ایده های تزیین درب کمد دیواری و روشهای تزیین درب کمد دیواری با آینه و آینه کمد دیواری با میز آرایش و تزیین کمد دیواری با وسایل ساده و کمد دیواری با آینه قدی و تزیین کمد دیواری با برچسب و کمد دیواری آینه دار اتاق خواب و تزیین در کمد دیواری با نمد و کمد دیواری آینه دار کوچک و مدل آینه های کمد دیواری در نم نمک.

ایده های تزیین درب کمد دیواری

برای تزیین درب کمد دیواری ایده های خلاقانه زیادی وجود دارد که یکی از آن ها استفاده از آینه های طرح دار و ساده است ، اگر شما هم دوست دارید درب کمد دیواری تان را از سادگی خارج کنید میتوانید از آینه استفاده کنید.روشهای تزیین درب کمد دیواری با آینه [عکس]روشهای تزیین درب کمد دیواری با آینه [عکس]

داشتن آینه در اتاق خواب یا آینه کاری درب کمد دیواری ، ایده ای فوق العاده شیک و به درد بخور است مخصوصا اگر اتاق خواب تان کوچک باشد زیرا استفاده از آینه های بزرگ در اتاق خواب های کوچک باعث بزرگتر دیده شدن فضا میشود. دیزاین درب کمد دیواری با استفاده از آینه به بهترین شکل می تواند این کار را انجام دهد.

درب آینه ای کمد دیواری

درب آینه ای کمد دیواری

یکی از خوبی های نصب آینه قدی روی درب کمد دیواری این است که وقتی اتاق تان کوچک است و فضای مشخصی برای آرایش کردن مانند میز آرایش ندارید این ایده بسیار کمک کننده است. نصب آینه روی کمد دیواری نه تنها فضایی را اشغال نمیکند بلکه باعث میشود اتاق بزرگتر از آنچه هست به نظر برسد. با طراحی هوشمند این مدل کمد دیواری دیگر نیازی به استفاده از میز آرایش و آینه در اتاق های کوچک ندارید.

تزیین درب کمد با آینه

تزیین درب کمد با آینه

درب های کشویی و ریلی بهتر از درب های معمولی برای کمد دیواری هستند ، امروزه درب های ریلی که بسیار هم مدرن هستند برای کمد دیواری ها استفاده میشود که به راحتی میتوان درب کمد را باز و بسته کرد.

درب های آینه کاری شده نیز جزو پرطرفدارترین درب ها برای کمد دیواری هستند که دکوراسیون اتاق را مدرن و امروزی میکنند ، برای کمد دیواری هایی با درب های آینه کاری شده میتوانید طرح های مختلفی را بکار ببرید.

ایده آینه کاری روی کمد

ایده آینه کاری روی کمد

کمد دیواری درب آینه ای

کمد دیواری درب آینه ای

کمد دیواری جدید با درب شیک

کمد دیواری جدید با درب شیک

این مطلب مفید بود؟
(0 رای)
0%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.