کت تک زنانه بلند مجلسی و مدل های کت تک مجلسی و اسپرت زنانه و دخترانه و قیمت کت تک زنانه مجلسی و مدل کت شلوار دخترانه مجلسی و مدل کت مجلسی و مدل کت تک خانم ها و مدل کت تک زنانه اسپرت و مدل کت تک زنانه شیک و کت تک مجلسی مردانه در نم نمک.

مدل های کت تک مجلسی و اسپرت زنانه و دخترانه

کت تک مجلسی لباسی که برای هر نوع میهمانی و جشن می توان از ان استفاده کرد البته بسته به نوع رنگ و طرح آن . بلیزر نوعی کت اسپورت تر و راحت است که اکثر خانم های جوان و دختر خانم های اهل شیک پوشی از آن استفاده می کنند. پارچه آن معمولاً پارچه ای بادوام است. کت بلیزر در اصل به عنوان بخشی از یونیفرم هواپیمایی ها ، مدارس و باشگاه های ورزشی طراحی شده بود ، ولی کم کم به عنوان پوشاک اسپورت محبوبیت یافت.مدل های کت تک مجلسی و اسپرت زنانه و دخترانهمدل های کت تک مجلسی و اسپرت زنانه و دخترانه

کت تک مجلسی دخترانه

کت تک مجلسی دخترانه

کت تک زنانه شیک و اسپرت

کت تک زنانه شیک و اسپرت

کت تک سفید مجلسی شیک

کت تک سفید مجلسی شیک

کت مجلسی زنانه با ست شلوار

کت مجلسی زنانه با ست شلوار

برای انتخاب کت تک مجلسی و اسپرت

اگر قصد شما ست شدن کت و شلوار زنانه با بقیه لباس ها و کفش هایی که به تن می کنید به دنبال رنگ های پایه مثل مشکی ، خاکستری ، طوسی باشید. کت و شلوار زنانه در رنگ های مختلفی وجود دارد اما رنگ های پایه : مشکی ، خاکستری ، طوسی بهترین انتخاب برای خانوم هایی است که قصد ست کردن سایر لباس ها و اکسسوری ها با این لباس رسمی را دارند.

اکثر مدل های کت و شلوار زنانه مخصوص یک فرم بدن خاص طراحی شده است و اگر شما سهوا انتخابتان را بر اساس فرم بدنتان انجام ندهید شاید موجب تنگ بودن یا آویزان بودن کت شلوار روی بدن شما شود. این قضیه موجب غیر حرفه ای بودن کت و شلوار انتخابی شما می شود.اگر کمر بزرگی دارید به دنبال شلوارهایی باشید که پاچه ی آن ها خودنمایی می کند و نظرها را از کمر شما دور می کند. خانم هایی که قد کوتاهی دارند و ریز نقش هستند باید کت هایی را انتخاب کنند که دقیقا تا روی کمر یا دقیقا زیر آن قرار بگیرند. چراکه این کت ها موجب بلند تر دیده شدن شما می شوند.

ست کت و دامن مجلسی

ست کت و دامن مجلسی

کت تک زنانه ساده و شیک

کت تک زنانه ساده و شیک

کت تک سفید و شیک زنانه

کت تک سفید و شیک زنانه

کت و شلوار مجلسی زنانه

کت و شلوار مجلسی زنانه

ست کت تک زنانه با شلوار جین

ست کت تک زنانه با شلوار جین

این مطلب مفید بود؟
(1 رای)
100%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.


تصویر امنیتی