ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1403 و سال 2024 ، تیپ و استایل شیک و جذاب نیکی کریمی و مدل استایل و تیپ زمستانی ستاره های ایرانی و مدل مانتوهای نیکی کریمی در مکان های مختلف و استایل شیک و تابستانی نیکی کریمی با ست سفید لباس اش و شیک ترین مدل مانتوهای نیکی کریمی و تصاویری زیبا از نیکی کریمی با استایل شیک در نیویورک در نم نمک.

تیپ و استایل شیک نیکی کریمی

نیکی کریمی بازیگر ، کارگردان و عکاس ایرانی است که در جشنواره های مختلف به عنوان موفق ترین هنرمند ایرانی جایزه کسب کرده است. از موفقیت های شغلی او که بگذریم به استایل جذاب و تیپ های شیک او میرسیم که بین خانم های ایرانی بسیار طرفدار دارد ، نیکی کریمی جزو هنرمندان خوشتیپی محسوب میشود که بسیاری از افراد از سبک لباس پوشیدن او ایده میگیرند.تیپ و استایل شیک و جذاب نیکی کریمی + زیباترین عکس هاتیپ و استایل شیک و جذاب نیکی کریمی + زیباترین عکس ها

استایل جدید نیکی کریمی

استایل جدید نیکی کریمی

صورت گرد و چشمان سبز نیکی کریمی باعث شده اند تا او در 47 سالگی نیز زیبا به نظر برسد ، نیکی کریمی جزو بازیگرانی است که به زیبایی و تناسب اندام اش حسابی اهمیت میدهد به همین دلیل پوستی شفاف و اندام متناسبی دارد.

کم پیش می آید نیکی کریمی با آرایش غلیظ دیده شود او معمولا آرایش ملایم به رنگ صورتی دارد که باعث میشود سن او کمتر به نظر برسد. آرایش غلیظ سن را بالا میبرد پس با آرایش ملایم سن تان را کاهش دهید.

تیپ نیکی کریمی و هستی مهدوی

تیپ نیکی کریمی و هستی مهدوی

نیکی کریمی در انتخاب لباس به هیچ وجه از کسی تقلید نمیکند و سبک خاص خودش را در لباس پوشیدن دارد ، مدل لباس و تیپ های جذاب او در جشنواره های مختلف را در این بخش از نم نمک مشاهده کنید و در صورت علاقه ایده بگیرید.

مدل مانتو نیکی کریمی

مدل مانتو نیکی کریمی

مانتو گل گلی نیکی کریمی

مانتو گل گلی نیکی کریمی

مدل لباس نیکی کریمی

مدل لباس نیکی کریمی

سبک لباس پوشیدن نیکی کریمی

سبک لباس پوشیدن نیکی کریمی

خوشتیپی به سبک نیکی کریمی

خوشتیپی به سبک نیکی کریمی

بیوگرافی

پیج اینستاگرام نم نمک

این مطلب مفید بود؟
(1 رای)
100%

نظر دادن