لباس خواستگاری برای افراد چاق و لباس مناسب افراد چاق و کوتاه و لباس مجلسی برای افراد چاق اینستاگرام و لباس خواستگاری برای خانم هیکلی و لباس خواستگاری برای دختر درشت اندام و تیپ اسپرت برای افراد چاق و مدل لباس مجلسی برای افراد چاق و لباس مجلسی برای افراد چاق و کوتاه و کانال لباس مجلسی برای افراد چاق و مدل لباس برای افراد چاق و فروشگاه لباس برای افراد چاق در نم نمک.

لباس خواستگاری برای افراد چاق ، درشت و هیکلی

عده زیادی از مردان و زنان دارای اضافه وزن هستند. درواقع این انسان ها به هر دلیلی ، دارای وزن بیشتری هستند و اندام پرتری دارند. انتخاب لباس خواستگاری برای عروس و دامادهای چاق اهمیت زیادی دارد. چرا که یک خانم تپل می تواند در عین داشتن اضافه وزن ، ظاهر زیبا و خوش پوشی داشته باشد.لباس خواستگاری برای افراد چاق(قد کوتاه و بلند)لباس خواستگاری برای افراد چاق(قد کوتاه و بلند)

لباس خواستگاری برای افراد چاق ، درشت و هیکلی

درحالی که این حالت در فردی دیگر می تواند به شدت زننده باشد؛ چرا که او چندان اطلاعی از نوع لباس در افراد چاق ندارد. معمولا خانم های چاق باید بدانند که حجم زیاد در کدام قسمت از بدن شان دارند؟ مثلا اگر بالاتنه تپل باشد ، باید لباس هایی پوشید که دارای پف کم تر در بالاتنه هستند و آن را درشت تر از حالت عادی نشان نمی دهند. اگر فردی در پایین تنه درشت باشد ، باید شلوارهای راسته و بلند بپوشد تا پاهای کشیده تری از خود نشان دهد.

لباس خواستگاری برای افراد چاق ، درشت و هیکلی

انتخاب شلوارک یا دامن کوتاه اصلا مناسب نیست. برای آقایان چاق نیز شرایط چنین است. انتخاب کت هایی که کاملا سایز بدن باشد و چسبان به نظر نرسد بهترین انتخاب است. آقایان چاق ، نباشد از شلوارهای تنگ و کوتاه استفاده کنند.

افراد چاق بهتر است از شلوارهای گشاد و چین دار درقسمت کمر خودداری کنند زیر آنها را چاق تر نشان میدهد.

شلوارهای گشادتر برای مردان چاق و یا قد کوتاه توصیه می شود.همچنین کت های کوتاه و اسپرت برای افراد چاق اصلا مناسب نیست.

لباس خواستگاری برای افراد چاق ، درشت و هیکلی

لباس های راه راه افقی بعنوان لباس مراسم خواستگاری برای افراد چاق انتخاب مناسبی نیست.اما لباس های راه راه عمودی برای لاغرتر نشان دادن افراد بسیار مناسب است این نکته هم برای آقایان و هم خانم ها صدق می کند.

کمربند شلوار باید دقیقا روی ناف بسته شود.در صورتی که بالاتر از ناف بسته شود قد را کوتاه و پایین تر از ناف و زیر شکم هیکل را چاق نشان می دهد.

درصورتی که لباس شما طرح شلوغ دارد بهتر است از کفش های ساده و تک رنگ استفاده شود.البته به افراد چاق توصیه می شود که از کفش های تخت یا پاشنه مبلی و مربعی استفاده نکنند و به جای آنها بهتر است از کفش های نوک تیز پاشنه سوزنی تک رنگ و مجلسی استفاده کنند.

لباس خواستگاری برای افراد چاق ، درشت و هیکلی

افراد چاق بهتر است از پیراهن هایی استفاده کنند که یقه هایی با پوشش متوسط و ساده دارند مثل لباس های یقه گرد و یا یقه ملوانی که می تواند در طراحی آن گلدوزی هم به کار رفته باشد.افراد لاغر می توانند از لباس های یقه هفت ، یقه قایقی ، یقه دلبری و یقه اسکی استفاده کنند تا گردنشان کشیده تر دیده شود.

از پوشش های دیگر برای شب خواستگاری پیراهن های بلند یا کوتاه همراه با جوراب شلواری است.البته این نوع پوشش بدلیل اینکه از حالت رسمی خارج هستند زیاد توصیه نمی کنیم و مخصوصا پیراهن های چین دار برای افراد چاق به هیچ وجه مناسب نمی باشد.

لباس خواستگاری برای افراد چاق ، درشت و هیکلی

افراد چاق بهتر است دامن پلیسه نپوشند چون آنها را چاق تر نشان میدهد.اگر هم دوست دارید دامن کوتاه بپوشید می توانید از جوراب شلواری های ضخیم استفاده کنید.البته در افراد چاق یا کسانی که پاهای چاق دارند بهتر است از این استایل در شب خواستگاری استفاده نکنند.

لباس خواستگاری برای افراد چاق ، درشت و هیکلی

افراد با قد کوتاه بهتر است از شلوار راسته که در قسمت ساق پا کمی تنگ تر است استفاده کنند.البته لازم به ذکر است که افراد چاق بهتر است از شلوارهای گشاد و چین دار درقسمت کمر خودداری کنند زیر آنها را چاق تر نشان میدهد.

این مطلب مفید بود؟
(1 رای)
100%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.