مدل کفش سفید عروس و کفش سفید عروس گیپوری و کفش سفید عروس پاپیونی و کفش سفید عروس پرنسسی و کفش سفید پاشنه بلند عروس و کفش سفید پاشنه دار عروس در نم نمک.

مدل کفش سفید عروس مد سال

کفش عروس باید شیک، پاشنه بلند، راحت، مد روز و هماهنگ با لباس عروس باشد. کفش سفید عروس علاوه بر زیبایی باید کاملا راحت باشد تا عروس خانم با آن ها احساس راحتی کند و راه رفتن برایش سخت نباشد. مدل کفش های متنوعی برای عروس خانم ها طراحی میشود که مد روزترین آن ها جلو باز، پاپیون دار، گیپوری، نگین دار و بند دار هستند که پرنسسی و شیک اند.مدل کفش سفید عروس [پاشنه بلند ، گیپوری ، پاپیونی و پرنسسی]مدل کفش سفید عروس [پاشنه بلند ، گیپوری ، پاپیونی و پرنسسی]

کفش عروس جلو باز

کفش عروس جلو باز و ساده

کفش عروس پاشنه بلند

کفش عروس پاشنه بلند

از آنجایی که کفش های جلوباز راحت تر از کفش های جلو بسته هستند پیشنهاد میکنیم عروس خانم ها برای مراسم عروسی کفش های جلوباز انتخاب کنند که اتفاقا مدل های زیبا و بینظیری دارند. کفش های سفید جلو باز و پاپیونی که پاشنه بلند هم هستند کفش های ایده آلی هستند که عروس خانم ها امسال میتوانند انتخاب کنند.

کفش عروس پاپیونی

مدل کفش عروس پاپیونی سفید رنگ

کفش عروس

کفش عروس پاشنه بلند

کفش های پاشنه بلند گیپوری نیز یکی از بهترین مدل کفش هایی هستند که برای عروس خانم مناسب اند زیرا لباس عروس معمولا گیپور دار است و با این نوع کفش ها به خوبی ست میشود.

کفش گیپور عروس

مدل کفش گیپور عروس جلوباز

کفش گیپور عروس

کفش گیپوری عروس پاپیونی

کفش های پاشنه 10 سانتی سفید رنگ که با نگین کار شده اند استایلی پرنسسی و مجلل به عروس خانم میبخشند، کفش های نگین دار انواع مختلفی دارند که دو مدل از آن ها را در ادامه برایتان آورده ایم.

کفش نگین دار عروس

کفش نگین دار عروس مد روز و باکلاس

کفش نگین دار عروس

کفش نگین دار عروس پاشنه 7 سانتی

این مطلب مفید بود؟
(0 رای)
0%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.


تصویر امنیتی