ست لباس زمستان ست رنگ لباس زمستانی رنگ های مناسب زمستان و راهنمای ست کردن لباس در زمستان و ست های زیبای لباس زمستان و رنگ های مناسب لباس های زمستانی و رنگ های مناسب ست های زمستانی و بهترین رنگ ها برای ست های زمستانی و اصول ست کردن لباس های زمستانی و ست لباس زمستانی در نم نمک.

زمستان امسال چه رنگی لباس ست کنیم؟

یکی از عادت های بدی که خیلی از ما داریم این است که با آمدن فصل زمستان مثل هر سال می رویم سراغ همه رنگ های تکراری سال قبل. در حالی که رنگ های زیادی را می شود در این فصل زیبا استفاده کرد. با این رنگ ها کمی به لباس های زمستانی تان روح بدهید.بهترین رنگ ها برای ست های زمستانیبهترین رنگ ها برای ست های زمستانی

بهترین رنگ های شما به عنوان یک زمستان واقعی عبارتند از قرمز توت هالی ، سبز زمردی ، آبی کبالت و سیاه و سفید واضح ، که همه با کنتراست بالا پوشیده شده اند.

بهترین رنگ ها برای ست های زمستانی

رنگ لباس باید با رنگ پوست و مو متناسب باشد

رنگ لباس اهمیت زیادی دارد ، به خصوص در مورد لباس های گران و پر مصرفی چون کت ، پالتو ، بارانی و ... اینگونه لباس ها را همیشه از میان رنگ های کلاسیک خنثی مثل بژ ، خاکستری ، سفید و سیاه انتخاب کنید. این رنگ ها همیشه پوشیده می شوند. رنگ سفید برای همه فصل ها مناسب است. درست است که بیشتر به عنوان رنگی تابستانی پذیرفته شده است ، اما در زمستان نیز جذابیت خاصی دارد ، به خصوص اگر با رنگ های گرم پوشیده شود.

رنگ های مناسب

رنگ لباس باید با رنگ پوست و مو متناسب باشد. البته سلیقه شخصی نیز مطرح است ، اما معمولا هر کس رنگی را می پسندد که به او بیشتر می آید. تجربه نشان می دهد که برای مو سرخ ها با صورت های کک و مکی رنگ های بژ و سبز که با های لایت های طلائی طبیعی آنها هماهنگی دارد متناسب تر است.

برای پوست های گندم گون و زیتونی با موهای قهوه ای تیره ، رنگ های قرمز تیره و آلبالوئی جالب است. مو بلوندهائی که پوست خیلی روشنی دارند از رنگ های بژ و آبی می توانند بهترین نتیجه را بگیرند. کسانی که موهای قهوه ای روشن یا خاکستری دارند از رنگ های آبی می توانند استفاده کنند و اگر پوست رنگ پریده ای دارند مخلوط سفید و آبی برایشان رنگ مناسبی می سازد.

رنگ سیاه

وقتی لباس سیاه می پوشید توجه داشته باشید که رنگ سیاه روی چهره اثر می گذارد. این رنگ اندام را باریکتر نشان می دهد. پس اگر لاغر هستید ، از این رنگ چشم بپوشید.

رنگ های سازگار

جور کردن رنگ لباس ، با کفش و کیف و ... نیاز به دقت دارد. مثلا رنگ آبی نیلی بسیار زیبا و شیک است ، اما جور کردن کفش و کیف با آن ، چندان آسان نیست. اگر پوشاک خود را در یک ته رنگ انتخاب کنید (یعنی تیره و روشن یک رنگ خاص) کار آسان تر می شود. مثلا یک کت بژ با بلوز کرم یا شیری و شلوار یا دامن بژ تیره با کفش بژ یا کرم تیره هماهنگی دارد.

بهترین رنگ ها برای ست های زمستانی

جور کردن لباس به این شکل ، ساده تر از جور کردن چند رنگ مختلف است. البته جوان ترها لباس های رنگارنگ شاد را ترجیح می دهند ، اما آنها نیز باید سازگاری رنگ ها را در نظر بگیرند.

هر کدام از این رنگ ها را می توان به اندازه دو رنگ پر کاربرد سفید و مشکی در پوشش لباس ها به کار برد ، کمی از لباس های تک رنگ بیرون بیایید و سعی کنید آن ها را با رنگ های هم خانواده ست کنید.

رنگ سفید

سفید رنگی است که معمولا به همه کس می آید ، به شرط اینکه خالص باشد. اگر رنگ دیگری (هر قدر کم) به آن اضافه شده باشد ، تأثیرش به کلی از بین می رود مثلا سفید مایل به نباتی یا شیری و یا عاجی هر کدام با رنگ پوستی متناسب است ، در حالی که سفید خالص با همه نوع پوست هماهنگی دارد.

از جور کردن رنگ ها و طرح ها نترسید!

نقش ها را در کنار هم بگذارید و با هم جور کنید. طراحان باهوش و موفق از این راه معروف شده اند. مثلا یک کت توئید جناغی را با بلوز پشمی نقش دار و دامن پشمی ساده و مناسب می توانید بپوشید.

می توانید هر کدام از این رنگ ها را به تنهایی و به صورت تک رنگ به کار ببرید.می توانید همه آن ها را با هم ترکیب کنید یا حتی می توانید رنگ چهارمی هم به آن اضافه کنید مثل رنگ قرمز.

این مطلب مفید بود؟
(1 رای)
100%

نظر دادن