رنگ متناسب با انواع اتاق خواب و انتخاب رنگ اتاق خواب و بهترین رنگ برای اطاق خواب و ترکیب رنگ مناسب دیوار اتاق خواب و دکوراسیون اتاق خواب در نم نمک.

چگونه رنگ اتاق خواب را متناسب با سبک آن انتخاب کنیم؟

اتاق خواب از اصلی ترین بخش های دکوراسین منزل است که باید طوری طراحی شود که شما را به آرامش برساند و خوابی راحت را تجربه کنید ، رنگ ها تاثیر زیادی در دکوراسیون دارند و میتوانند تاثیر مثبت و یا منفی در روحیه تان داشته باشند به همین دلیل باید در انتخاب رنگ دکوراسیون اتاق خواب بیشتر دقت کنید. اگر رنگ اتاق خواب متناسب با سبک دکوراسیون آن باشد خیلی بهتر است.نحوه انتخاب بهترین رنگ برای انواع اتاق خوابنحوه انتخاب بهترین رنگ برای انواع اتاق خواب

اتاق خواب مدرن

در سبک مدرن نباید از رنگ های تند و تیره استفاده کرد ، سبک مدرن رنگ های ملایم و آرامش بخش میخواهد مثل سفید ، صورتی ، طوسی ، آبی ملایم و.... میتوانید رنگ های ملایم را با رنگ سفید ترکیب کنید مثلا ترکیب سفید و صورتی معرکه است. همچنین میتوانید از رنگ های مدرن و ملایم به صورت تکی استفاده کنید.

بهترین رنگ ها برای اتاق خواب مدرن

بهترین رنگ ها برای اتاق خواب مدرن

اتاق خواب سنتی

دکوراسیون اتاق خواب به سبک سنتی یکی از دکوراسیون های مورد علاقه ما ایرانی ها است در این سبک رنگ هایی همچون قهوه ای ، قرمز و جیگری دیده میشود. اگر شما هم به سبک سنتی علاقه دارید و میخواهید اتاق خواب تان را با این سبک طراحی کنید باید از رنگ هایی گفته شد در دکوراسیون آن استفاده کنید.

رنگ مناسب اتاق خواب سنتی

رنگ مناسب اتاق خواب سنتی

اتاق خواب کلاسیک

سبک کلاسیک در تمام دنیا جزو سبک های پرطرفدار محسوب میشود و برای بخش های مختلف خانه از آن استفاده میشود ، برای طراحی اتاق خواب به سبک کلاسیک باید از رنگ های کرمی ، قهوه ای ، طلایی و خاکستری استفاده کرد.

انتخاب رنگ اتاق خواب مناسب با سبک

انتخاب رنگ اتاق خواب مناسب با سبک

اتاق خواب فانتزی

اتاق خواب های فانتزی مورد پسند دختران نوجوان و جوان هستند ، برای طراحی اتاق خواب دخترانه به سبک فانتزی باید از رنگ های شاد استفاده کنید رنگ هایی همچون صورتی ، یاسی ، گلبهی ، مرجانی ، هلویی و ...

رنگ مناسب اتاق خواب دخترانه

رنگ مناسب اتاق خواب دخترانه

این مطلب مفید بود؟
(0 رای)
0%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.


تصویر امنیتی