ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1403 و سال 2024 ، دعای استخاره با قرآن در مفاتیح و دعای استخاره با ترجمه و دعای استخاره برای ازدواج و دعای استخاره با تسبیح و دعای استخاره اهل سنت و دعای استخاره اللهم انی استخیرک و آیه استخاره در قرآن و اللهم انی تفالت بکتابک و دعای استخاره صوتی در نم نمک.

دعای استخاره با قرآن در مفاتیح

و بدان که علامه مجلسی از برخی نوشته های اصحاب ، از خط شیخ یوسف قطیفی نقل کرده و او از خط آیت الله علامه که از حضرت صادق(علیه السلام) روایت شده :دعای استخاره با قرآن در مفاتیحدعای استخاره با قرآن در مفاتیح

دعای استخاره با قرآن در مفاتیح

هرگاه اراده کردی از کتاب عزیز قرآن استخاره کنی ، بعد از «بسم الله» بگو :

إِنْ کانَ فِی قَضائِکَ وَقَدَرِکَ أَنْ تَمُنَّ عَلَیٰ شِیعَةِ آلِ مُحَمَّدٍ عَلَیْهِمُ السَّلامُ بِفَرَجِ وَ لِیِّکَ وَحُجَّتِکَ عَلَیٰ خَلْقِکَ ، فَأَخْرِجْ إِلَیْنا آیَةً مِنْ کِتابِکَ نَسْتَدِلَّ بِها عَلَیٰ ذٰلِکَ.

اگر در قضا و قَدَرت این است که بر شیعه خاندان محمد (درود بر ایشان) به فرج ولی ات و حجتت بر بندگانت منت بگذاری ، از کتاب خود آیه ای برای ما بیرون آور که به آن بر این کار راه یابیم.

پس مصحف شریف را می گشایی و «شش ورق» می شماری و از ورق هفتم «شش سطر» می شماری و در آن نظر می کنی و مطلب را بیرون می آوری.

بیوگرافی

پیج اینستاگرام نم نمک

این مطلب مفید بود؟
(0 رای)
0%

نظر دادن