مدل مانتو پاییزی و مدل مانتو با استایل شیک و مدل مانتو پاییزی بلند و مدل مانتو مخصوص پاییز و مدل مانتو پاییزه اسپرت و مدل مانتو اسپرت و مدل مانتو پاییزه بلند و مدل مانتو پاییزه ترکی و مانتو پاییزی مخمل در نم نمک.

جدیدترین مدل مانتو پاییزی بلند ، کوتاه ، اسپرت و شیک

در این مطلب عکس هایی از شیک ترین مدل مانتو پاییزه زنانه و دخترانه جدید و زیبا را مشاهده می کنید.جدیدترین مدل مانتو پاییزی بلند ، کوتاه ، اسپرت و شیکجدیدترین مدل مانتو پاییزی بلند ، کوتاه ، اسپرت و شیک

مدل مانتو پاییزی

خانم های قد بلند :

لباسی که از بالا تا پایین تکرنگ باشد به دلیل اینکه خطی یکدست ایجاد می کند ، شما را بلندتر نشان خواهد داد. انتخاب رنگی متفاوت برای مانتو و شلوارتان ، باعث می شود که قد شما به چند قسمت مختلف تقسیم و تفکیک بشود و در نتیجه کوتاهتر و متناسب تر دیده بشوید. پس به خاطر داشته باشید هرگز مانتو و شلوار یک رنگ نپوشید و سعی کنید مانتو و شلوار و حتی کفشتان در چند رنگ متفاوت اما در یک هارمونی انتخاب شود.

مانتوهای خیلی کوتاه نیز پاها را بلندتر از آنچه هست نشان می دهد پس از پوشیدن چنین مدل هایی خودداری کنید.

هر مانتوی که خیلی گشاد و بادکرده باشد شما را بزرگتر از آنچه که هستید نشان می دهد. مانتوهای زنانه کمردار تنگ شما را خوش اندام و زیبا نشان می دهد. مانتوی که به انحناها و برجستگی های بدن تاکید بیشتری بکند ، توجه را از قد بلند دور می کند و اندام شما را متناسب تر نشان می دهد.

مدل مانتو پاییزی

مدل مانتو پاییزی

مدل مانتو پاییزی

مدل مانتو پاییزی و شیک ترین مدل مانتو و مدل مانتو پاییزه

مدل مانتو پاییزی

مدل مانتو پاییزی

مدل مانتو پاییزی زنانه و مدل مانتو زنانه

مدل مانتو پاییزی

مدل مانتو پاییزی

مدل مانتو پاییزه جدید و مدل مانتو پاییزه بلند و انواع مدل مانتو دخترانه

مدل مانتو پاییزی

مدل مانتو پاییزی

راهنمای خرید مانتو مناسب :

مانتوهایی با بالاتنه ساده و گشاد استفاده کنید. جیب باعث جلب توجه به سینه های شما می شود. مانتوهای پلیسه دار و چین دار ، تنها باعث می شود که شکل سینه شما بزرگتر نشان داده شود

مانتوهایی با دامن چین دار یا پلیسه دار ، توجه را از سینه های شما دور می کند و شما متناسب دیده خواهدی شد.

مدل مانتو پاییزی

مانتو پاییزی جدید و شیک ترین مدل های مانتو پاییزی و جدیدترین مدل مانتو پاییزی

مدل مانتو پاییزی

مدل مانتو پاییزی

مانتو پاییزی و مدل های مانتو پاییزی و مانتو پاییزی دخترانه

مدل مانتو پاییزی

مانتو پاییزهو مانتو پاییزی زنانه و مدل مانو جدید

مدل مانتو پاییزی

خانم هایی با سینه کوچک :

مانتوهای طرح دار بپوشید. زنانی که سینه های کوچکی دارند ، معمولا اندام گلابی شکلی دارند ، در این صورت نیمه پایین بدن آنها از نیم تنه بالایی آنها بزرگتر و سنگینتر است. برای ایجاد تعادل ، مانتوهای طرح دار و رنگ روشن با شلوارهای تکرنگ و ساده بپوشید. اما طرح های خیلی بزرگ را برای مانتوب خود انتخاب نکنید. درعوض مانتو هایی که طرح های متوسطی دارد و نه خیلی کوچک و نه خیلی بزرگ است ، انتخاب کنید.

مانتوهایی بپوشید که در قسمت سینه خود تزئینات دارد. هرچیزی در ناحیه سینه موجب می شود که سینه های شما بزرگتر به نظر برسد. مدل هایی که درست زیر سینه جمع می شود ، خودبه خود سینه را بزرگتر نشان می دهد. پارچه های بافت دار یا براق در قسمت سینه نیز همین تاثیر را دارد. دگمه ، تزئینات ، قلابدوزی و گلدوزی روش بسیار خوبی برای افزایش اندازه سینه شما است. پس از مانتوهایی که تزئینات زیادی در بالاتنه آن به ار گرفته شده است انتخاب کنید.

از پوشیدن مانتوهایی که جیب های بغل از رو دارد ، خودداری کنید

مانتوهای خیلی کوتاه انتخاب نکنید و به دنبال مدل هایی باشید که شکاف های پهلو و جانبی دارند ، زیرا این مدل ها علاوه بر افزایش شیکی و مد بودن ، به راحتی شما در هنگام حرکت کمک می کنند. مانتوهایی با دامن های کلوش یاA شکل بپوشید.

مدل مانتو پاییزی

مدل مانتو پاییزی

شیک ترین مدل های مانتو پاییزی جدید

این مطلب مفید بود؟
(4 رای)
85%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.


تصویر امنیتی