ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1403 و سال 2024 ، در ادامه جدیدترین مدل کفش و مدل کفش پاشنه بلند مجلسی و مدل کفش اسپرت دخترانه و مدل نیم بوت زنانه و مدل کتانی زنانه مد امسال و مدل صندل زنانه چرم و مدل کفش زنانه شیک و زیبا را در نم نمک ببینید.

کفش های ضروری برای خانم ها کدامند؟

کفش های زنانه انواع مختلفی دارند اما از میان این مدل های متنوع خانم ها به 6 مدل کفش نیاز دارند که نیاز آن ها را برای موقعیت های مختلف تامین میکند. با داشتن این 6 مدل کفش برای مناسبت ها و موقعیت های مختلف آماده هستید.کفش های ضروری برای خانم ها کدامند؟ + 6 مدلکفش های ضروری برای خانم ها کدامند؟ + 6 مدل

کفش پاشنه بلند جلوبسته

کفش های پاشنه دار کلاسیک و جلو بسته بسیار کاربردی بوده و مناسب انواع مجالس هستند، این مدل کفش ها برای خانم ها در سنین مختلف مناسب است و هر خانم به یک جفت از آن ها نیاز دارد.

مدل کفش پاشنه بلند زنانه

مدل کفش پاشنه بلند زنانه

کفش پاشنه بلند جلوباز و بند دار

کفش های پاشنه دار جلوباز و بند دار فانتزی تر هستند و با لباس های خاصی ست میشوند، این مدل کفش ها برای مناسبت هایی مانند تولد، جشن عقد و... استفاده میشوند.

مدل کفش پاشنه بلند بند دار

مدل کفش پاشنه بلند بند دار

کفش اسپرت پاشنه تخت

کفش های اسپرت و بدون پاشنه پرکاربردترین کفش زنانه هستند که برای موقعیت های مختلفی مانند محل کار، دانشگاه، خرید مناسب اند. این مدل کفش ها روزانه مورد استفاده قرار میگیرند و باید حسابی راحت باشند.

مدل کفش اسپرت زنانه

مدل کفش اسپرت زنانه

صندل تابستانی

صندل ها هم مخصوص تابستان هستند، بالاخره هر فصل کفش مخصوص به خودش را میخواهد. تابستان که هوا گرم است صندل های چرم بهترین گزینه هستند خنک و راحت.

مدل کفش صندل چرم

مدل کفش صندل چرم

نیم بوت

نیم بوت ها هم برای فصل پاییز مناسب اند هم زمستان، نیم بوت های زنانه استایل تان را متفاوت و شیک میکنند همچنین پاهایتان را از سرما حفظ میکنند همه خانم ها به یک جفت نیم بوت نیاز دارند.

مدل نیم بوت زنانه مد امسال

مدل نیم بوت زنانه مد امسال

کتانی

کتانی ها را همه دوست دارند خانم ها هم به یک جفت از آن ها نیاز دارند تا با تیپ اسپرت شان ست کنند یا زمانی که میخواهند ورزش و پیاده روی کنند از آن استفاده کنند.

مدل کتانی زنانه سفید گل دار

مدل کتانی زنانه سفید گل دار

بیوگرافی

پیج اینستاگرام نم نمک

این مطلب مفید بود؟
(3 رای)
73.4%

نظر دادن