرهیزید.

این مطلب مفید بود؟
(1 رای)
100%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.