تمام ترفندها و نکات کلیدی برای شما که خانه ای کوچک دارید و تصمیم گرفته اید خانه تان را رنگ آمیزی کنید در این بخش از دنیای مد نم نمک.

نکات کلیدی رنگ آمیزی خانه های کوچک

رنگ آمیزی دیوارهای خانه نیازمند رعایت نکات و ترفندهای مهمی است زیرا شما باید بدانید چه رنگی انتخاب کنید و چگونه از آن استفاده کنید. رنگ آمیزی خانه های کوچک کمی حساس تر است و باید بیشتر دقت کنید زیرا با رنگ آمیزی درست میتوانید خانه را بزرگتر نشان دهید.5 نکته کلیدی برای رنگ آمیزی خانه های کوچک5 نکته کلیدی برای رنگ آمیزی خانه های کوچک

نکات رنگ آمیزی دیوارهای خانه

نکات رنگ آمیزی دیوارهای خانه

رنگ های روشن

- اولین نکته برای رنگ آمیزی خانه های کوچک این است که از رنگ های روشن استفاده کنید اما نه به این صورت که همه دیوارها یکرنگ و سفید باشند بلکه در کنار آن باید از رنگ های متضاد و شادتر مانند زرد ، آبی کمرنگ یا سبز نیز استفاده کنید.

استفاده کم از رنگهای تیره

- یکی از نکاتی که کمتر کسی از آن باخبر است این است که از استفاده کردن رنگ های تیره در خانه های کوچک نترسید ، اگر یکی از دیوارها را به رنگ تیره درآورید باعث میشود این دیوار حسابی جلب توجه کند و دورتر به نظر برسد پس در این صورت خانه شما بزرگتر دیده خواهد شد.

انتخاب رنگ دیوار قسمت های مختلف خانه

انتخاب رنگ دیوار قسمت های مختلف خانه

رنگ سقف

- بهتر است برای سقف رنگی در نظر بگیرید که کمی تیره تر از رنگ دیوارها باشد زیرا این کار باعث میشود فضا بزرگ تر به نظر بیاید. در صورتی که در قسمت پایین تر دیوار از راه راه های متالیک استفاده کنید نتیجه کارتان فوق العاده میشود و شما صاحب خانه ای مدرن خواهید شد.

رنگ آشپزخانه

- برای آشپزخانه از رنگ های تند و اشتها آور استفاده کنید و فضایی شاد برای آشپزی فراهم کنید ، رنگ هایی که به رنگ ادویه ها نزدیک هستند برای آشپزخانه مناسب اند.

رنگ آمیزی دیوار خانه های کوچک

رنگ آمیزی دیوار خانه های کوچک

رنگ دیوار

- برای دیوارهای خانه هر رنگی که انتخاب میکنید بهتر است یک شی ، مجسمه ، تابلو یا دکوری مشکی رنگ هم برای روی دیوار استفاده کنید ، این نکته در زیباتر شدن دکوراسیون خانه بسیار با اهمیت است.

این مطلب مفید بود؟
(1 رای)
100%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 7,370