مدل کاغذ دیواری برای بزرگ نشان دادن خانه و چه فرشی خانه را بزرگتر نشان می دهد و بهترین رنگ برای فضای کوچک و چگونه یک آپارتمان کوچک را دیزاین کنیم که بزرگتر به نطر بیاید و بزرگ جلوه دادن فضای کوچک اتاق و بزرگ نشان دادن فضای کوچک و چگونه فضای خانه را بزرگتر جلوه دهیم و چگونه اتاق را بزرگ نشان دهیم در نم نمک.

ترفند هایی برای بزرگتر نشان دادن منزل با انتخاب رنگ

بهترین کار این است که فضای داخلی خانه را طوری طراحی کنیم که فضا کوچک تر از آنچه که هست نشان داده نشود. با کمک این روشها یاد می گیریم با انتخاب رنگ های درست اتاق هایمان را بزرگتر نشان دهیم.چگونه یک آپارتمان کوچک را دیزاین کنیم که بزرگتر به نطر بیاید؟چگونه یک آپارتمان کوچک را دیزاین کنیم که بزرگتر به نطر بیاید؟

رنگ های تیره ای مثل آبی دریایی با عمق دادن به فضا آن را بزرگ تر نشان می دهد.

چه رنگی خانه را بزرگ نشان می دهد

بزرگ نشان دادن خانه با انتخاب رنگ مناسب دکوراسیون

خاکستری

هر چه فضا کوچک تر باشد باید رنگ خاکستری تیره تر باشد.هر چه فضا کوچک تر باشد باید رنگ خاکستری تیره تر باشد.

بژ

رنگ های خنثی هرگز قدیمی و از تاریخ گذشته نمی شوند. رنگ بژ مناسب کسانی است که نه دوست دارند فضا سفید باشد و نه علاقه ای به رنگ های تیره دارند.

حتی رنگ های تیره ای مثل آبی کله غازی هم به فضا آرامش و جذابیت خاصی می دهد.

زرد کم رنگ

رنگ سرگرم کننده و شادی که می توانید حتی برای اتاق کودک به کار ببرید. این رنگ فضا را از قسمت های دیگر خانه جدا نمی کند.

صورتی ملایم

رنگ صورتی بسیار ملایم به فضا گرما می دهد و آن را بزرگ تر نشان می دهد. این رنگ را با رنگ خاکستری ترکیب کنید.

سبز ملایم

در فضای اطراف پنجره ها از این رنگ استفاده کنید. این رنگ در فصل تابستان با نمای شاخ و برگ درختان ترکیب می شود و در فصل زمستان یادآور فصل بهار است.

آبی آسمانی

اتاق خواب باید روشن و آرام بخش باشد به خصوص اگر کوچک باشد. رنگ آبی روشن بهترین رنگ برای یک اتاق خواب کوچک است.

پوست تخم مرغی

رنگ سفید خالص کمی خشک و سرد است. اگر می خواهید فضای گرم و آرام بخشی داشته باشید از طیف های گرم سفید استفاده کنید.

خانه های شهرهای بزرگ معمولا کوچک هستند. پس بهترین کار این است که فضای داخلی خانه را طوری طراحی کنیم که فضا کوچک تر از آنچه که هست نشان داده نشود. با کمک این ده روش یاد می گیریم با انتخاب رنگ های درست اتاق هایمان را بزرگتر نشان دهیم.

1. از ترکیب های مختلف رنگی که دوست دارید استفاده کنید : اگر می خواهید اتاق خود را با رنگ مورد علاقه تان رنگ آمیزی کنید ، از بین طیف رنگ محبوب خود رنگ های روشن تر نسبت به رنگ های تیره تر فضا را بزرگتر نشان می دهند.

چه رنگی خانه را بزرگ نشان می دهد

2. از مبلمان های کوتاه و رنگ روشن برای سقف استفاده کنید. معمولا خانه های کوچک سقف کوتاهی هم دارند. پس برای اینکه با خطای بصری این کوتاهی مشخص نباشد از مبلمان با ارتفاع کم و رنگ روشن برای سقف استفاده کنید.

چه رنگی خانه را بزرگ نشان می دهد

3. مبلمانی با رنگ سرد انتخاب کنید. رنگ های سرد بهترین رنگ برای استفاده در فضای کوچک هستند ، چون چشم های ما را طوری گول می زنند که گویی آن ها را دورتر از فاصله ی حقیقی می بینیم.

چه رنگی خانه را بزرگ نشان می دهد

4. برای کف خانه از یک رنگ استفاده کنید : کف خانه با یک رنگ ثابت و موادی از یک جنس در مقابل چشمان ما بزرگتر دیده می شود.

چه رنگی خانه را بزرگ نشان می دهد

5. رادیاتورها را با رنگ دیوار پشتی شان رنگ کنید. با این کار حواس شما را به سمت رادیاتورها پرت نکرده و اتاق را آرامش بخش تر و منظم تر نشان می دهد.

چه رنگی خانه را بزرگ نشان می دهد

6. از کابینت های تیره برای آشپزخانه کوچک استفاده کنید. اگر رنگ کابینت ها تیره تر از دیوار و کانتر روی کابینت ها باشد ، آشپزخانه بزرگتر دیده می شود.

چه رنگی خانه را بزرگ نشان می دهد

7. از یک لامپ یا لوستر کوچک بالای میز ناهارخوری استفاده کنید. آویزان کردن یک لوستر بالای میز ناهارخوری مرکز توجه را به سمت میز می کشاند و بین میز و دیوارها فاصله می اندازد.

چه رنگی خانه را بزرگ نشان می دهد

8. از مبلمان و دکور غیر قابل انتقال استفاده کنید. با سفارش دادن بوفه و مبلمان در هر سایزی که می خواهید و جاسازی داخل دیوارها از فضای خانه بهترین استفاده را خواهید کرد.

چه رنگی خانه را بزرگ نشان می دهد

9. استفاده از پرده های نیمه شفاف. روشنایی در اتاق های کوچک اهمیت بسزایی دارد. با زدن پرده های نیمه شفاف هم نور وارد اتاق می شود و هم چشم هایتان اذیت نمی شود.

چه رنگی خانه را بزرگ نشان می دهد

10. از کاغذ دیواری با طرح های ریز استفاده نکنید. طرح های ریز اتاق ها را کوچک تر نشان می دهد؛ برخلاف آن کاغذ دیواری با طرح های درشت تر باعث بزرگ نشان دادن اتاق می شود.

چه رنگی خانه را بزرگ نشان می دهد

رنگ های مناسب برای بزرگ نشان دادن خانه

این مطلب مفید بود؟
(1 رای)
100%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.


تصویر امنیتی