ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1403 و سال 2024 ، ست کردن رنگ قهوه ای لباس زنانه و مردانه و مکمل رنگ قهوه ای در لباس زنانه و رنگ ست با قهوه ای سوخته در لباس و ست قهوه ای و طوسی و شلوار قهوه ای با چه رنگ مانتویی ست میشه و مانتو رنگ قهوه ای با چه رنگی ست میشه و ترکیب رنگ قهوه ای با رنگهای دیگر در نم نمک.

ست کردن رنگ قهوه ای لباس خانمها و آقایان

رنگ قهوه ای از رنگ های محبوب فصل سرما است و انتخاب مناسبی برای فصل پاییز و زمستان است. ترکیب رنگ قهوه ای با رنگهای دیگر یکی از دغدغه هایی است که افراد در فصل پاییز با آن گریبانگیر هستند. اگر به دنبال رنگ هایی هستید که با قهوه ای ست کنید ، این بخش از دنیای مد نم نمک را از دست ندهید.نحوه ست کردن رنگ قهوه ای لباس زنانه و مردانهنحوه ست کردن رنگ قهوه ای لباس زنانه و مردانه

لباس قهوه ای

راهنمای ست کردن لباس با ترکیب رنگ قهوه ای

ست لباس قهوه ای و زرشکی

اگر به رنگ قرمز علاقه دارید ، می توانید تن های تیره تر آن را با لباس های قهوه ای خود ست کنید.ترکیب رنگ قهوه ای با زرشکی ترکیب زیبایی است و هارمونی بالایی دارد.قهوه ای و زرشکی هر دو تقریبا گرم به شمار می روند بنابراین بهتر است قهوه ای را با زرشکی و قرمز تند ترکیب کنید تا هماهنگی بیشتری بین این دو بخش به وجود آورد و تیره بودن دو بخش اصلی را جبران کند.

ست لباس قهوه ای و آبی روشن

طیف های مختلف آبی رنگ مکمل قهوه ای هستند . آبی روشن تضاد زیبایی با قهوه ای ایجاد می کند و باعث می شود هر دو رنگ به خوبی بدرخشند. این تضاد گرمی رنگ قهوه ای را متعادل می کند و ترکیبی آرامش بخش اما گرم و متناسب پدید می آورد .برای ایجاد تعادل بهتراست قهوه ای رنگ غالب مجموعه باشد و مقدار رنگ آبی کمتر باشد.بنابراین می توانید با مانتو و پالتوی قهوه ای خود یک شال آبی روشن یا فیروزه ای بپوشید.

سیت لباس قهوه ای با آبی

ست لباس قهوه ای با لی

ست لباس قهوه ای مشکی

در گذشته پوشیدن رنگ مشکی با رنگ قهوه ای از اشتباهات مد محسوب می شد اما امروزه به یک توصیه مد تبدیل شده است. بهتر است طیف های تیره قهوه ای را با رنگ مشکی ست نکنید و طیف های روشن تر را همراه با رنگ مشکی بپوشید .می توانید در همراهی با شال قهوه ای خود مانتوی مشکی بپوشید ویا اگر یک پالتوی قهوه ای کمرنگ (شتری ، کرم تیره و طیف های دیگر قهوه ای روشن) دارید آن را با شلوار رنگ مشکی بپوشید.

ست لباس قهوه ای و کرم

یک ترکیب هم خانواده دیگر برای لباس های قهوه ای ، رنگ کرم است که باعث می شود هارمونی زیبایی در استایل شما به وجود آید .این رنگ فاصله زیاد با رنگ قهوه ای دارد و بیشتر به طیف سفید نزدیک است بنابراین به علت تضادی که میان شدت رنگ ها وجود دارد ، زیبایی های خاص خود را دارد. مانتوی کرم پاییزی خود را با کت قهوه ای ست کنید.

ست لباس قهوی با کرمی

ست لباس قهوه ای با کرمی

ست لباس قهوه ای و صورتی

اگر فکر می کنید نمی توانید لباس قهوهای خود را با رنگ صورتی دلخواهتان ست کنید در اشتباهید . شما می توانید رنگ لباس قهوه ای و صورتی را با هم ادغام کنید تا ترکیب رنگی فانتزی و گرم ایجاد نمایید.رنگ صورتی یک رنگ سرد و روشن است اما رنگ قهوه ای یک رنگ گرم و تیره است و تضاد حرارتی بین دو رنگ موجب می گردد که مکمل فوق العاده ای برای یکدیگر باشند. این ست کردن جسارت و شجاعت کافی می خواهد پس اگر جسارت کافی دارید مانتوی قهوه ای خود را با شال صورتی بپوشید و از زیبایی تیپ خود لذت ببرید.

ست لباس قهوه ای و شتری

چنانچه در دنیای مد نم نمک گفته ایم ترکیب شتری و قهوه ای نیز ترکیبی هم خانواده و همرنگ است که این ترکیب استایل شما را بسیار شیک می کند و تناسب خاصی به وجود می آورد.سر تا پا قهوه ای پوشیدن اشتباهی بزرگ در حیطه مد است پس در کنار ترکیب این دو رنگ از یک رنگ متضاد دیگر هم استفاده کنید. پالتوی شتری را بوت قهوه ای و یک شال آبی یا اکسسوری های رنگی دیگر کامل و متعادل نمایید.

ست لباس رنگ سفید

پوشیدن لباس های رنگ سفید و قهوه ای باعث تعادل در ست لباس می شود بنابراین با لباس رنگ قهوه ای تیره خود رنگ سفید بپوشید.

ست لباس قهوی با سفید

ست لباس قهوه ای با سفید

ست لباس قهوه ای و زرد

رنگ زرد یکی از زیباترین رنگ ها در کنار قهوه ای است. شما می توانید تمامی طیف رنگ زرد از پررنگ تا کم رنگ آن را با لباس قهوه ای ست نمایید.

ست لباس قهوه ای با قهوه ای

رنگ لباس قهوه ای خود را با طیف های مختلف این رنگ در کنار هم قرار دهید تا کنتراستی صحیح در رنگ بندی آن ایجاد گردد.

ست لباس قهوای مردانه

ست لباس قهوه ای مردانه

ست لباس قهوه ای و بژ

اگر می خواهید استایل زیبایی داشته باشید لباس های قهوه ای خود را با رنگ بژ ترکیب کنید تا احساس خوب به روز بودن را داشته باشید زیرا ترکیب این دو رنگ بسیار کاربردی بوده و هیچ وقت از مد نمی افتد.

رنگ قهوه ای که رنگ گرمی و کم تحرکی محسوب می شود را با رنگ های شاد و پر تحرک مثل نارنجی و گلبهی و زرد و … ست کنید.

بیوگرافی

پیج اینستاگرام نم نمک

این مطلب مفید بود؟
(3 رای)
73.4%

نظر دادن