استفاده از زیورآلات و اکسسوری های زنانه نیازمند رعایت نکات مهمی است که در این بخش از نم نمک با این نکات آشنا خواهید شد.

نکاتی که درباره استفاده از زیورآلات و اکسسوری ها نمیدانید

زیورآلات و اکسسوری ها میتوانند استایل شما را تکمیل کرده و زیباتر نشان دهند ، البته برای استفاده و ست کردن زیورآلات نکاتی وجود دارد که اگر رعایت نشود تیپ و استایل تان را به هم ریخته و ناخوشایند نشان میدهد. زیورآلات نقش مهمی در تیپ و استایل خانم ها و دختران جوان دارد طوری که به استایل آنها رنگ و لعاب میبخشد و از سادگی خارج میکند پس باید در انتخاب و استفاده از آن ها دقت کنید.نکات مهم استفاده از اکسسوری و زیورآلاتنکات مهم استفاده از اکسسوری و زیورآلات

راهنمای استفاده از زیورآلات

راهنمای استفاده از زیورآلات

نکات مهم استفاده از زیورآلات و اکسسوری ها که در این بخش از نم نمک مشاهده میکنید میتوانند بسیار کمک کننده باشند و شما را به استایل دلخواه تان نزدیک کنند.

زیورآلات بزرگ

استفاده از زیورآلات بزرگ نه تنها بد نیست بلکه ایده ای مد روز و شیک است فقط باید بدانید که بیشتر از 3 زیورآلات بزرگ نباید استفاده کنید ، رنگ و سبک زیورآلات باید با هم هماهنگی داشته باشند.

روش ست کردن زیورآلات زنانه

روش ست کردن زیورآلات زنانه

استفاده از ست کامل زیورآلات

استفاده از زیورآلات ست که شامل گوشواره ، گردنبند و دستبند میشود برای مجالسی مانند تولد ، عقد و عروسی ایده مناسبی است به شرطی که زیورآلات تان خیلی بزرگ و شلوغ نباشند.

ست دستبند و گوشواره زنانه

ست دستبند و گوشواره زنانه

ساعت مچی

ساعت مچی همان اکسسوری پرطرفدار است که جذابیت استایل های اسپرت و رسمی را چند برابر میکند اما هرگز با لباس مجلسی از ساعت مچی استفاده نکنید زیرا اصلا ترکیب جالبی نخواهد بود.

ساعت مچی با تیپ اسپرت زنانه

ساعت مچی با تیپ اسپرت زنانه

انگشتر و حلقه

سعی کنید بیشتر از 1 یا 2 انگشتر استفاده نکنید و انگشتر با مدل های عجیب و غریب را کنار بگذارید ، اگر انگشتان کوتاهی دارید از حلقه های باریک و اگر انگشتان کشیده ای دارید حلقه های پهن برایتان مناسب اند.

اگشتر مناسب فرم انگشتان

انگشتر مناسب فرم انگشتان

گردنبند بلند

گردنبندهای بلند به شما فرصت میدهند تا حسابی جلب توجه کنید و اعتماد به نفس بیشتری داشت باشید ، گردنبندهای بلند با همه نوع لباسی ست میشوند و حتی میتوانید روی مانتو از آن ها استفاده کنید.

مدل گردنبند بلند دخترانه

مدل گردنبند بلند دخترانه

این مطلب مفید بود؟
(1 رای)
100%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 13,388