ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1403 و سال 2024 ، Tv room و بهترین ایده برای چیدمان و دکوراسیون تی وی روم و تی وی روم ساده و شیک و تی وی روم جدید و تی وی روم لاکچری و تی وی روم ساده و ارزان و تی وی روم مدرن و تی وی روم خاص و تی وی روم کلاسیک و قیمت تی وی روم در نم نمک.

30 ایده برای چیدمان و دکوراسیون مدرن و فانتزی تی وی روم کوچک

در خانه های مدرن ، که در آن فضا کم است یا زمانی که یک آپارتمان پیش طراحی شده است ، همیشه فضای کافی برای یک منطقه مجزا برای یک اتاق تلویزیون وجود ندارد.با این حال ، هر خانه باید شامل یک فضای کوچک یا گوشه ای برای تلویزیون باشد ، چون این قسمت جایی است که خانواده برای برقراری ارتباط و معاشرت با یکدیگر لازم دارند. در این بخش از دنیای مد نم نمک نگاهی به این 30 طرح حرفه ای برای تی وی روم کوچک بیاندازید تا ایده هایی درباره نحوه ترکیب آن در منزلتان را داشته باشید.بهترین ایده برای چیدمان و دکوراسیون تی وی روم(2024)بهترین ایده برای چیدمان و دکوراسیون تی وی روم(2024)

اصول چیدمان و دکوراسیون تی وی روم

1. با پارچه بپوشانید

برای ایجاد یک محیط گرم در تی وی روم ، می تواند از پارچه استفاده کرد ، فرش های نرم و مخملی ، پرده ها و بالش های نرمی را آماده کنید تا یک گوشه دنج برای تماشای تلویزیون ایجاد کنید.

دکوراسیون tv room

طراحی دکوراسیون تی وی روم

2. از یک گوشه استفاده کنید

اگر فضای کافی برای یک اتاق تلویزیون جداگانه وجود ندارد ، آن را در یک گوشه قرار دهید. فضای بین دیوار و صندلی را تنظیم کنید و مبلمان و فرش را طوری تنظیم کنید که متفاوت از فضای اصلی زندگیتان باشد.

3 . کنترل نورپردازی

از نورپردازی برای کنترل حالت در فضای تلویزیون برای ایجاد یک گوشه دنج و راحت که در آن می توانید استراحت کنید و برنامه های مورد علاقه خود را تماشا کنید ، استفاده کنید.

4. جداسازی رنگی

یک جایگزین ، ایجاد یک محیط پر جنب و جوش در گوشه کوچکی است که برای مشاهده تلویزیون با استفاده از رنگ های روشن است که بقیه قسمت های زنده را به تصویر می کشد تا به فضای تلویزیون یک هویت متمایز بدهد.

5. استفاده از قفسه های هوشمند

در دیوار کناری ، یک کمد را انتخاب کنید ، که بتوان تلویزیون را رویش گذاشت و در ارتفاع دید مناسبی باشد و همچنین فضایی برای نگهداری و قفسه های نمایش لوازم دکور باشد.

6. فضا را خالی نگهدارید

این یک گزینه عالی برای تی وی روم کوچک این است چون شما مجبور نیستید از لوازم جانبی زیادی استفاده کنید ، و منطقه را مدرن و بزرگ نگاه دارید.

مدل دکوراسیون تی وی روم

دکوراسیون داخلی tv room

7.ایجاد یک تماشاخانه کوچک

کمبود فضای کافی برای ایستادن در یک اتاق تلویزیون مانند یک منطقه سرگرمی مناسب نیست.دیوار را با عکس یا پوستر از ستاره ها و یا فیلم های مورد علاقه خود دکور کنید ، مبل های راحت و نورپردازی کنترل شده می تواند یک چیدان دوست داشتنی ایجاد کند.

8.استفاده از تم تک رنگ

استفاده از رنگ های خنثی (تک رنگ) به ایجاد فضای آرامش بخش کمک می کند.از رنگ های خاکستری به همراه سیاه و سفید استفاده کنید ، تا اتاق تلویزیون مدرن و زیبا به نظر برسد.

9. قفسه صفحه نمایش عمودی

صفحه تلویزیون را در مرکز یک دیوار کوچک قرار داده و بیشتر فضای محدود دیوار را با نمایش هنر بر روی یک قفسه بالاتر و حفظ طبقات پایین نگهداری کنید.این کار به ایجاد تعادل بصری در فضا کمک می کند.

10. استفاده از بافت شهری

از بتن بر روی سقف و دیوار استفاده کنی ، د تا فضایی با احساس صنعتی مدرن داشته باشید و تعدادی صندلی و چندین لوازم روشنایی را برای ایجاد یک فضای تلویزیون خیره کننده اضافه کنید.

11. استفاده از چوب

یک گزینه عالی دیگر برای ایجاد یک فضای تلویزیون راحت در گوشه ، پوشاندن دیوارها و سقف با ورقه های چوبی است.روشنایی را بر روی سقف و یک چراغ آویزان اضافه کنید تا حالت گرما را افزایش دهید.

چیدمان دکوراسیون تی وی روم

استفاده از چوب در دکوراسیون تی وی روم

12 استفاده از سبک مینیمالیست

سبک مینیمالیستی برای یک ناحیه کوچک تی وی روم کامل است ، چون از رنگ های روشن و تنها چند لوازم جانبی استفاده می کند ، و منطقه را با فضای باز و بزرگ نگه دارید.

13. اکثر لوازم را سفید انتخاب کنید

سفید یک انتخاب رنگ عالی برای فضای کوچک است ، چون آن را روشن نگه می دارد.برای یک فضای کوچک ، از یک تلویزیونی استفاده کنید که آنقدر بزرگ نباشد که فضا شلوغ به نظر برسد.

14. زیبایی هندسی

برای زیبا کردن این قسمت از خانه ، از یک طرح هندسه برای قفسه ها استفاده کنید ، و یا چند لوازم جانبی روشن و نقاشی های هندسی روی کو سن و یا دیوارها اضافه کنید.

15. قفسه های تقسیم کننده

از قفسه های باز برای تقسیم فضای تی وی روم از بقیه خانه استفاده کنید ، همچنین در بخش دکوراسیون داخلی دنیای مد نم نمک اشاره شدهاست که می توانید قفسه های ذخیره سازی در اطراف صفحه تلویزیون نصب کنید.

16. یک نقطه کانونی در یک گوشه دنج ایجاد کنید

یک ایده دیگر برای هویت دادن به فضای تلویزیون ، ایجاد یک نقاشی دیواری هنری هنرمندانه و چیدن اطراف آن با لوازم رنگی مثل قالیچه و نقاشی ها است.

 ایده برای tv room

دکوراسیون تی وی روم شیک و مدرن

17. استفاده از نورهای مصنوعی

از نورپردازی مصنوعی برای ایجاد یک محیط منحصر به فرد در منطقه های پراکنده از قفسه های شناور یا نورپردازی مسیر که بازی زیبا از نور بر روی دیوار اطراف تلویزیون را نشان می دهد ، استفاده کنید.

18. ایجاد فضای چند منظوره

این اتاق برای فضای تلویزیون می تواند به عنوان دفتر کار یا مطالعه در طول ساعات کاری و یک منطقه تفریحی در شب تبدیل شود.برای پنهان کردن درهم و برهمی ها ، منابع ذخیره سازی کافی را طراحی کنید و از کمد دیواری های کاذب استفاده کنید ، که فضا را از هر گونه شلوغی عاری خواهد کرد.

19. شکوه کلاسیک

یک پانل دیواری چوبی برای نصب تلویزیون و شیشه ای مدرن و کابینت ورقه ای برای ذخیره سازی می تواند یک منطقه زیبا را برای تلویزیون ایجاد کند.افزودن لوازم جانبی کلاسیک برای افزایش زیبایی ظاهر عالی است.

20. تبدیل به یک زمین بازی

از آنجایی که فضای تلویزیون فضایی برای سرگرمی شده در یک آپارتمان کوچک ، شده است می توان آن را با یک اتاق بازی سرپوشیده برای کودکان ترکیب کرد.قفسه های پر زرق و برق برای نگهداری اسباب بازی ها و صندلی های راحتی که اتاق را کامل می کنند این کار را برایمان انجام می دهند.

21. دیوار چوبی

هنگامی که فضا برای تلویزیون محدود است ، از پانل های چوبی دیواری برای نصب تلویزیون و یک کابین شناور برای ذخیره سازی استفاده کنید تا منطقه را به اندازه کافی بزرگ نگاه دارید.

دکوراسیون پشت دیوار تلویزیون

طراحی دار در دکوراسیون تی وی روم

22. استفاده از بافت ها و تصاویر

با استفاده از کاغذ دیواری با عکس یک منظره یا پانل های سه بعدی ، یک بافت را به این قسمت می آورند ، توجهات را به تلویزیون می دهند و همچنین این کار آن را از بقیه قسمت های خانه جدا می کند.

23. استفاده از لوازم جانبی شفاف

استفاده از قفسه ها و پرده های شفاف و شیشه ای یک راه عالی برای فریب دادن چشم ها به این باور است که فضای تلویزیون بزرگ تر از آن چیزی است که در واقعیت وجود دارد.

24. به نمایش گذاشتن علایق تان

منطقه تی وی روم را با نمایش کلکسیون های مورد علاقه خود ، از جمله چهره های مورد علاقه و اسطوره ای و اتومبیل های کوچک مینیاتوری زیبا ، سرگرم کننده کنید.

25. استفاده از پرده های کرکره ای

یک راه خوب برای جدا کردن منطقه فضاهای زندگی در خانه ازیکدیگر ، داشتن کرکره های کشویی است که به راحتی و بدون مسدود کردن نور طبیعی اضافه می شوند و فضای مناسبی را ایجاد خواهند کرد.

26. کنار به کنار

اگر یک اتاق مطالعه داشته باشید - در گوشه ای از خانه ، کمی فضا را برای تلویزیون ذخیره کنید ، و آن را برای تماشای تلویزیون روزانه راحت تبدیل کنید.

چیدمان تی وی روم کوچک

ایده های دکوراسیون تی وی روم کوچک

27. تم خود را دنبال کنید

به فضای تلویزیون خود با اضافه کردن یک ظاهر یکپارچه با هر سبک مورد نظر و با استفاده از دکور و لوازم جانبی مناسب ، شکل دهید.

28.فضا را به حداکثر برسانید

رنگ های روشن و لوازم هماهنگی را انتخاب کنید تا یک فضای کوچک زیبا به نظر برسد.برای ایجاد یک نقطه کانونی ، هر سانت را با استفاده از یک گوشه مطالعه در برابر فضای مرده در نزدیکی یک پنجره قرار دهید.

29. استفاده از مبلان بصورت موازی

برای یک منطقه کوچک ، به جای پوشش دادن اطراف صندلی ، مبل ها را به صورت موازی با تلویزیون قرار دهید تا این ناحیه به اندازه کافی مرتب و بزرگتر به نظر برسد.

30. از المان ها بصورت عمودی استفاده کنید

برای یک دیوار باریک ، نصب یک تلویزیون کوچک در مرکز و کادربندی آن با قفسه های عمودی در دو طرف به متعادل کردن فضا کمک می کند.فضای پشت تلویزیون را با بافتی زیبا و یا کاغذ دیواری مناسب تزیین کنید.

بیوگرافی

پیج اینستاگرام نم نمک

این مطلب مفید بود؟
(2 رای)
100%

نظر دادن