ست با کفش کرم مردانه و ست با کفش کرم زنانه و کفش کرم با چی ست میشه و مانتو کرم مجلسی و ست پیشنهادی با مانتو کرمی و شلوار کرم با چی ست میشه و ست کرم و مشکی و ست کرم و سبز و ست رنگ کرم و زرشکی و ست مانتو کرم با شلوار لی در نم نمک.

کفش کرم با چی ست میشه؟[مانتو ، شلوار و کیف]

بهترین رنگ مکمل برای کفش گرم رنگ های گرم ، قهوه ای ، مشکی ، سورمه ای ، قرمز یا زرشکی است.کفش کرم با چی ست میشه؟[مانتو ، شلوار و کیف]کفش کرم با چی ست میشه؟[مانتو ، شلوار و کیف]

با هر ست و رنگ لباس چه کفشی بپوشیم؟

با هر ست و رنگ لباس چه کفشی بپوشیم؟

کفش زرد

رنگ زرد بسیار زیبا و جذاب است و بیشترین میزان چشمگیری و جلب توجه را در میان رنگ ها دارد بنابراین توصیه می شود از این کفش در مجالس استفاده کنید و در استایل خیابانی خود استفاده نکنید . کفش های زرد با رنگ های متضاد سرمه ای ، آبی ، بنفش و رنگ های هم خانواده مثل قرمز و سبز و نارنجی و لباس های سفید ، مشکی عالی هستند.

با هر ست و رنگ لباس چه کفشی بپوشیم؟

کفش سبز

پوشیدن کفش سبز با برخی از لباس ها شما را جذاب و زیبا می کند . اگر میخواهید این رنگ کفش را به عنوان بخشی از استایل خیابانی و راحتی خود بپوشید می توانید آن را با شلوار مشکی به پا کنید . اگر می خواهید در مجالس خود ، کفش سبز استفاده کنید رنگ های نزدیک به آن مانند طیف های مختلف سبز ، زرد و یا طیف های متضاد آن مثل نارنجی یا بنفش استفاده نمایید.

با هر ست و رنگ لباس چه کفشی بپوشیم؟

کفش آبی تیره

کفش آبی تیره را می توان با بسیاری از لباس ها پوشید و محدودیت چندانی ندارد . در استایل روزانه خود می توانید این کفش را با شلوار جین تیره بپوشید . برای شرکت در مجالس شما این کفش را می توانید با لباس های طیف آبی و یا طیف نارنجی و قرمز و زرد بپوشید.

با هر ست و رنگ لباس چه کفشی بپوشیم؟

کفش بنفش

کفش بنفش یا ارغوانی بسیار خاص است و استایل شما را جذاب و خاص می کند . برای جلب توجه بیشتر بهتر است این رنگ کفش را به جای کفش پاشنه دار مشکی با شلوار مشکی بپوشید زیرا هماهنگی خوبی با شلوار مشکی دارد. این کفش را در تیپ های مجلسی با لباس هایی از طیف هم خانواده مانند صورتی و بنفش بپوشید.

با هر ست و رنگ لباس چه کفشی بپوشیم؟

کفش صورتی

کفش صورتی ، بسیار زیبا و جذاب است و برای تیپ خیابانی ، کفش صورتی را با شلوار طوسی جین بپوشید. این رنگ مونث و ظریف است و برای استایل مجلسی در کنار لباس سبز بسیار مناسب است .

با هر ست و رنگ لباس چه کفشی بپوشیم؟

کفش طوسی

یکی از رنگ های پر طرفدار چنانچه بارها در دنیای مد نم نمک هم در موردش گفته ایم رنگ طوسی است . اگر در کمدتان کفش طوسی دارید و نمی دانید این کفش را همراه چه لباسهایی باید بپوشید ، باید بدانید ، این کفش را می توانید در خیابان با همه رنگ های خنثی از جمله مشکی و طوسی استفاده کنید. در مجلس نیز بهتر است در کنار کفش طوسی طیف های صورتی و سفید را بپوشید تا زیبا و جذاب شوید .

با هر ست و رنگ لباس چه کفشی بپوشیم؟

کفش قرمز

کفش قرمز از کفش هایی است که در کمد بسیاری از خانم ها وجود دارد و جذابیت ویژه ای را به آنها در مراسم می بخشد . برای متعادل کردن استایل با کفش قرمز از رنگ های خنثی و تیره مثل مشکی و سرمه ای استفاده نمایید . شما می توانید برای داشتن استایل مجلسی جذاب تر از رنگ های مشابه و نزدیک قرمز مثل صورتی و نارنجی استفاده نمایید.

با هر ست و رنگ لباس چه کفشی بپوشیم؟

کفش نارنجی

پوشیدن کفش نارنجی به علت اینکه یکی از جلب توجه ترین رنگ ها است ، جرات و جسارت زیادی می خواهد. نارنجی جزو رنگ های گرم است و در چرخه رنگ مقابل آبی قرار دارد پس می توانید این رنگ را با لباس های آبی و شلوار جین بپوشید تا هماهنگی زیبایی ایجاد شود .

در صورت استفاده از کفش نارنجی برای مجالس می توانید از رنگ های هم خانواده مثل قرمز و زرشکی و یا طیف زرد و قهوه ای استفاده کنید. همچنین شما می توانید با کفش نارنجی لباس نارنجی بپوشید وبرای خود استایل تک رنگ بسازید.

با هر ست و رنگ لباس چه کفشی بپوشیم؟

کفش طلایی

بهترین لباس برای کفش طلایی همان رنگ طلایی است.

کفش طلاس همچنین قابل ست شدن با لباس نقره ای نیز است. نکته مهم دیگر می تواند انتخاب کیف زنانه مناسب باشد. اگر لباس شما به رنگ طلایی روشن است ، یک کیف کلاج برنز رنگ بسیار مناسب خواهد بود. اما پیشنهاد ما این است که وقتی کفش طلائی را لباس طلایی ست می کنید ، برای ایجاد هارمونی رنگی ، از کیف زنانه مشکی استفاده کنید.

با هر ست و رنگ لباس چه کفشی بپوشیم؟

این مطلب مفید بود؟
(0 رای)
0%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.