دعای خوب شدن رابطه زن و شوهر و دعای قوی خوب شدن رابطه زن و شوهر و دعای محبت شدید شوهر به زن و دعای خوراکی برای محبت شوهر به زن و دعای طلسم محبت بین زن و شوهر و دعای گرم شدن رابطه زناشویی و ایت الکرسی برای محبت زن و شوهر و دعای جلب محبت شوهر و دعا برای آشتی زن و شوهر روی نمک و دعای محبت بین زن و شوهر نی نی سایت در نم نمک.

دعای قوی برای خوب شدن شدید رابطه زن و شوهر

دعای رفع کدورت بین زن و شوهر بسیار قوی است. اما نکته قابل توجه در روابط این است که برای بهبود آن علاوه بر دعا ، و قوانین جذب باید از تکنیک های رابطه نیز استفاده کنید.دعای قوی برای خوب شدن رابطه زن و شوهردعای قوی برای خوب شدن رابطه زن و شوهر

دعای خوب شدن رابطه زن و شوهر

دعای محبت زن و شوهر

با خواندن دعای محبت زن و شوهر عشق و علاقه زوجین به یکدیگر و رابطه بین آنها قوی تر می شود و این رابطه در طول زندگی همسران ادامه می یابد.در این مطلب دعاهایی که برای شما عزیزان را جمع آوری کرده ام که باعث تقویت محبت بین همسران می شود.

خواندن دعای محبت زن و شوهر به حل مشکلات و جلوگیری از نزاع کمک می کند. همچنین خطر از هم پاشیدگی خانواده را کاهش می دهد ، بلکه همسران را به یکدیگر نزدیک می کند و آنها را وادار می کند که برای حل مشکلاتی که باعث دعوا می شوند ، به درستی فکر کنند.

دعای محبت فوری

دعای محبت فوری بسیار قوی و سریع الاجابه است و باعث می شود تا قلب معشوقتان تسخیر کنید. دعای محبت فوری محبت معشوقتان را خیلی سریع جلب می کند و کمک میکند تا علاقه بینتان شدید شود. دعای محبت فوری که در زیر آمده را بر روی یک چیز شیرین مانند خرما - شکلات و … 3 بار بخوانید و بدمید و به طرف بدهید تا بخورد محبت آن شخص با شما طوری می شود که حتی فکرش را هم نمی کردید

یُحِبُّونَهُمْ کَحُبِّ اللّهِ وَالَّذِینَ آمَنُواْ أَشَدُّ حُبًّا لِّلّهِ

دعای محبت زن و شوهر از قرآن

دعای محبت زن و شوهر برای افزایش محبت بین زوجین است و انشاءالله 10 مرتبه بعد از نماز فجر این آیات را بخوانند :

 • آیه (165) سوره بقره :

قال تعالی : وَمِنَ النَّاسِ مَنْ یَتَّخِذُ مِنْ دُونِ اللَّهِ أَنْدَادًا یُحِبُّونَهُمْ کَحُبِّ اللَّهِ ۖ وَالَّذِینَ آمَنُوا أَشَدُّ حُبًّا لِلَّهِ ۗ وَلَوْ یَرَی الَّذِینَ ظَلَمُوا إِذْ یَرَوْنَ الْعَذَابَ أَنَّ الْقُوَّةَ لِلَّهِ جَمِیعًا وَأَنَّ اللَّهَ شَدِیدُ الْعَذَابِ (165).

 • آیه (31) سوره آل عمران :

خداوند می فرماید : قُلْ إِنْ کُنْتُمْ تُحِبُّونَ اللَّهَ فَاتَّبِعُونِی یُحْبِبْکُمُ اللَّهُ وَیَغْفِرْ لَکُمْ ذُنُوبَکُمْ وَاللَّهُ غَفُورٌ رَحِیمٌ (31) قُلْ أَطِیعُوا اللَّهَ وَالرَّسُولَ فَإِنْ تَوَلَّوْا فَإِنَّ اللَّهَ لَا یُحِبُّ الْکَافِرِینَ. (آل عمران : 31، 32).

 • آیات 62 و 63 سوره انفال :

خداوند می فرماید : وَإِنْ یُرِیدُوا أَنْ یَخْدَعُوکَ فَإِنَّ حَسْبَکَ اللَّهُ هُوَ الَّذِی أَیَّدَکَ بِنَصْرِهِ وَبِالْمُوْمِنِینَ (62) وَأَلَّفَ بَیْنَ قُلُوبِهِمْ لَوْ أَنْفَقْتَ ما فِی الْأَرْضِ جَمِیعًا ما أَلَّفْتَ بَیْنَ قُلُوبِهِمْ وَلکِنَّ اللَّهَ أَلَّفَ بَیْنَهُمْ إِنَّهُ عَزِیزٌ حَکِیمٌ (63).

حق تعالی فرمود : {وَ أَفْعَلْکُمْ حُبُّهُ مِنْکُمْ فَعَلَیْکُمْ عَلَیْهِ} (39).

 • آیه (35) سوره نور :

دعای خوب شدن رابطه زن و شوهر

خداوند می فرماید : اللَّهُ نُورُ السَّمَاوَاتِ وَالْأَرْضِ ۚ مَثَلُ نُورِهِ کَمِشْکَاةٍ فِیهَا مِصْبَاحٌ ۖ الْمِصْبَاحُ فِی زُجَاجَةٍ ۖ الزُّجَاجَةُ کَأَنَّهَا کَوْکَبٌ دُرِّیٌّ یُوقَدُ مِنْ شَجَرَةٍ مُبَارَکَةٍ زَیْتُونَةٍ لَا شَرْقِیَّةٍ وَلَا غَرْبِیَّةٍ یَکَادُ زَیْتُهَا یُضِیءُ وَلَوْ لَمْ تَمْسَسْهُ نَارٌ ۚ نُورٌ عَلَیٰ نُورٍ ۗ یَهْدِی اللَّهُ لِنُورِهِ مَنْ یَشَاءُ ۚ وَیَضْرِبُ اللَّهُ الْأَمْثَالَ لِلنَّاسِ ۗ وَاللَّهُ بِکُلِّ شَیْءٍ عَلِیمٌ﴿35﴾

پس از تلاوت این آیات ، محبت و افزایش صمیمیت بین همسران را از خداوند خواستارم.

دعا برای رفع مشکلات بین همسران

اگر زن و شوهر با یکدیگر مشاجره کنند و مشکلی هر چند کوچک بین آنها پیش بیاید به گونه ای که نخواهند به همدیگر نگاه کنند و بر مواضع خود پافشاری کنند ، یکی از آنها باید واسطه شود و دعای محبت زن و شوهر را بخواند. به امید خدا به بازگرداندن عشق بین آنها کمک می کند :

 • در ابتدا می توانید با خواندن سوره فاتحه به نیت آشتی بین زن و شوهر ، محل را با مشک و کندر بخور دهید و شخص در حالت طهارت باشد.
 • ذکر را بعد از وضو بر دو تکه شیرینی یا شکر یا یک لیوان نوشیدنی بخواند و به طرف مقابل بدهد تا بخورد.
 • همچنین می تواند سوره واقعه سپس آیه الکرسی و معاوضات را روی دو دسر ، ناهار یا شام بخواند ، بخواند و بعد بخورد.
 • خواندن سوره نساء و سپس دعای 100 مرتبه بر پیامبر صلی الله علیه و آله و سلم به قصد محبت و رفع مشکلات بسیار موثر است و موجب رفع اختلاف بین همسران می شود.
 • خواندن دو آیه سوره آل عمراه هر روز بعد از هر نماز (3 بار در روزه) :

قُلِ اللَّهُمَّ مَالِکَ الْمُلْکِ تُوْتِی الْمُلْکَ مَنْ تَشَاءُ وَتَنْزِعُ الْمُلْکَ مِمَّنْ تَشَاءُ وَتُعِزُّ مَنْ تَشَاءُ وَتُذِلُّ مَنْ تَشَاءُ بِیَدِکَ الْخَیْرُ إِنَّکَ عَلَی کُلِّ شَیْءٍ قَدِیرٌ (26) تُولِجُ اللَّیْلَ فِی النَّهَارِ وَتُولِجُ النَّهَارَ فِی اللَّیْلِ وَتُخْرِجُ الْحَیَّ مِنَ الْمَیِّتِ وَتُخْرِجُ الْمَیِّتَ مِنَ الْحَیِّ وَتَرْزُقُ مَنْ تَشَاءُ بِغَیْرِ حِسَابٍ [آل عمران : 26، 27]. سپس برای افزایش محبت و از بین رفتن مشکلات بین همسران دعا می کند.

 • برای افزایش محبت بین همسران می توان سوره طه و آخرین آیه سوره توبه را بعد از نیمه شب جمعه 30 بار خواند که عبارتند از :

خداوند سبحان در سوره توبه می فرماید : فَإِن تَوَلَّوْا فَقُلْ حَسْبِیَ اللَّهُ لَا إله إِلَّا هُوَ ۖ عَلَیْهِ تَوَکَّلْتُ ۖ وَهُوَ رَبُّ الْعَرْشِ الْعَظِیمِ (129).

«اگر روی گردانند ، بگو خدا مرا بس است ، معبودی جز او نیست ، بر او توکل می کنم و او پروردگار عرش است» (129).

از جمله دعاهایی که می تواند محبت بین همسران را افزایش دهد تا دوران حسنه و آرامش و ثبات زندگی زناشویی دوام داشته باشد که همسران می توانند در برخی مناسبت ها یا روزهای پرفضیلت یا در بین اذان بخوانند. هنگام نماز ، هنگام نازل شدن باران ، هنگام سجده ، و در روز جمعه و روز عرفات و دعای آن ها ، ان شاء الله بر آنان خیر و برکت باد.

و اینکه دعا با ذکر خدا و حمد و ثنای او شروع می شود ، سپس صلوات بر رسول خدا صلی الله علیه و آله و سلم است و دعا را به همین صورت تمام می کند. می توان با مجموعه ای از دعاها برای محبت بین همسران دعا کرد ، جایی که می توان در آخر شب دعا کرد یا هر نماز واجب را ترتیب داد ، یا هنگام شنیدن اذان دعا کرد.

دعای خوب شدن رابطه زن و شوهر

از جمله این دعاها :
 • اللهم ألف بین قلوبنا ، وأصلح ذات بیننا ، واهدنا سُبل السلام ، ونجّنا من الظلمات إلی النور ، وجنبنا الفواحش ما ظهر منها وما بطن ، وبارک لنا فی أسماعنا وأبصارنا وقلوبنا وأزواجنا وذریاتنا ، وتُب علینا إنک أنت التواب الرحیم ، واجعلنا شاکرین لنعمک مثنین بها علیک ، قابلین لها وأتممها علینا.
 • اللهم إنی أسألک أن تُبارک لی فی نفسی ، وفی بصری ، وفی روحی ، وفی خلقی ، وفی زوجی ، وفی أولادی ، وفی أهلی ، وفی محیای وفی مماتی ، وفی عملی ، فتقبل حسناتی وأسألک الدرجات العُلی من الجنة آمین.
 • اللهم یا سریع ألقِ السکینة والوقار فی قلبی وقلب زوجی.
 • اللهم کما جمعت بینی وبین زوجی بالحلال بارک لنا فی هذا الزواج واحفظ لی زوجی وبارک لی فی عمره وصحته وأدم علینا نعمک حتی لا نحتاج غیرک یا کریم.
 • اللهم احفظ لی أسرتی وزوجتی وأولادی ولا تفرق بیننا واجعل الود والمحبة دائمًا عامرة فی منزلنا.
 • اللهم اجعل ما فی قلبنا من حب وتفاهم دائمًا غیر منقطع.
 • اللهم أبعد عنا کل من یرید أن یفرق بیننا واجعل الحب الذی بیننا دائمًا.
 • اللهم کما جمعت بین أبینا آدم وأمنا حواء بالمحبة اجمع بینی وبین زوجی واجعله لا یری منی إلا ما یسره وتجعله راضیًا عنی دائمًا.
 • اللهم إنی استودعک حب زوجی فی قلبی وحبی فی قلب زوجی أمانة عندک وأنت خیر من استودع عند الأمانات.
 • اللهم کما جمعت بیننا بالزواج والمحبة اجمع بیننا علی طاعتک ورضاک وعبادتک حتی ترضی عنا.
 • اللهم یا میسر کل أمر عسیر سبحانک یسر لنا حیاتنا أنا وزوجی.
 • یا رب ارحمنی أنا وزوجی وأنزل علینا برکاتک ومغفرتک.
 • اللهم رحمن الدنیا والآخرة ارحمنی أنا وزوجی رحمة تغنینا بها عن رحمة من سواک.

فواید دعا برای آشتی بین همسران

دعا به برقراری رابطه محبت آمیز بین زن و شوهر کمک می کند و زندگی بدون آنها را ناممکن می کند ، زیرا دعا اصول محبت و آرامش را در دل آنها برقرار می کند. زندگی آنها را خوب می کند و شیطان را از خانه بیرون می کند و به اختلاف نظرهایی که منجر به دعواهای زیاد بین همسران می شود پایان می دهد.

این مطلب مفید بود؟
(0 رای)
0%

نظر دادن