در طراحی دکوراسیون آشپزخانه طراحی اپن، انتخاب مدل و رنگ کابینت ها، نورپردازی و .... اهمیت دارد که باید به ان ها بسیار اهمیت داد.

اصول طراحی دکوراسیون آشپزخانه از نظر دکوراتیوها

آشپزخانه یکی از قسمت های مهم هر خانه ای است که خانم ها وقت زیادی را در آن میگذرانند پس آشپزخانه باید طوری طراحی و دکوراسیون شده باشد که خانم ها هنگام آشپزی دچار احساس خستگی و یکنواخت بودن نشوند. در طراحی دکوراسیون آشپزخانه طراحی اپن ، انتخاب مدل و رنگ کابینت ها ، نورپردازی و .... اهمیت دارد که باید به ان ها بسیار اهمیت داد.اصول طراحی دکوراسیون آشپزخانه از نظر دکوراتیوهااصول طراحی دکوراسیون آشپزخانه از نظر دکوراتیوها

دکوراسیون آشپزخانه

دکوراسیون آشپزخانه به سبک جدید

رنگ آشپزخانه

برای رنگ کردن دیوارهای آشپزخانه باید سراغ رنگی بروید که با رنگ کابینت ها هماهنگی داشته باشد ، همچنین میتوانید از رنگ کاشی های آشپزخانه برای رنگ کردن دیوارها الهام بگیرید. به طور کلی رنگ دیوارهای آشپزخانه بهتر است روشن باشد تا فضای دلباز برای آشپزی فراهم شود.

نکات طراحی آشپزخانه مدرن

نکات طراحی آشپزخانه مدرن

انتخاب سینک ظرفشویی

برای انتخاب سینک ظرفشویی علاوه بر توجه به مدل و جنس آن باید این را هم در نظر بگیرید که اگر ظرف ها را با دست میشویید از سینک های دو لگنه استفاده کنید اما اگر شستشوی ظرف ها را با ماشین ظرفشویی انجام میدهید سینک های یک لگنه مناسب تان هستند.

کابینت آشپزخانه

نظر دکوراتورها برای انتخاب کابینت آشپزخانه این است که اگر آشپزخانه تان کوچک است از کابینت هایی با درهای آینه ای یا کابینت هایی با درهای شیشه ای استفاده کنید با این کار میتوانید آشپزخانه تان را بزرگتر جلوه دهید.

مدل کابینت آشپزخانه جدید و مدرن

مدل کابینت آشپزخانه جدید و مدرن

نورپردازی آشپزخانه

به اعتقاد دکوراتورها آشپزخانه باید بسیار روشن باشد و از نور کافی برخوردار باشد پس نورپردازی در آشپزخانه بسیار اهمیت پیدا میکند و شما میتواند از نور مخفی برا کابینت ها و ... استفاده کنید.

این مطلب مفید بود؟
(0 رای)
0%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.


تصویر امنیتی