رنگهای متالیک و مسی در دیزاین آشپزخانه های مدرن و شیک و آشپزخانه با تم متالیک و مس و نیکل و استیل ضد زنگ و برنج و آشپزخانه در انواع سایه ها و تناژهای روشن و تاریک و دیزاین آشپزخانه با تم متالیک در نم نمک.

رنگهای متالیک و مسی در دیزاین آشپزخانه های مدرن و شیک

رنگها به فضا معنی و شخصیت می دهند. هر فضایی به رنگ مناسب خود نیاز دارد تا زیباتر جلوه کند. دراین مطلب به نکات مهم برای انتخاب رنگ پرداخته شده است . همه ی ما قبول داریم که ترکیبات رنگی روشن ، قشنگ تر به نظر می آیند و محیط خانه را از پرتو درخشانی برخوردار می کنند. چنانچه فضای منزل تان را با رنگ های عسلی و طلایی بیارایید ، متوجه می شوید که چقدر اتاق های خانه دلباز و روشن می شوند.بخش مورد بحث ما در این بخش آشپزخانه است که خانم ها مدت زیادی را در آن سپری می کنند و نیاز به استفاده و الهام از رنگ بندی روح بخش در ان احساس می شود.دیزاین آشپزخانه مدرن و شیک با تم متالیک + تصاویردیزاین آشپزخانه مدرن و شیک با تم متالیک + تصاویر

رنگ و تم متالیک آشپزخانه بعنوان یکی از همین ویژگی های جدید شناخته می شود که روز به روز طرفداران آن در سرتاسر جهان نیز افزایش می یابد. البته شروع همه گیری استفاده از تم عناصر فلزی ، به یک سال پیش برمیگردد جایی که طراحان علاقه داشتند نشاط بیشتری به رنگ های دلپذیری مانند خاکستری ، قهوه ای و مشکی بدهند اما این روند به سرعت تغییر جهت داد و به استفاده گسترده از رنگ های متالیک در دکوراسیون داخلی انجامید. آشپزخانه بدون شک بهترین مکان برای امتحان چنین رنگ هایی است. البته آشپزخانه ها اندک رگه هایی از درخشش متالیک در خود دارند مثلا شیر سینک ظرفشویی یا حتی ظروف آشپزی و ماهی تابه ها نیز این رنگ را به صورت جزئی به دکوراسیون آشپزخانه می دهد اما با این حال هیچ چیزی نمی تواند با فریبندگی درخشش فلزهای براق مس ، نیکل ، استیل ضد زنگ و برنج آن هم در محیطی مانند آشپزخانه رقابت کند.

مدلهای اجرا شده دکوراسیون و دیزاین آشپزخانه با ایده های متالیکی

دیزاین آشپزخانه مدرن

دیزاین آشپزخانه جدید

دیزاین آشپزخانه شیک

دیزاین آشپزخانه متالیک

دکوراسیون و دیزاین آشپزخانه

عکس دیزاین آشپزخانه

دیزاین آشپزخانه با نورپردازی

دیزاین آشپزخانه شیک

دیزاین آشپزخانه کوچک

دیزاین آشپزخانه شیک

طراحی دکوراسیون حرفه ای و دیزاین آشپزخانه

طراحی و دیزاین آشپزخانه

دیزاین آشپزخانه

دیزاین آشپزخانه چوبی

دیزاین آشپزخانه

دیزاین آشپزخانه شیک

دیزاین آشپزخانه جدید

دیزاین آشپزخانه مدرن

دیزاین آشپزخانه 2016

دیزاین آشپزخانه 95

دیزاین آشپزخانه 2017

دیزاین آشپزخانه

دیزاین آشپزخانه خاص

چیدمان و دیزاین آشپزخانه

عکس دیزاین آشپزخانه عروس

مدل دیزاین آشپزخانه

دیزاین آشپزخانه مدرن و شیک - طراحی دکوراسیون حرفه ای و دیزاین آشپزخانه

این مطلب مفید بود؟
(0 رای)
0%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.


تصویر امنیتی