راهنمای انتخاب فریم عینک مناسب فرم صورت و عینک گرد به چه صورت هایی میاد و عینک برای صورت بیضی زنانه و عینک مناسب صورت کشیده مردانه و عینک برای صورت کشیده و مدل عینک آفتابی برای صورت کشیده و لاغر و عینک برای صورت گرد و کوچک و عینک برای صورت گرد مردانه و عینک مناسب صورت گرد و تپل در نم نمک.

راهنمای انتخاب فریم عینک

دلیل حساسیت بسیاری از افراد هنگام انتخاب فریم عینک این است که فریم عینک چه تاثیری روی چهره آن ها میگذارد آیا با فرم صورت آن ها هماهنگی دارد یا نه ، در این بخش از دنیای مد نم نمک نکات مهمی که هنگام انتخاب فریم عینک باید بدانید را به شما میگوییم تا بتوانید آسان تر دست به انتخاب بزنید.راهنمای انتخاب فریم عینک مناسب فرم صورتراهنمای انتخاب فریم عینک مناسب فرم صورت

مدل فریم عینک مناسب فرم صورت

مدل فریم عینک مناسب فرم صورت

استحکام

- فریم عینک باید به اندازه کافی محکم باشد و همچنین مناسب لنز باشد طوری که بتواند لبه لنزهای ضخیم را مخفی کند.

متناسب با فرم صورت

- فریم عینک باید متناسب با فرم صورت شما باشد ، اگر صورت گرد یا مربعی شکل دارید بهتر است عینک های باریک و گوشه دار انتخاب کنید اما اگر صورت تان کشیده است عینک هایی با فریم گرد برایتان مناسب اند.

راهنمای انتخاب فریم عینک طبی

راهنمای انتخاب فریم عینک طبی

رنگ فریم عینک

- برای انتخاب رنگ فریم عینک بهتر است رنگ پوست ، مو و چشم هایتان را در نظر بگیرید بهتر است رنگ های گرم را برای فریم عینک انتخاب کنید و از رنگ های جیغ دوری کنید.

سایز صورت

- اگر صورت بزرگی دارید نباید عینک کوچک انتخاب کنید طوری که عینک روی صورت تان اصلا دیده نشود همچنین اگر صورت تان کوچک است عینک های بزرگ برایتان اصلا مناسب نیست.

نکات انتخاب رنگ فریم عینک

نکات انتخاب رنگ فریم عینک

تن پوست

- اگر تن پوست تان گرم است بهتر است فریم عینک تان مسی ، خاکی ، قرمز ، طلایی باشد و اگر تن پوست تان سرد است فریم عینک تان بهتر است نقره ای ، آبی ، صورتی و خاکستری باشد.

نوع شخصیت

- شخصیت تان هم میتواند تعیین کننده مدل فریم عینک باشد مثلا اگر فردی جدی و مقتدر هستید عینک هایی با فریم کلاسیک که مستطیلی هستند مناسب شما است اگر هم شخصیت شوخ و بامزه ای دارید میتوانید از فریم های پلاستیکی با رنگ های جیغ استفاده کنید.

این مطلب مفید بود؟
(1 رای)
100%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.