کاشت مژه والیوم و کاشت مژه والیوم و valium eyelash implant و عوارض کاشت مژه والیوم و کاشت مژه والیوم عروسکی و کاشت مژه والیوم گربه ای و آموزش کاشت مژه والیوم و قیمت کاشت مژه والیوم و کاشت مژه والیوم بهتره یا کلاسیک و چسب کاشت مژه والیوم و ابزار و مواد اکستنشن مژه و انواع اکستنشن مژه و روش های مختلف کاشت مژه و فرق کاشت مژه والیوم ، مگا والیوم و کلاسیک را در نم نمک ببینید.

تفاوت اکستنشن مژه والیوم ، کلاسیک و مگا والیوم

این روز ها اکثر خانم ها به دنبال روش هایی هستند که دیگر کم تر زمان خود را صرف آرایش کردن کنند. یکی از قسمت های مهم صورت که زیبایی شما را به شدت افزایش می دهند ، مژه ها هستند. از آن جایی که خانم ها دیگر از ریمل زدن خسته شده اند یا از این که باعث ریختن مژه هایشان می شود ، کلافه شده اند.کاشت مژه والیوم بهتره یا کلاسیک؟ + تفاوت با مگاوالیومکاشت مژه والیوم بهتره یا کلاسیک؟ + تفاوت با مگاوالیوم

در نتیجه به دنبال روش های دیگری هستند که نیاز به استفاده روزانه از ریمل نداشته باشند. در نتیجه به اکستنشن مژه روی می آورند که به شدت در زیبایی موثر است که در این قسمت از نم نمک با انواع آن آشنا خواهید شد.

روش های مختلف کاشت مژه

ابزار اکستنشن مژه

اکستنشن مژه نیاز به وسایل و ابزار مخصوصی دارد که عبارتند از :

 • چسب کاشت مژه
 • چسب کاغذی باریک برای نگه داشتن پلک زیر چشم
 • باد بزن
 • پماد برای تمیز کردن مژه
 • بلند کننده مژه
 • سنگ یشم
 • براش دوکاره
 • براش زاویه دار
 • فرکننده حرارتی مژه
 • فرچه های ریمل
 • موچین مخصوص مژه
 • پدهای پاک کننده مخصوص سنگ یشم
 • پدهای چشم بدون لینت
 • براش های ریز مخصوص مژه

وسایل مورد نیاز کاشت مژه

انواع اکستنشن مژه

اکستنشن مژه انواع و روش های مختلفی دارد که در این قسمت با آن ها آشنا خواهید شد :

کاشت یا همان اکستنشن مژه والیوم (سه بعدی)

افرادی که مژه های شان به شدت کم پشت است و به دنبال روشی برای افزایش حجم زیاد مژه ها هستند ، باید از اکستنشن مژه سه بعدی یا والیوم استفاده کنند. در اکستنشن مژه والیوم ، روشی به نام فن سازی وجود دارد. در فن سازی چند تار مژه شما را در نظر می گیرند. انتهای این تار های مژه را از طریق چسب به یکدیگر وصل می کنند.

سپس در محل اتصال مژه ها به یکدیگر ، یا همان فن های مژه ، یک تار مژه طبیعی قرار می گیرد بنابراین این گونه حجم مژه ها ضخیم تر و پرپشت تر به نظر می رسد. انگار که به یکباره مژه های شما چند برابر شده اند.

در این روش به دلیل این که تارهای نازک استفاده می شود و سنگینی روی مژه های اصلی فرد وارد نخواهد شد ، در نتیجه معمولا نگرانی برای آسیب دیدگی مژه طبیعی وجود ندارد.

به زبان ساده تر ، در اکستنشن مژه والیوم ، سه تار موی ابریشمی را به هر تار موی طبیعی می چسبانند که از اکستنشن کلاسیک هم سبک تر است.

کاشت مژه والیوم بهتره یا کلاسیک

کاشت مژه و اکستنشن مگا والیوم

اکستنشن والیوم شبیه به اکستنشن مگاوالیوم است اما مگاوالیوم حجم و پرپشتی بیشتری دارد و شما می توانید با انجام آن ، مژه هایی به شدت پر پشت اما در عین حال طبیعی و جذاب داشته باشید.

در روش مگاوالیوم ، تعداد بیشتری از تارها را روی مژه استفاده می کنند. ممکن است 18 عدد تار هم روی مژه ها قرار بگیرد اما حجم این مژه ها به طور کل سبک هستند و جسم سنگینی روی مژه های اصلی احساس نمی شود و آسیب آن بسیار کم خواهد بود اما ظاهر کاملا پر حجم است.

کاشت مژه و اکستنشن کلاسیک

در اکستنشن مژه کلاسیک ، به هر مژه شما ، یک تار نیز اکستنشن می کنند. این نوع اکستنشن به شدت طبیعی به نظر می رسد.

تفاوت کاشت مژه کلاسیک و والیوم

اکستنشن و کاشت مژه نامرئی

اکستنشن مژه نامرئی به جای این که از بالای پلک انجام شود ، از زیر پلک انجام می شود. هر بار هم که فرد ترمیم مژه انجام می دهد ، مژه های قبلی کاملا رشد می کنند و اغلب آسیب زننده نیستند.

کاشت مژه و اکستنشن ابریشمی

در روش اکستنشن ابریشمی ، جنس مژه هایی که برای اکستنشن استفاده می شود از جنس ابریشم است. ابریشم نسبت به بقیه مژه های مصنوعی ، براق تر و ظریف تر است و آسیب کم تری هم وارد خواهد کرد ، زیرا مژه های مصنوعی خود به خود بعد از مدتی جدا می شوند.

کاشت مژه و اکستنشن اسپایکی

اکستنشن اسپایکی ترکیبی از اکستنشن کلاسیک ، والیوم و مگاوالیوم است. در اکستنشن اسپایکی ، مژه های مصنوعی و سبک را روی مژه های اصلی قرار می دهند که آسیبی وارد نمی کند. انحنای مژه ها به حالت چشم بستگی دارد که حتی می تواند عیوب چشم را هم بپوشاند.

این مطلب مفید بود؟
(3 رای)
73.4%

نظر دادن