بسیاری از اشتباهات هستند که افراد در دکوراسیون و چیدمان اتاق خواب انجام میدهند ناخواسته آن را نازیبا میکنند.

اشتباهات دکوراسیون و دیزاین اتاق خواب

اتاق خواب جایی برای رسیدن به آرامش و آسایش است زیرا شما آنجا میخوابید، کتاب میخوانید و... پس باید به دکوراسیون اهمیت ویژه ای داد. دکوراسیون اتاق خواب باید حرفه ای طراحی شود و هیچ عیب و نقصی نداشته باشد در این بخش از دنیای مد نم نمک همراه ما باشید تا با رایج ترین اشتباهات دکوراسیون اتاق خواب آشنا شوید و آن ها را اصلاح کنید.6 اشتباه رایج در دکوراسیون اتاق خواب + عکس6 اشتباه رایج در دکوراسیون اتاق خواب + عکس

اشتباهات دکوراسیون اتاق خواب

اشتباهات دکوراسیون اتاق خواب

تخت خواب های بزرگ

- درست است که تخت خواب های بزرگ لوکس هستند و فضای اتاق خواب را لاکچری میکنند اما اینگونه تخت خواب ها اتاق های بزرگ میخواهند ، استفاده از تخت خواب های بزرگ در اتاق های کوچک تمام فضای اتاق را میگیرد و نمیتوانید وسایل دیگری داخل اتاق خواب تان داشته باشید.

بالش های زیاد

- شاید وجود بالش های زیاد و متنوع روی تخت خواب باعث زیباتر شدن اتاق خواب شود اما موقع خواب و استراحت باید بالش های اضافی را روی زمین بیندازید و این باعث شلوغی اتاق خواب میشود.

اشتباهات چیدمان اتاق خواب

اشتباهات چیدمان اتاق خواب

میز کار

- بیشتر وقت ها اتاق خواب تنها اتاق در خانه برای قرار دادن میز کار است یعنی خانه هایی که فقط یک اتاق دارند اما وجود میز کار با کلی کار انباشته شده روی هم ، میتواند آرامش را از فضای اتاق دور کند.

لامپ های فلورسنت

- وجود لامپ های فلورسنت بالای تخت خواب اصلا ایده خوبی نیست و بهتر است به جای آن ها از چراغ خواب دیواری یا رومیزی استفاده کنید.

اشتباهات دکوراسیون داخلی اتاق

اشتباهات دکوراسیون داخلی اتاق

میز مطالعه

- میز مطالعه و قفسه کتابخانه از مهمترین وسایلی هستند که اتاق خواب را شلوغ و به هم ریخته میکنند پس تا حد امکان از این لوازم در اتاق دیگری به جز اتاق خواب استفاده کنید.

نگهداری از لباس ها

- نبود فضای کافی برای نگهداری از لباس ها مشکل بزرگی است که اکثرا با آن مواجه هستند پس باید برای آن فکر اساسی کرد. یکی اینکه کمد لباس جادار و شیکی را انتخاب کنید و دیگری اینکه فضای ذخیره کافی جداگانه برای تمام لباس ها ، کفش ها ، کیف ها و کلاه هایتان ایجاد کنید.

این مطلب مفید بود؟
(1 رای)
20%

نظر دادن