بدترین لباس زنانه و بدترین اکسسوری خانم ها و بدترین مدل عینک زنانه و بدترین شلوار دخترانه و مدل های منسوخ شده لباس زنان و لباسهای زنانه که از مد افتاده اند در نم نمک.

این 7 لباس زنانه را هرگز نخرید!

بسیاری از ما گاهی اوقات در خرید البسه اشتباهاتی را انجام می دهیم و لباس های بدون کاربردی را می خریم که بعد از بازگشت به خانه از این خرید پشیمان می شویم . این البسه ها بدون اینکه استفاده شوند ، گوشه کمد خاک می خورند .7 لباس و اکسسوری زنانه که از مد افتاده اند!7 لباس و اکسسوری زنانه که از مد افتاده اند!

پس بهتر است هنگام خرید لباس چیزهایی را بخرید که به آنها نیاز دارید و برای چیزهایی که نیازی به آن ها ندارید هزینه نکنید. در این بخش از دنیای مد نم نمک لباس هایی را که نباید هرگز خریداری کنید را برایتان آورده ایم.

خرید لباس های زنانه

نکات انتخاب و خرید لباس های زنانه

کفش های گلیمی

کفش های گلیمی که یک بار مصرف هستند و در قرن 14 بیشتر توسط دهقانان استفاده می شد خبلی زود فرسوده می شوند و درست نیست پول زیادی را بابت این کفش ها بپردازید . پاشنه های این کفش ها به شکل نخ های گونی هستند و خیلی زود خراب می شوند.

عینک آفتابی بزرگ

یکی از کارهای اشتباهی که خانم ها مرتکب آن می شوند پنهان کردن صورت پشت قاب بزرگ عینک های آفتابی بزرگ است . این عینک ها مناسب نیستند زیرا زیبایی های صورت شما را پنهان می سازند پس بهتر است در انتخاب عینک دقت کنید و قاب های کوچک تری را انتخاب نمایید.

اکسسوری زنانه

عینک بزرگ از اکسسوری های زنانه که نباید خرید

پارچه های مصنوعی

برخی از پارچه های مصنوعی از مواد شیمیایی ساخته شده اند و برای سلامتی بدن و محیط زیست مضر هستند بنابراین هنگام خرید باید به جنس پارچه دقت کنید.

پاشنه نازک

اگر به پوشیدن کفش های پاشنه دار عادت ندارید ، کفش های پاشنه دار به خصوص پاشنه نازک نپوشید پس بهتر است کفش های پاشنه تخت بخرید.

اشتباه خرید کفش

خانم ها کفش های پاشنه نازک نخرید

جوراب توری

جوراب های توری همیشه به درد مناسبت هایی مثل هالووین می خورند پس هیچ گاه جوراب توری زنانه نخرید.

تیشرت ساده

اینکه شما برای خرید یک تیشرت ساده قیمت زیادی بپردازید بسیار اشتباه است زیرا شما می توانید با پرداخت هزینه اندک نیز یک تیشرت ساده بخرید.

راهنمای خرید لباس زنانه

تیشرت ساده از لباس های زنانه ای که هرگز نباید بخرید

لباس های پوست طبیعی حیوانات

آیا تا به حال دیده اید چگونه پوست حیوانات مختلف را بدون سوراخ شدن پوست می کنند تا در تهیه لباس از آنها استفاده کنند . تمام محصولات پوست طبیعی ، محصولات شکنجه و درد غیر قابل توصیف حیوانات هستند. بنابراین بهتر است محصولاتی را که حتی یک موی حیوان در آنها به کار رفته است نخریمو به جای آن از لباس های پوست مصنوعی استفاده کنیم.

نکته :

  • هنگام خرید لباس مدل ها و رنگ های تکراری نخرید زیرا در غیر اینصورت تمام لباس های شما تکراری خواهد بود.
  • به هنگام خرید لباس به دکمه ها و زیپ کار شده در لباس دقت کنید و از سالم بودن آنها مطمئن باشید.
  • دقت کنید که درزهای لباس تان حداقل به اندازه یک تا دو سانت اضافه پارچه داشته باشد تا در صورت نیاز به گشاد کردن لباس راه حلی برای آن وجود داشته باشد.
  • لیستی از لباس هایی که نیاز دارید تهیه کنید زیرا در این صورت از هزینه های اضافی برای لباس هایی که احتیاج ندارید جلوگیری می کنید.
  • به هنگام پرو لباس تحرک داشته باشید.

این مطلب مفید بود؟
(1 رای)
40%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.


تصویر امنیتی