کاشت مژه والیوم گربه ای و انواع کاشت مژه گربه ای و عروسکی و کاشت مژه مدل سنجابی و کاشت مژه مدل کایلی گربه ای و مژه اسپایکی گربه ای و کاشت مژه روباهی و مدل کاشت مژه روسی و اکستنشن مژه کلاسیک گربه ای و عکس کاشت مژه مدل گربه ای در نم نمک.

آموزش اکستنشن و کاشت مژه والیوم گربه ای

اکثر افرادی که چشم های کوچکی دارند کاندیدای خوبی هستند. این روش ظاهری کشیده به پلک ها می دهد که ویژگی چشم ها را برجسته می کند زیرا ضخامت مژه های طبیعی را افزایش می دهد که در نهایت ظاهری طبیعی و جذاب به آن ها می بخشد.آموزش اکستنشن و کاشت مژه والیوم گربه ایآموزش اکستنشن و کاشت مژه والیوم گربه ای

کاشت مژه والیوم گربه ای

این یک واقعیت غیرقابل انکار است که اکستنشن مژه روسی همیشه در خط جدیدترین اکستنشن مژه قرار دارد. سخت کوشی آنها برای رسیدن به کمال در این خط زیبایی ، آنها را به یکی از پیشگامان منحصر به فرد جهان در این زمینه تبدیل کرده است. همانطور که می دانید اکستنشن مژه چشم گربه ای کلاسیک ترین مدل اکستنشن مژه است. مدل چشم گربه ای طول های کوتاه تری در داخل چشم دارد که به تدریج تا مژه های بلند گوشه بیرونی چشم امتداد می یابد که شکل خط مژه گربه ای را نشان می دهد. اکستنشن مژه والیوم یکی از انواع مدل های اکستنشن مژه است. در این روش دو تا پنج مژه مصنوعی روی هر خط مژه طبیعی قرار می گیرد. با این روش مژه های شما حجیم تر نشان داده می شود.

اکستنشن های والیوم سبک تر و بادوام تر هستند. در روش اکستنشن مژه گربه ای ، همانطور که از نامش پیداست ، دو تا پنج مژه مصنوعی روی هر مژه طبیعی از گوشه داخلی چشم قرار می گیرد. و این روند تا انتهای گوشه بیرونی چشم ادامه دارد. هر چه به گوشه بیرونی چشم نزدیکتر می شویم ، تار های مژه مصنوعی بلندتر می شوند که آن را Volume cat extension می نامند. در اکستنشن مژه گربه ای والیوم گوشه داخلی بسیار کوتاه (فر B با طول 3-6 میلی متر) و گوشه بیرونی کوتاه (فر L با طول حداکثر 9-10 میلی متر) است. کوتاه بودن مژه ها خط چشمی شگفت انگیز ایجاد می کند ، ناگفته نماند که این مدل برای مشتریانی که مژه های کوتاه ، ضعیف و شکننده دارند بسیار مناسب است.

در اکستنشن چشم گربه ای ما همیشه از مژه های کوتاه تر از حد معمول استفاده می کنیم ، زیرا تراکم بالا را ارائه میدهد و تقریباً برای هر نوع مژه طبیعی برای شروع استفاده مناسب هستند. از 5-6 میلی متر نترسید. به شما نتایج خارق العاده ای خواهند داد. از فرهای L یا M برای تقویت گوشه های بیرونی چشم استفاده کنید. افرادی که مژه های نازک تر یا کوتاه تری در گوشه بیرونی دارند ، می توانند از فرهای مختلف برای افزایش طول مژه استفاده کنید.

اکستنشن مژه چه تفاوتی با کاشت مژه دارد؟

درست است که اکستنشن و کاشت مژه هر دو به هدف افزایش ضخامت و حجم مژه ها انجام می شوند اما این دو روش با هم تفاوت هایی نیز دارند که به آن ها می پردازیم. در واقع می توان گفت اکستنشن مژه ها نوعی تقویت حجم مژه های طبیعی است اما در فرایند کاشت مژه ما شاهد تولد جدیدی در مژه های خود هستیم. از جمله مزایای اکستنشن مژه نسبت به کاشت آن امکان ریووم کردن مژه ها در صورت پشیمانی است که در کاشت مژه امکان آن وجود ندارد.

انواع اکستنشن مژه

با توجه به پوشش و حالت مژه ها ، مدل های مختلفی برای اکستنشن مژه وجود دارد. انواع اکستنشن مژه را به شرح زیر است :

والیوم

در روش والیوم بین هر دو مژه طبیعی دو الی سه مژه مصنوعی قرار می گیرد که در بین انواع روش های اکستنشن از حجم بیشتری برخوردار است.ضخامت مژه در این روش 0.5 است که در افزایش حجم آن تاثیر زیادی دارد.

کاشت مژه والیوم گربه ای

مگاوالیوم

مگاوالیوم نوعی اکستنشن مژه است که برای پرپشت کردن مژه ها با مژه مصنوعی ای به ضخامت 0.3 و 0.5 استفاده می شود.حجم دهی این نو اکستنشن مژه بسیار مناسب برای مژه های کم پشت است.

کاشت مژه والیوم گربه ای

اسپایکی

اکستنشن اسپایکی روشی متفاوت تری نسبت به سایر روش هاست که در آن تارهای مژه مصنوعی به تک تک تارهای طبعی وصل می شوند مژه ها را پر رنگ تر جلوه می دهند.

کاشت مژه والیوم گربه ای

گربه ای

اضافه کردن تارهای مژه در این روش به صورت یکسان انجام نمی شود. در بخش کناری چشم ، تعداد و تجمع مژه ها افزایش میابد و چشم به حالت کشیده تریجلوه می کند که به حالت گربه ای معروف است.

کاشت مژه والیوم گربه ای

سنجابی

انتخاب این روش برای افرادی که چشم ها افتاده یا به اصطلاح بی حال دارند بسیار مناسب است.اندازه مژه ها در بخش میانی بلندتر است اما حجم و تعداد تارهای مژه در تمامی نقاط یکسان قرار داده شده.

کلاسیک

در اکستنشن کلاسیک بین هر تار دو تار مژه طبیعی یکه تار مژه مصنوعی به ضخامت 0.4 قرار می گیرد که حجم مژه را به صورت طبیعی بالاتر می برد.

کاشت مژه والیوم گربه ای

هیبریدی

اکستنشن مژه به روش هیبریدی از نظم و قانون خاصی پیروی نمی مند و به طور کلی می توان آن را نوعی اکستنشن نامرتب داست که امروزه طرفداران زیادی دارد.

کاشت مژه والیوم گربه ای

آیا اکستنشن مژه به مژه های طبیعی آسیب می رساند؟

شاید این را به مراتب شنیده باشید که مژه مصنوعی به مژه های طبیعی آسیب می رساند ، اما این تنها در صورتی صحت دارد که نکات ضروری برای چسباندن آن رعایت نشود.

در واقع ، اگر این کار به درستی صورت گیرد ، هیچ آسیبی برای مژه هایتان نخواهد داشت. به تنها چیزی که باید بدان توجه کنید آلرژی است که ممکن است به چسب آن داشته باشید؛ بنابراین اگر هنگام چسباندن مژه احساس سوزش یا درد کردید ، حتما آرایشگرتان را در جریان بگذارید.

یادتان باشد که این کار هیچ دردی ندارد ، بنابراین اگر در هر کدام از مراحل آن احساس درد یا سوزش کردید ، حتما اشتباهی در کار است. قبل از شروع کار هم از چسبی که قرار است برای شما مورد استفاده قرار گیرد ، اطمینان حاصل کنید. این چسب نباید حاوی فرمالدئید باشد.

کاشت مژه والیوم گربه ای

مراحل انجام اکستنشن مژه

بدون شک مدت زمان انجام مراحل انجام اکستنشن مژه مدت زمانی طولانیست.در ابتدا باید وسایل و ابزار مخصوص را فراهم کرده و در جای درست از آن ها استفاده کنید. استفاده از پد ژل برای ترسیم حالت و فرم مژه با یک خودکار معمولی از اولین اقدامات اکستنشن مژه است.پس از تکمیل طرح نهایی ، فرایند چسباندن مژه ها به نقاط مشخص شده ادامه فرایند اکستنشن مژه را تشکیل می دهد.

کاشت مژه والیوم گربه ای

دوام اکستنشن مژه چقدر است؟

طول عمر متوسط اکستنشن مژه تحت تاثیر عوامل محتلفی از جمله جنس مژه های مصنوعی و همچنین مژه های طبعی شماست. از طرفی مواد مور نیاز در اکستنشن مژه مانند چسب و دیگر مواد لازم باید دارای کیفیت بالا باشند تا عمر اکستنشن را افزایش دهند.درصورت انجام برخی اقدامات یا پرهیز از بعضی عادت ها ، شما می توانید طول عمر مژه های خود را بالارت برده و مدت زمان بیشتری از آن ها استفاده کنید.

مراقبت های بعد از اکستنشن مژه

 • تا دو روز حمام نروید
 • هنگام شستشوی صورت گونه ها و پیشانی ، پشت چشم ، بینی را با دستمال مرطوب یا پد های تمیز کننده آرایش بشوید.
 • از ریمل استفاده نکنید.
 • از فر مژه استفاده نکنید.
 • در هنگام شستشوی مو ها ی سر ، سر رابه عقب بشویید تا شامپو و آب روی مژ ها ریخته نشود.
 • اگر مژه ها خیس شدند بعدازاستحمام کردن با گوش پاک کن آرام آب و خیسی مژ ها را بگیرید.
 • روزی یک بار با برس مژهارا به آرامی مرتب کنید.
 • با اکستنشن بازی نکنید ممکن است مژه اصلی نیز از ریشه جدا شود.
 • هنگام خواب به روی شکم نخوابید.
 • از روغن های تقویتی مژه بعداز اکستنشن استفاده نکنید.

کاشت مژه والیوم گربه ای

دانستنی هایی در مورد اکستنشن مژه

 • عمر مفید و ماندگاری اکستنشن مژه حدود یک ماه است و با ریزش هر مژه طبیعی ، معمولا اکستنشن آن هم می افتد. برخی ریزش مژه طبعی را از عوارض اکستنشن مژه می دانند.
 • تعداد مژه ای که برای هر فرد انتخاب می شود ، بستگی به تعداد مژه های خود فرد دارد. به دلیل اینکه مژه های مصنوعی روی مژه های طبیعی کار می شوند اگر فردی تعداد مژه های طبیعی خودش کم باشد تعداد کمی مژه می تواند بکارد.
 • بلندی مژه مصنوعی حداکثر باید 2 برابر بلندی مژه طبیعی باشد. بیش از این مقدار به خصوص اگر مژه های طبیعی ضعیفی دارید ، می تواند باعث ریزش مژه شود.
 • اگر شخصی بداند پوست حساسی دارد و ممکن است بعد از اکستنشن دچار حساسیت شود ، بهتر است ابتدا دو عدد مژه بکارد و بعد از گذشت چند روز اگر دچار حساسیت شد آن ها را ریموو کند و دیگر اکستنشن مژه انجام ندهد.
 • بعد از اکستنشن باید خیلی مراقب مژه ها باشید. بهتر است چشم های خود را نمالید و با قدرت آن ها را نخارانید. بهتر است وارد سونای بخار نشوید ، وقتی حمام می کنید باید مراقب باشید فشار آب به صورت مستقیم به چشم هایتان نخورد.
 • اگر مژه های شما به اندازه کافی بلند و پرپشت است ، بی دلیل به دنبال اکستنشن مژه نروید و به استفاده از مژه های مصنوعی در مهمانی ها اکتفا کنید. اکستنشن مژه فقط به افرادی پیشنهاد می شود که طول مژه آن ها کمتر از 3 میلی متر است.

این مطلب مفید بود؟
(1 رای)
100%

نظر دادن