فرق مژه کلاسیک و اسپایکی و تفاوت مژه کلاسیک و اسپایکی و مژه کلاسیک طبیعی و مدل مژه اسپایکی و فرق مژه کلاسیک و والیوم و مژه اسپایکی چیست و فن سازی مژه اسپایکی و قیمت مژه اسپایکی و کاشت مژه اسپایکی نی نی سایت و ماندگاری مژه اسپایک در نم نمک.

کاشت مژه اسپایکی چیست و چه تفاوتی با کلاسیک دارد؟

چه روشی ممکن است چهره ما را چندان جذاب کند که شبیه به عروسک شویم؟ بدون شک یکی از روش های کاشت مژه را باید انتخاب کنید؛ اما کدام روش؟ اکستنشن اسپایکی یکی از بهترین روش های کاشت مژه است که چشم هایی فریبنده را برای شما به وجود می آورد. اگر مایل هستید با این روش کاشت مژه آشنا شوید ، با نم نمک همراه باشید.کاشت مژه اسپایکی چیست و چه فرقی با کلاسیک دارد؟کاشت مژه اسپایکی چیست و چه فرقی با کلاسیک دارد؟

با توجه به رشد صنعت مد و تغییراتی که در سطح توقع مردم از ظاهرشان رخ داده است ، هر روزه شاهد ظهور سبک های جدیدی در دنیای زیبای هستیم. البته همچنان چند سبک کلاسیک وجود دارد که همواره مورد توجه بسیاری از خانم هاست.

اگر دوست دارید به رویاهای خود نزدیک شوید و از دیدن چهره تان به وجد بیایید ، باید کمی به چشم های خود رسیدگی کنید. ما به شما خواهیم گفت که چگونه بدون نیاز به مواد آرایشی قادرید خود را شبیه به عروسک های درون قصه ها کنید.

کاشت مژه اسپایکی

اکستنشن اسپایکی در یک نگاه

هرچه زمان می گذرد ، طرفداران کاشت مژه در دنیا بیشتر می شوند. در نتیجه سبک ها و روش های گوناگونی برای اکستنشن مژه به وجود می آید. به عنوان مثال تقریباً تا 5 الی 6 سال پیش تنها اکستنشن مژه کلاسیک ، والیوم و مگا والیوم رواج داشت و سپس روش های نوین تری پا به این عرصه گذاشتند.

در این روش کاشت مژه ، قادرید با توجه به سلیقه خود طول و حجم مژه ها را تعیین کنید. درواقع اکستنشن مژه اسپایکی نوعی کاشت مژه ترکیبی محسوب می شود که آرایشگران بدون نیاز به فن سازی به حجیم کردن مژه های مشتریان خود می پردازند.

در این روش تارهای مژه در اندازه دلخواه به وسیله موچین یا پنس برداشته شده و پس از آغشته کردن آنها به چسب مژه در کنار مژه های طبیعی فرد چسبانده می شوند. برای آنکه این روش کاشت جلوه بیشتری را به چهره مشتریان دهد ، اغلب در بین هر چند تار مژه ، یک تار بلندتر از مژه های طبیعی مشتری یعنی در حدود 2 میلی متر بلندتر ، چسبانده می شود. از این رو این روش کاشت چشم ها را بسیار گیراتر به نمایش می گذارد.

کاشت مژه اسپایکی

ابزار و مراحل اکستنشن مژه اسپایکی

برای کاشت مژه اسپایکی به پد چشم هیدروژل ، چسب ، نوار چسب ، و موچین نیاز است. البته برخی از مژه کاران از پد چشم استفاده نمی کنند و تنها نوار چسب را برای پوشاندن مژه های پلک پایین به کار می روند. ناگفته نماند که استفاده از پد به مشتریان آسودگی خاطر می دهد و دیگر نگران کنده شدن مژه های خود توسط نوار چسب نخواهند بود.

در این روش کاشت ، مژه کاران اغلب پلک بالای مشتری را توسط دو تکه نوار چسب به سمت بالا می کشند که تسلط کافی برای انجام مراحل کاشت مژه داشته باشند. در این روش بهتر است از موچینی استفاده شود که قابل استفاده برای کاشت مژه کلاسیک یا 1 به 1 (اتصال یک تار مژه مصنوعی به یک تار مژه طبیعی) و دیگر روش های کاشت باشد.

با توجه به آنکه در روش اکستنشن اسپایکی از طول های مختلفی از مژه مصنوعی برای حجیم کردن مژه ها استفاده می شود ، اغلب آرایشگران روی خط مژه مشتریان ، خط چشم بسیار ظریف و نازک می کشند که کمترین اشتباه را در حین کاشت مرتکب شوند و نتیجه نهایی بسیار تمیز در بیاید. به این ترتیب از ورود مواد کاشت به داخل چشم نیز جلوگیری می شود.

چگونه فرآیند کاشت مژه اسپایکی طراحی می شود؟

از آن جایی که این روش کاشت مژه به نوعی اکستنشن سفارشی محسوب می شود ، مژه کاران پیش از انجام مراحل کاشت ، سلیقه مشتری را جویا می شوند و با توجه به فرم چشم هریک از آن طرحی را در ذهن تصور می کنند.

اگر مشتریان به دنبال رسیدن به طرح خاص و ویژه ای نباشند ، اغلب از مژه مصنوعی هایی با طول یکسان در تمام طول پلک استفاده می شود. همچنین در برخی از موارد نیز آرایشگران در ابتدای پلک از مژه هایی با طول 11 الی 12 میلی متر ، در مرکز از مژه ای با طول 13 الی 14 میلی متر و در گوشه خارجی چشم از تارهایی به طول 16 میلی متر استفاده می کنند. توجه داشته باشید قادرید بین فواصل هر یک از این مژه ها (سنبله) ، از بلندترین طول مژه استفاده کنید که جذابیت بیشتری را به چشم خود بدهید.

برخی از آرایشگران ابتدا سنبله ها را با بلندترین تارهای مژه مصنوعی که توسط مشتریان انتخاب شده است ، پر می کنند و سپس به پرکردن طول پلک با تارهای مژه به طول یکسان می پردازند. ناگفته نماند که این روش بهترین شیوه اکستنشن اسپایکی است؛ زیرا اگر مشتری تجربه ای در کاشت مزه نداشته باشد ، در نهایت احساس نارضایتی از چشمان خود نمی کند. همچنین با انتخاب این روش مشتریان قادرند در ابتدا شکل نهایی چشم های خود را تصور کنند. در نهایت مژه ها با برس مخصوص شانه می شوند.

کاشت مژه اسپایکی

مزایای اکستنشن مژه اسپایکی

تفاوت این روش کاشت مژه با سایر روش ها در چیست؟ آیا این روش کاشت ارزش انتخاب دارد؟ بسیاری از ما اگر تجربه ای در کاشت مژه نداشته باشیم ، بدون شک ترس و دلهره به سراغمان می آید و ترجیح می دهیم که ساده ترین روش کاشت را انتخاب کنیم.

اجازه دهید که به شما بگوییم اکستنشن اسپایکی بهترین روش برای افراد تازه کار است؛ زیرا در این روش حجم مژه ها پیش از اندازه و به طور غیر عادی افزایش نمی یابد. همچنین مژه ها بیش از حد بلندتر از مژه های طبیعی شما نمی شوند و تنها چند تار بلند در بین مژه ها قرار می گیرد.

جالب است بدانید این روش برای اشخاصی که به دنبال تغییر چهره هستند نیز مناسب است؛ زیرا تفاوت عمده ای با دیگر روش های کاشت دارد و اغلب مژه ها به طور متوالی کوتاه و بلند می شوند. از این رو جذابیت بیشتری نسبت به کاشت مژه کلاسیک دارد.

این نوع روش کاشت برای عروسی و مهمانی نیز بسیار حیرت انگیز است؛ زیرا چشم های شما را مانند یک عروسک ، درشت و جذاب نشان می دهند و باعث می شود که نظر همگان به چشمتان جلب شود. جالب است بدانید که در کاشت مژه اسپایکی نیازی حداقلی به ریمل دارید. بنابراین اگر چشمتان به مواد آرایشی حساس است؛ دیگر از دست آنها خلاص می شوید.

کاشت مژه اسپایکی

کاشت مژه اسپایکی برای چه افرادی مناسب است؟

اگر مایلید از ترکیب کاشت مژه والیوم ، کلاسیک و مگا والیوم استفاده کنید ، این روش کاشت بهترین شیوه اکستنشن برای شماست. در این روش از مژه های مصنوعی استفاده می شود که بسیار سبک هستند و اگر روی پلک قرار بگیرند ، هیچ گونه سنگینی را احساس نخواهید کرد. همچنین اگر پلک خود را جراحی کرده اید ، بهتر است بدانید که در اکستنشن اسپایکی هیچ وزن اضافی روی پلک شما قرار نمی گیرد. بنابراین این روش کاشت مژه هیچ آسیبی به چشم شما نمی رساند و عیوب احتمالی پلک را می پوشاند.

ماندگاری اکستنشن مژه اسپایکی چقدر است؟

ماندگاری هر یک از روش های کاشت بستگی به قدرت چسب استفاده شده ، مهارت آرایشگران و نحوه مراقبت فرد از چشم خود دارد. اغلب کاشت مژه در حدود 3 الی 4 هفته ماندگاری دارد و پس از آن به ترمیم احتیاج پیدا می کند. اگر مایلید این دوره را به 5 الی 6 هفته افزایش دهید ، توصیه می کنیم در 48 ساعت اول از برخورد آب ، رطوبت ، گرما و دست آلوده به چشمان بپرهیزید. همچنین از رفتن به حمام ، استخر و سونا خودداری کنید.

کرم ها و مواد آرایشی چرب نیز باعث کاهش مدت ماندگاری اکستنشن اسپایکی می شود. همچنین توصیه می کنیم که هنگام خواب روی صورت خود دراز نکشید. با این کار چشمتان کمترین برخورد را با بالش دارد.

این مطلب مفید بود؟
(0 رای)
0%

نظر دادن