پوشیدن کت چرم و تیپ با کت چرم مردانه و استایل کت چرم با مانتو و استایل با کت چرم زنانه و استایل با کت چرم در ایران و استایل با کت چرم کوتاه و با کت چرم مشکی چی بپوشم و ست با کاپشن چرم مشکی زنانه و ست لباس چرم زنانه و نکاتی برای پوشیدن کت چرم و راهنمای پوشیدن کت چرم و تکنیک های پوشیدن چرم و راهنمای پوشش کت چرم و نکته هایی برای پوشیدن کت چرم و راهنمای انتخاب و پوشیدن کت چرم زنانه و پوشش کت چرم زنانه و نکاتی برای پوشیدن کت چرم زنانه و شیوه پوشیدن کت چرم زنانه و اصول و نحوه پوشش کت های چرم زنانه در نم نمک.

راهنمای انتخاب و پوشیدن کت چرم زنانه و دخترانه

وقتی از کت چرم حرف می زنیم خانم های شیک پوشی به ذهن می رسند که در همه لباسی زیبا هستند. شاید شما هم خیلی وقت ها جرات پوشیدن کت چرم را ندارید یا نمی دانید با چه لباس هایی آن را ست کنید. اینجا به شما ایده هایی برای پوشیدن و انتخاب لباس چرم می دهیم.راهنمای انتخاب و پوشیدن کت چرم زنانه و دخترانهراهنمای انتخاب و پوشیدن کت چرم زنانه و دخترانه

1) کت چرم مشکی با تاپ مشکی و دامن کوتاه

ترکیب رنگهای مشکی با بیشتر رنگ ها انتخابی محتاط و در عین حال شیک است و زمانیکه مشکی انتخابی شما در جنس چرم ارائه می شود جذابیت این ترکیب را بیشتر می کند. دامن کوتاه باعث می شود کت چرم بیشتر حالت دخترانه به خود بگیرد. نیم بوت این ترکیب را تکمیل می کند. اگر هوا کاملا سرد است از جوراب شلواری کلفت یا جوراب شلواری تور ماهی استفاده کنید. اگر پاهای لاغری دارید به جای این دو از جوراب کلفت تا بالای زانو استفاده کنید.

کت چرم زنانه و دخترانه

پوشیدن دامن کوتاه باعث می شود کت چرم بیشتر حالت دخترانه به خود بگیرد

2) یقه اسکی ، شلوار تنگ و کفش پاشنه بلند

پوشیدن کت چرم برای محل کار یا جاهای رسمی کمی ریسکی است. برای اینکه در یک مراسم رسمی با کت چرمی شیک تر به نظر برسید حتما لباس خود را با کفش پاشنه بلند بپوشید.

کت چرم زنانه و دخترانه

پوشیدن کت چرم برای محل کار یا جاهای رسمی کمی ریسکی است

3) دامن پلیسه با کت چرم و نیم بوت

امسال دامن پلیسه کلاسیک بسیار مد و فشن است. یک تی شرت ساده آستین کوتاه یا بلند را داخل دامن پلیسه بگذارید. کت چرم مشکی را روی آن بپوشید و این ست لباس را با نیم بوت پاشنه دار تکمیل کنید.

کت چرم زنانه و دخترانه

ست کت چرم را با دامن پلیسه و نیم بوت تکمیل کنید

4) سویشرت ، ژاکت چرم مشکی و شلوار جین

این ترکیب می تواند برای یک پیاده روی روزانه یا یک دورهمی دوستانه ، بخصوص در فصل سرد بسیار مناسب باشد. همراه با این ست یک نیم بوت بدون پاشنه بپوشید تا ترکیب اسپرت شما را تکمیل کند.

کت چرم زنانه و دخترانه

سویشرت ، ژاکت چرم مشکی و شلوار جین در فصل سرد بسیار مناسب باشد

5) تیشرت سفید ، شلوار جین و کاپشن چرم

این ست ایده مناسبی برای یک دورهمی دوستانه در فصل زمستان هستند. بستن شومیز چهارخانه زیر کت چرمی دور کمر ، استایلی چندلایه ایجاد می کند که این روزها بسیار مد است و قطعا تیپ شما را به طور محسوس از بقیه متفاوت می کند. این ست را بر حسب برنامه ای که دارید با کفش پاشنه بلند یا تخت بپوشید.

کت چرم زنانه و دخترانه

بستن شومیز چهارخانه زیر کت چرمی دور کمر ، استایلی چندلایه ایجاد می کند

6) کت چرم شتری و شلوار جین مشکی

همیشه انتخاب کت چرم مشکی احساس امنیت بیشتری می دهد چرا که می توان آن را به راحتی با همه چیز پوشید. اما اگر بخواهید کمی قدم در حوضه فشن فراتر بکذارید و از محدودیتی که دور خود کشیده اید دور شوید می توانید از کت چرم شتری استفاده کنید. این کت را با شلوار جین ست کنید. نیم بوت با پاشنه متوسط می تواند این ست شما را تکمیل کند.

کت چرم زنانه و دخترانه

همیشه انتخاب کت چرم مشکی احساس امنیت بیشتری می دهد

این مطلب مفید بود؟
(2 رای)
60%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.