نماز کن فیکون چیست و نماز کن فیکون حضرت ابوالفضل و کیا از نماز کن فیکون حضرت ابوالفضل حاجت گرفتن و کی از نماز کن فیکون حاجت گرفته و نماز کن فیکون کی خونده و نماز کن فیکون پنجشنبه و نماز کن فیکون واقعی و نماز کن فیکون سوره انعام و نماز کن فیکون روز پنجشنبه و نماز کن فیکون حضرت ابوالفضل العباس در سایت نم نمک.

دعا و نماز کن فیکون حضرت ابوالفضل عباس برای حاجت

در تفسیر المیزان درباره عبارت «کن فیکون» در قرآن چنین آمده است :دعا و نماز کن فیکون حضرت ابوالفضل عباس برای حاجتدعا و نماز کن فیکون حضرت ابوالفضل عباس برای حاجت

این آیات همگی در صدد القای این مطلب هستند که خداوند اراده اش نافذ مطلق است و هیچ مانعی برای آن نیست و همه اسباب در خدمت اراده اوست و هرگاه چیزی را بخواهد و اراده کند و حکم نماید ، فقط کافی است امر به ایجاد کند تا بدون شک و قطعاً واقع شود.

«کن» در این اصطلاح ، اشاره به اراده تکوینی الهی است و معنای این آیات این است که هنگامی که خداوند اراده آفرینش موجودی را کرد ، آن موجود ایجاد می شود. به عبارت دیگر هر موجودی که مورد تعلق اراده الهی قرار گرفت ، شأن خداوند این است که آن موجود حتماً به وجود می آید.

دعا و نماز کن فیکون حضرت ابوالفضل عباس برای حاجت

آموزش خواندن نماز کن فیکون حضرت ابوالفضل عباس برای حاجت

برای برآورده شدن حاجت می توانید 3 نماز دو رکعتی با نیت توسل به حضرت ابوالفضل (ع) بخوانید.

در این نمازها در هر رکعت بعد از سوره های حمد و توحید 100 مرتبه ذکر «یا حیُّ یا قیُّوم» را تکرار کنید.

پس از سلام نماز تسبیحات حضرت زهرا (س) را بگویید و پس از آن 100 مرتبه برای حضرت ابوالفضل (ع) صلوات بفرستید.

در نهایت انگشت سبابه دست راست را به سمت قبله گرفته و 100 مرتبه عبارت «السلام علیک یا ابوالفضل العباس» را تکرار کنید.

حال به سجده رفته و دست های خودتان را به سمت آسمان ببرید و 25 مرتبه بگویید : «الهی به دو دست بریده ابوالفضل العباس» و حاجت خود را بخواهید.

دو تا از نماز های دو رکعتی را قبل از برآورده شدن حاجت تان بخوانید و سومی را گرو نگه دارید و بعد از برآورده شدن حاجت تان بخوانید.

این مطلب مفید بود؟
(3 رای)
100%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.


تصویر امنیتی