گردنبند گیپور و گردنبند گیپور دخترانه و گردنبند پارچه ای برای لباس مجلسی و آموزش ساخت گردنبند گیپور و گردنبند پارچه ای دخترانه و گردنبند پارچه ای زنانه و گردنبند پارچه ای مشکی و گردنبند کشی دخترانه و گردنبند پارچه ای اینستاگرام و گردنبند پارچه ای دخترانه و گردنبند با دانتل و مدل گردنبند چسبیده به گردن و مدل گردنبند کیپ گردن و مدل گردنبند گیپور مشکی و مدل گردنبند چوکر در نم نمک.

آموزش مرحله به مرحله ساخت گردنبند گیپور مشکی شیک

یک تکه یراق و یا باقی مانده از پارچه لباس مجلسی توری تان را بردارید و با ابزاری ساده یک هنرخانگی و ساخت گردنبند را همراه با ما انجام دهید.آموزش تصویری ساخت گردنبند گیپور مجلسی دخترانه و زنانهآموزش تصویری ساخت گردنبند گیپور مجلسی دخترانه و زنانه

وسایل مورد نیاز برای درست کردن گردنی دانتل :

وسایل ساخت گردنبند

وسایل ساخت گردنبند با پارچه گیپور

  • پارچه گیپور یا یراق دانتل طرح دار
  • روبان باریک
  • نخ و سوزن
  • سنجاق سینه نگین دار

روش ساخت گردنبند دست ساز دانتل :

ابتدا اندازه دوره گردن خود را بگیرید تا به اندازه لازم از پارچه جدا کنید و چون گیپور (دانتل) طرح اصلی باید در قسمت جلوی گردن شما قرار بگیرد برای برش پارچه به اندازه قسمت جلوی گردن خود نیز نیاز دارید.

برش پارچه توری برای ساخت گردنبند

برش پارچه توری برای ساخت گردنبند

طرح اصلی پارچه را از حاشیه های باریک جدا کرد و نخ های اضافی را به خوبی قطع کنید. روبان باریکی که در وسایل مورد نیاز داشتید از وسط به دو قسمت مساوی تقسیم کنید ، روبان ها را از هر دو طرف به انتهای پارچه گیپور جدا شده و مورد نظر برای گردنی با استفاده از سوزن و نخ وصل کنید.

ساخت گردنبند گیپور

ساخت گردنبند گیپور با وسایل ساده در خانه

سعی کنید اندازه روبان ها را کمی بیشتر از دور گردنتان برش بزنید تا به راحتی پشت گردنتان بسته شوند. گردنی تقریبا آماده است و برای تزیین سنجاق سینه نگین دار را به قسمت میان پارچه گیپور با چند کوک محکم وصل کنید .

ساخت گردنبند شیک

آموزش ساخت گردنبند شیک

آموزش ساخت گردنبند شیک و زیبا

بعد از پایان این مراحل شما یک گردنبند گیپور زیبا و شیک خواهید داشت.

گردنبند دانتل شیک

تکمیل شده ساخت گردنبند دانتل شیک با تکه های گیپور

این مطلب مفید بود؟
(0 رای)
0%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.


تصویر امنیتی