مدل یقه و مدل یقه لباس مجلسی و مدل یقه لباس بندری و مدل لباس یقه کراواتی زنانه مجلسی و مدل لباس یقه خشتی و مدل یقه لباس مجلسی و انواع یقه لباس مجلسی و مدل یقه لباس مجلسی لمه و مدل یقه لباس نخی و انواع یقه گرد و مدل یقه مناسب افراد چاق و مدل یقه مناسب افراد لاغر و مدل یقه پالتو زنانه و مدل یقه پیراهن زنانه را در نم نمک بخوانید.

راهنمای انتخاب مدل یقه مناسب

برای انتخاب مدل لباس مناسب فقط نباید روی زیبا بودن لباس تمرکز کنید بلکه باید مدل یقه آن را بررس کنید و ببینید آیا شما با این مدل یقه زیبا میشوید ؟ آیا مدل یقه لباس مناسب فرم اندام شما هست یا نه؟ در این بخش از دنیای مد نم نمک قصد داریم شما را با انواع مدل یقه لباس و کاربرد آن ها آشنا کنیم تا بتوانید برای موقعیت های مختلف و لباس های متنوع یقه مناسب انتخاب کنید.راهنمای انتخاب بهترین مدل یقه لباس زنانه مجلسیراهنمای انتخاب بهترین مدل یقه لباس زنانه مجلسی

انتخاب مدل یقه لباس زنانه

انتخاب مدل یقه لباس زنانه

یقه گرد

یقه گرد اولین و ساده ترین مدل یقه ای است که همه ما میشناسیم و لباس های زیادی با این مدل یقه داریم ، یقه گرد انتخابی مناسب و تضمین شده برای خانم هایی است که بالاتنه لاغر و ظریفی دارند اگر بالاتنه چاقی دارید بهتر است این مدل یه را فراموش کنید.

انواع مدل یقه لباس زنانه

انواع مدل یقه لباس زنانه

یقه هفت

یقه هفت مخصوص خانم هایی است که اندام شان به شکل مثلث وارونه است یعنی بالاتنه چاق تری نسبت به پایین تنه دارند ، لباس های یقه هفت چاق بودن بالاتنه را پنهان میکنند پس اگر بالاتنه درشتی دارید از این مدل یقه استفاده کنید.

شومیز یقه هفت زنانه

شومیز یقه هفت زنانه

یقه قایقی

یقه قایقی یک مدل یقه باکلاس و پرطرفدار بین خانم ها است که برای کسانی که بازوهای چاقی دارند مناسب است ، یقه قایقی برای پیراهن های مجلسی ، لباس شب و شومیز های زنانه مناسب است.

مدل لباس یقه قایقی

مدل لباس یقه قایقی

یقه مربعی

یقه مربعی ظاهری کلاسیک به خانم ها میبخشد و برای افرادی که لباس های ساده میپسندند مناسب است ، لباس های ساده با یقه مربعی شما را بسیار باکلاس نشان میدهند مخصوص اگر لباس مجلسی باشد.

لباس یقه مربعی کلاسیک

لباس یقه مربعی کلاسیک

این مطلب مفید بود؟
(1 رای)
100%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.