ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1403 و سال 2024 ، ایده و راه حل برای کمبود جا برای لباس و خلاقیت در کمد لباس و چیدمان کمد دیواری ایرانی و کمد ندارم لباسامو کجا بزارم نی نی سایت و چیدمان کمد دیواری بدون قفسه و استفاده بهینه از کمد لباس و نحوه مرتب كردن كمد لباس و چیدمان کمد لباس ساده و وسیله خانگی برای نگهداری لباس ها در حالت عمودی در نم نمک.

تمام ترفندها و راه حل های کمبود جا در کمد لباس

کمبود جا در کمد لباس مشکل بسیاری از افراد است که خانه های کوچک دارند اما این مشکل به سادگی قابل حل است کافیست کمدتان را طبقه بندی کنید ، در این بخش از دنیای مد نم نمک ایده هایی برای استفاده بهینه از کمد لباس را به شما میگوییم تا بتوانید از کوچکترین فضا بیشترین استفاده را ببرید.کمد ندارم لباسامو کجا بزارم؟! + ایده و راه حل خلاقانهکمد ندارم لباسامو کجا بزارم؟! + ایده و راه حل خلاقانه

- اولین و بهترین ایده این است که از کتابخانه های قدیمی که دیگر از آن ها استفاده نمیکنید به عنوان جایی برای نگهداری از کیف و کفش هایتان استفاده کنید ، برای اینکه نو شوند میتوانید آن ها را رنگ کنید و مورد استفاده قرار دهید.

ایده های رفع کمبود جا در کمد

ایده های رفع کمبود جا در کمد

- چند لباس زیبایتان را از کمد خارج کنید و در معرض دید قرار دهید این کار باعث میشود اتاق تان مانند یک بوتیک شیک جلوه کند ، با این کار هم کمد لباس تان خلوت میشود و هم اتاق تان نمای خاصی به خود میگیرد.

- اگر دو نردبان قدیمی دارید که به کارتان نمی آیند میتوانید با کمی خلاقیت آن ها را به یک قفسه زیبا برای لباس تبدیل کنید ، با این کار هم جایی برای نگهداری از لباس هایتان ساخته اید و هم دکور اتاق تان را زیباتر میکنید.

راه حل های رفع مشکل کمبود کمد

راه حل های رفع مشکل کمبود کمد

- اگر جایی برای نگهداری از لباس مجلسی هایتان ندارید میتوانید یک رگال مخصوص آن ها بسازید ، رنگ های متنوع لباس مجلسی ها نمای زیبایی دارد و این کار باعث میشود لباس مجلسی های باارزش تان آسیب نبینند.

از اینکه لباس هایتان در معرض دید باشند نترسید امروزه بسیاری از کمد دیواری ها بدون در هستند ، شما هم با این ایده های ساده رگال و قفسه هایی برای نگهداری از لباس هایتان بسازید.

روش نظم دهی کمد و لباس ها

روش نظم دهی کمد و لباس ها

بیوگرافی

پیج اینستاگرام نم نمک

این مطلب مفید بود؟
(0 رای)
0%

نظر دادن