ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1402 و سال 2024 ، مانتوهای پانچ سبک مدل مانتو پانچ حریر و کرپ شیک و مدل مانتو پانچ جدید اینستاگرام و مدل مانتو پانچ ساده و مدل مانتو پانچ جلو بسته و مدل مانتو پانچ کوتاه و مدل مانتو پانچ ابروبادی و مدل مانتو پانچ جدید و مدل پانچو حریر جلو بسته و مدل پانچو مجلسی شیک در نم نمک.از مدل مانتوهای زنانه هستند که امسال مد شده اند و به آن ها مانتوهای پانچی و یا پانچو نیز گفته میشود.

مدل مانتو پانچ حریر و مجلسی که تازه مد شده اند

مانتوهای پانچ را میتوان نسل جدید مانتوهای زنانه دانست که به سرعت بین خانم ها پرطرفدار شدند طوری که پشت ویترین همه مغازه های مانتو فروشی دیده میشوند ، مانتو های پانچ مدل های منحصر به فردی نسبت به دیگر مانتوهای زنانه دارند که در انواع کوتاه و بلند تولید میشوند.مدل مانتو پانچ حریر و کرپ جدید 1402 [عکس]مدل مانتو پانچ حریر و کرپ جدید 1402 [عکس]

مانتو پانچ

مدل مانتو پانچ طرح لی

مانتوهای پانچ معمولا جلوباز هستند و به مانتوهای خفاشی شباهت دارند ، مانتوهای پانچ طوری طراحی شده اند که برای خانم های باردار هم مناسب اند زیرا گشاد و راحت هستند. این مدل مانتوهای جدید انتخاب خانم های خوشتیپ و مد پوش هستند و با شلوار گشاد ست میشوند.

مانتو پانچی

مانتو پانچی تابستانه شیک

مانتو های پانچ کوتاه حالت اسپرت دارند و مانتوهای پانچ بلند مجلسی تر هستند ، نمونه هایی از شیکترین مدل مانتوهای پانچی در انواع حریر ، کرپ ، کوتاه ، بلند ، اسپرت ، مجلسی و ... را در این بخش از دنیای مد نم نمک مشاهده میکنید.

مانتو پانچ کوتاه زنانه

مانتو پانچ حریر

مانتو پانچ حریر جدید

مانتو پانچ مجلسی

مانتو پانچ مجلسی کار شده

مانتو پانچ بارداری

مانتو پانچ بارداری شیک

مانتو پانچ بلند

مانتو پانچ بلند پاییزی

مانتو پانچ شانتون

مانتو پانچ مجلسی آبی کاربنی

مانتو پانچ دخترانه

مانتو پانچ کرپ بلند

بیوگرافی

پیج اینستاگرام نم نمک

این مطلب مفید بود؟
(2 رای)
60%

نظر دادن