با استفاده از عناصر طبیعی موجود در فصل پاییز دکوراسیونی شیک و پاییزی طراحی کنید، با ایده های ساده پاییزی و کمی سلیقه میتوانید دکوراسیون منزل تان را پاییزی کنید.

نکات و ترفندهایی برای دکوراسیون پاییزی

زمان آن رسیده که از پاییز با این نکات تزئیناتی پاییزی استقبال کنیم ، من عاشق آخرین تغییر فصول در طول سال هستم. هنگامی که پاییز فرامی رسد برگ های سبز خزان شده و فرو می ریزد وطبیعتی بکر را برایمان به ارمغان می آورد. داشتن پاییزی شاد با این نکات که در دنیای مد نم نمک خواهیم گفت آسان است چرا کمی از آن ها را امتحان نمی کنید تا خانه تان را گرم کنید و از این مکان لذت ببرید؟چیدمان و دیزاین پاییزی منزل با ایده های جذاب و رمانتیک + تصاویرچیدمان و دیزاین پاییزی منزل با ایده های جذاب و رمانتیک + تصاویر

نکات مربوط به دکوراسیون در فضای باز :

از پارکینگ تا حیاط و یا بس ترهای باغی ، خارج از خانه بسیاری از مناطق را پیشنهاد می دهند که می توانید از آن ها برای تزئینات در فضای باز استفاده کنید.کلید ، تفکر باز است تا از آیتم های معمول خانگی به شیوه ای تزیینی استفاده شود. در اینجا چند نکته وجود دارد که باعث می شود فضای باز بیشتر مورد استقبال قرار گیرد.

استفاده از نیمکت ها

در همه باغچه ها ، جایی برای نشستن وجود دارد ما از دیدن گل ها لذت می بریم و کارها ی باغبانی انجام می دهیم . اما نیمکت ها و صندلی ها را می توان به راحتی در یک موضوع تزیینی با اضافه کردن چند گلدان گل به کار برد. نیمکت های چوبی به طور طبیعی خودشان را به نمایش می گذارند فقط چند گلدان گل ، چند کدوتنبل و یک سبد روستایی را اضافه کنید بسیار زیبا خواهد شد.

ایده های پاییزی تزیین حیاط

ایده های پاییزی تزیین حیاط

به ترتیب چیدن کدو تنبلها

آیا تخت خواب باغ در نزدیکی مسیر دارید؟ گل های رنگارنگ و داودی با رنگ های نارنجی و زرد را سراسر بس تر در امتداد مسیر با کدوتنبل قرار دهید.این دو رنگ را به خوبی با هم هماهنگ می شوند و ساختار و فرمی به مسیر و بس تر باغ می دهد.

دیزاین باغ با ایده های پاییزی

دیزاین باغ با ایده های پاییزی

دکور دیواری کدو تنبل

یک دیوار ساده می تواند ظرف چند دقیقه با یک سبد سیمی از پشت صاف که پر از خزه و کدو کوچک است ، تغییر یابد. این ایده می تواند روی چوب ، دیوار باغ ، یک انبار یا حتی کرکره های شما مورد استفاده قرار گیرد (اگر سبد کوچک باشد). این نگاه روستایی و جذاب است. برای حالتی بهتر می توانید از رنگ های متنوع استفاده کنید.

تزیین دیوار به روش پاییزی

تزیین دیوار به روش پاییزی

کدوتنبل را با کاکتوس ترکیب کنید

کدو تنبل پوشیده شده از خزه ، پایه ای عالی برای کاکتوس کوچک را تشکیل می دهند. آن ها حتی ریشه خواهند یافت و می توانند بعدا برای گیاهان استفاده شوند!

تزیینات خلاقانه و شیک پاییزی

تزیینات خلاقانه و شیک پاییزی

استفاده از سبد سیب

هم چنین پاییز زمان سیب است استفاده از این میوه پاییزی خوش مزه در سبدهای پلاستیکی به عنوان لوازم نمایشی جلوه خواهد داشت.در این نمایش ، یک سبد سیب قرمز را با رومیزی قرمز و یک بشکه کوچک گل در مقابل پس زمینه ساده دیوار بسیار عالی به نظر می رسد.

تزیینات پاییزی و خلاقانه منزل

تزیینات پاییزی و خلاقانه منزل

گوشه های اتاق را فراموش نکنید

گوشه خانه اغلب نادیده گرفته می شود ، اما می تواند برای ایجاد یک پس زمینه متضاد در هر مورد به کار رود.در این جا زمینه ترکیبی از آجر و چوب است. رنگ های روستایی برای نمایش سبد ساده گل ها ، فانوس چوبی و چند کدوتنبل ، چند تکه چوب بریده شده عالی هستند.

ایده های پاییزی کردن دکوراسیون

ایده های پاییزی کردن دکوراسیون

مجموعه ای از گلدان های سفالی

گلدان های سفالی رنگ نارنجی طبیعی دارند که برای تزئین مناسب هستند. تنها چیزی که برای نمایش لازم است کدوتنبل مصنوعی است که در وسط میز فلزی قرار می گیرد و برخی از گیاهان پاییزی رنگی برای جایگزین کردن گیاهان سبز در گلدان های سنگی جالب توجه قرار می گیرد.

روش های تزیین باغ در پاییز

روش های تزیین باغ در پاییز

استفاده از کدو تنبل رنگی

کدو تنبل ها فقط نارنجی نیستند آن ها در طیف وسیعی از رنگ ها رشد می کنند و رنگ های سبز دیگر در حیاط هماهنگ می شوند.در این دکور کدو سفید و نارنجی به طور تصادفی بر روی یک بسته علف در نزدیکی یکدیگر قرار می گیرند.

تزیینات پاییزی باغ با کدو تنبل

تزیینات پاییزی باغ با کدو تنبل

ایده دکورپاییزی ایوان

ایوان مکان ایده آلی برای قرار دادن آیتم های پایین است. این اولین منطقه ای است که مهمانها زمانی که به خانه می رسند با صحنه زیبا پاییز واقعا مورد استقبال قرار می گیرند.

تزیین پاییزی ایوان بسیار زیبا

تزیین پاییزی ایوان بسیار زیبا

ایجاد یک شکل

در این منظره زیبا ، چند برگ ، ذرت و گل آفتابگردان را به سرعت در گلدان بزرگ قرار دهید. یک پیام خوش آمد گویی کوچک به نمای پاییزی اضافه کنید.

ساخت وسایل دکوری و تزیینی

ساخت وسایل دکوری و تزیینی

در جلویی را فراموش نکنید

هنگامی که مهمانان به طرف در می آیند ، حلقه گلی زیبایی به منظورخوشامد گویی. عالی است اضافه کردن برخی از موارد زینتی تزیینی به حلقه گل انگور به سرعت جلوه خواهد داد طراحی دکور در چند هفته طول می کشد.

تزیین درب ورودی منزل

تزیین درب ورودی منزل

میزهای خاطره ، و میز غذاخوری همه مکان های عالی برای برپایی برخی صحنه های در داخل خانه هستند.

نگه داری رنگ های تیره

هر گلدان گیاهی و یا ظرف مربعی ، سرسبزی شما را حفظ خواهد کرد فقط کمی گل را به آن اضافه کنید و شروع به ترتیب دادن ، انتخاب گل و آیتم های تزیین کنید. رنگ های تیره را برای پاییزانتخاب کنید. برای این دکور از برگ های بلند در یک منحنی به همراه توت ها ، گل های رز ، و دیگر گل ها برای دکور سنتی استفاده می کند که روی هر میز کناری تقریبا زیبا خواهد بود. نمایش های ساده می توانند کاملا موثر باشند ؛ یک تخته زبر چوب بردارید و برخی از میوه های کاج ، گردو و دارچین را در بالای آن ببندید. و بیسکویت ها را کنار آن بگذارید که بسیار جذاب خواهد بود.

ایده های تزیینی ساده بسیار شیک

ایده های تزیینی ساده بسیار شیک

خلاق باشید

این میز زیبا از یک پارچ شیری پر شده با گل های زرد و نارنجی و برگ های سرخس تزیین شده. در پایین یا روی پارچ ، چند کدو ، یک گل بزرگ پر زرق و برق و چند دانه گل چینی را زیبا مرتب کنید.

تزیینات خلاقانه و پاییزی

تزیینات خلاقانه و پاییزی

از سبد استفاده کنید

سبدهای حصیری در همه اندازه ها را می توان به راحتی و پاییزی پر کرد تا یک دکور سریع و ساده انجام شود. برای تاثیر بهتر ، رنگ های مختلف را ترکیب کرده و کدو با بافت خوب را انتخاب کنید تا کمی به سبد بخورد. کدو مصنوعی در طول سال می ماند و واقعی به نظر می رسد. در این نمایش زیبا ، یک سبد پر از پیچک به شکل سه کدوتنبل توخالی برای تزئین ساده میز قرار دهید.

این مطلب مفید بود؟
(1 رای)
20%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.


تصویر امنیتی