بهترین ایده برای پوشاندن پنجره به جای پرده و پوشاندن پنجره اضافی و پنجره پوش و پوشاندن شیشه با کاغذ و پوشاندن شیشه پنجره و تزیین شیشه پنجره با کاغذ رنگی و پوشاندن شیشه مغازه و آفتابگیر پشت پنجره و برچسب شیشه پنجره در نم نمک.

بهترین ایده برای پوشاندن پنجره به جای پرده

همانطور که می دانید پرده یک المان ضروری برای خانه به شمار می آید ، زیرا هم حریم خصوصی برای ساکنین ایجاد می کند و هم از تابش مستقیم نور خورشید که منجر به تغییر رنگ وسایل منزل می شود جلوگیری می نماید. از این رو بیشتر خانه ها ، خصوصاً خانه هایی که در مجاورت خیابان ، پیاده رو و یا خانه ای دیگر قرار گرفته اند به پرده نیاز دارند.بهترین ایده برای پوشاندن پنجره به جای پرده + عکسبهترین ایده برای پوشاندن پنجره به جای پرده + عکس

اگر مدل و طرح پرده ها برای چیدمان مینیمالیسم خانه شما زیادی شلوغ هستند و یا با سلیقه مدرن شما همخوانی ندارند نگران نباشید. ایده های بسیار زیادی وجود دارند که می توانید با استفاده از آن ها پوشش های مدرنی که حریم خصوصی ایجاد کرده و سبک دیزاین خانه شما را نمایش دهند استفاده کنید.

ایده پوشاندن پنجره

در این نوشته 4 ایده برای پوشش پنجره پیشنهاد می دهیم که با توجه با سلیقه خود می توانید نسبت به اجرای آن ها اقدام نمائید. وقت آن رسیده که به جای نصب انواع مدل پرده که المانی تکراری در تمام خانه ها می باشد دست به خلاقیت زده و پوششی متفاوت برای پنجره های خانه خود انتخاب نمائید.

ایده هایی که در این قسمت مطرح شده اند با انواع دکوراسیون منزل همخوانی دارند و چه خانه شما به سبک روستیک طراحی شده باشد یا معاصر می توانید این ایده ها را به کار ببرید. با نم نمک همراه باشید.

ایده های پوشش پنجره

شیشه برفکی یا طرح دار

شیشه برفکی و یا شیشه طرح دار نه تنها نور را از خود عبور می دهد و فضای داخل خانه را روشن می کند ، بلکه از آثار هنری ، وسایل چوبی ، فرش و سایر وسایل منزل در برابر تابش مستقیم نور خورشید محفاظت کرده و مانع از کمرنگ شدن و تغییر ظاهر آن ها می شود.

علاوه بر آن این شیشه ها نقش مهمی در کاهش هزینه های سرمایشی و گرمایشی ایفا کرده و حریم خصوصی ایجاد می نمایند. این نوع شیشه ها انتخاب مناسبی برای افرادی که به موی حیوانات و یا گرد و غبار حساسیت دارند می باشند ، زیرا پرده های پارچه ای گرد و غبار و موی حیوانات خانگی را به خود جذب می کنند.

ایده پوشاندن پنجره

شیشه برفکی بدون این که مانع از دید شما شود حریم شخصی ایجاد می نماید. با استفاده از اسپری های مخصوص ، طلق های مخصوص شیشه و یا نقش انداختن بر روی شیشه می توان شیشه را برفکی و یا طرح دار نمود.

با توجه به نیاز خود می توانید کل شیشه و یا بخشی از آن را به شیشه برفکی تبدیل کنید. استین گلاس یکی دیگر از انواع شیشه است که استفاده از آن در خانه های قدیمی بسیار جالب است و حتی می توان آن را در خانه های جدید نیز نصب کرد.

این شیشه ها را می توان هم به صورت ساده و هم به صورت سنتی و رنگی مورد استفاده قرار داد. فیلم های تزئینی شیشه نیز گزینه های بی شماری برای طرح های شیشه در اختیار شما قرار می دهد. با این فیلم ها می توان شیشه را طبق سلیقه خود به طرح و رنگ دلخواه درآورد.

اکثر این فیلم ها را می توان پس از مدتی از روی شیشه جدا کرد ، از این رو هر وقت تصمیم به تغییر دکوراسیون خانه خود گرفتید می توانید فیلم پنجره را عوض کنید و آن را طبق دکوراسیون جدید انتخاب نمائید.

پانل های چوبی

پنل های چوبی که به صورت عمودی کنار هم قرار می گیرند پوششی مناسب برای پنجره هستند. شما می توانید با استفاده از آن ها اتاق را تاریک و با باز کردن آن ها اتاق را نورانی و روشن کنید. اگر خانه شما به سبک روستیک طراحی شده این پوشش ها انتخابی ایده آلی برای پنجره می باشند.

ایده پوشاندن پنجره

پوستر

آثار هنری در ابعاد و اشکال مناسب برای تمام اتاق ها مناسب هستند. برای مثال پوسترها و نقشه ها انتخاب خوبی برای پوشش پنجره ها هستند ، زیرا نه تنها حریم خصوصی ایجاد می کنند بلکه از تابش مستقیم نور خورشید به داخل نیز جلوگیری می کنند.

ایده پوشاندن پنجره

گل ها و گیاهان

گلدان های گل متراکم و بلند قدی که در پشت پنجره قرار می گیرند می توانند تا حدی حریم خصوصی برای فضای خانه ایجاد کنند. علاوه بر آن آن ها هوا را تصفیه نموده و زیبایی بی نظیری به خانه شما خواهند بخشید.

شما می توانید پشت پنجره آشپزخانه خانه خود سبزیجات بکارید و از آن ها برای طبخ غذا استفاده نمائید. جعبه های چوبی که در آن ها گل کاشته می شوند نیز ایده خوبی برای زیباسازی و پوشش نیمی از پنجره از داخل یا بیرون آن می باشند.

ایده پوشاندن پنجره

این مطلب مفید بود؟
(0 رای)
0%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.


تصویر امنیتی