ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

چشم سوم در قرآن و چشم سوم در قران رائفی پور و ذکر برای باز شدن چشم سوم و تجربه کسانی که چشم سوم دارند و چشم سوم چه قدرت هایی دارد و هیچگاه چشم سوم خود را باز نکنید و باز شدن چشم سوم با سوره توحید و فیلم باز شدن چشم سوم و چشم سوم ویکی پدیا در نم نمک.

چشم سوم در قرآن و نحوه باز شدن چشم سوم با سوره توحید

نماز خواندن و عبادت خداوند می تواند در طولانی مدت مسبب باز شدن چشم بصیرت یا همان چشم سوم شود. هنگام سجده کردن به قسمت پیشانی ما که آجنا نیز در همان جا قرار دارد ، فشار می آید و اگر با چشمان خود به بینی مان نگاه کنیم ، فشار بیشتری به چشم سوم خود می آوریم و این در دراز مدت میتواند چشم بصیرت مارا باز کند! اگر می خواهید بدانید حکم چشم سوم در اسلام چیست به مواردی که در ادامه به آنها اشاره کرده ایم توجه کنید :چشم سوم در قرآن و نحوه باز شدن چشم سوم با سوره توحیدچشم سوم در قرآن و نحوه باز شدن چشم سوم با سوره توحید

از نظر اسلام کسی که چشم سوم او باز است اگر از آن در مسیر مناسبی بهره ببرد و دل به امیال شیطانی و نفسانی خود نسپارد ، هیچ گونه مشکلی وجود نخواهد داشت .

چشم سوم در قرآن نیز وجود دارد! خداوند در آیه 22 سوره قاف می فرماید :

تو در غلفت از این بودی پس ما پرده را برداشتیم و چشمانت تیزبین شد.خداوند در این آیه می فرماید پرده ای وجود دارد که سد راه دید بیشتر شما می شود. مثلا پرده ای که مانع می شود انسان بهشت و جهنم را ببیند و آن رادر ذهن خود به تصویر بکشد ! اگر این پرده کنار برود انسان میتواند از گذشته و آینده خود به راحتی باخبر شود .

چشم سوم در قرآن

خداوند در بخشی دیگر در قرآن کریم می فرماید : ان تتقوا الله یجعل لکم فرقانا «هر کس تقوا پیشه کند خداوند به او فرقان (قدرت تمیز بین حق و باطل) عطا میکند».از این قسمت می شود فهمید که دو چشم انسان قابلیت دیدن هر چیزی را ندارند و انسان با استفاده از چشم سوم خود است که می تواند همه چیز را ببیند . این با استفاده از پیشه کردن تقوا و اطاعت خداوند طی مدتی طولانی به دست می آید و به انسان قدرت زیادی را میدهد.

به عنوان یکی از اصلی ترین راهکارها برای فعال شدن چشم سوم می توان به استفاده از اذکار قرآنی اشاره کرد. برخی از سوره های قرآن این خاصیت را دارند که به مرور سبب باز شدن و فعال شدن چشم سوم می شوند. با اینکه برای هریک از این سوره ها روش خاصی برای فعال کردن چشم سوم وجود دارد ، اما به هرحال می توان آن ها را مسیری برای فعال کردن چشم سوم دانست.

باز شدن چشم سوم با سوره توحید

اصولاً سوره توحید که اسم دیگرش هم هست سوره اخلاص سوره هست که جهان بینی توحیدی رو برای فرد ارمغان می آورد.

جهان بینی توحیدی یعنی اینکه همه چیز از خداست و خداوند همه چیزم خداوند بر همه چیز عالم و تواناست و بر همه چیز بصیر و بیناست.

و در عین حال در وحدت و یگانگی کامل به سر می برد.

تکرار این مفاهیم به ما کمک میکنه که ما در جهان یک یگانگی احساس کنیم و اتصال و یکپارچگی تمامی اجزای این عالم را به وضوح درک کنیم.

باز شدن چشم سوم با سوره توحید

در رابطه با چشم سوم و باز شدن چشم سوم بسیار مهم است که ما ابتدا به این یگانگی دست پیدا بکنیم علت اینکه سوره توحید در این زمینه به ما کمک بسیاری می کنه اینه که مارو به یکپارچگی و یگانگی و اتصال عالم مجدد هوشیار و بینا میکنه و آنوقت است که دیگه دریافت الهامات الهی دیدن پدیده های دیگر خلقت و درک آنچه در ماورا طبیعی می گذرد برای ما غیر ممکن و دست نیافتنی نخواهد بود و انسانی که پای در این راه می گذارد خواهد فهمید که سر منزل مقصود ای هست و چنانچه بتواند مسیر را به خوبی و خوشی طی کند راه باز است و آگاهی ها به سمت او هدایت خواهند شد.

در واقع خواندن سوره توحید به ما کمک می کند که ما لیاقت کسب کنیم.

لیاقت دیدن و تجربه و حس کردن آنچه در این عوالم زیبا می گذرد.

لیاقت اتصال و انرژی برتر کیهانی که با دقتی بی نظیر در حال گسترش و حفظ نظم خود است.

باز شدن چشم سوم با سوره توحید که در جای دیگری به عنوان باز شدن چشم سوم با سوره اخلاص هم از آن یاد شده در کنار استفاده از سابلیمینال چشم سوم می تواند معجزه گر باشد چرا که سابلیمینال چشم سوم افکار عمیق و درونیات شما را اصلاح میکند و ظرف شما را آماده دریافت این الهامات و دیدن این پدیده ها می کند و در کنار آن هم خواندن سوره اخلاص از لحاظ معنوی فرکانس شما را ارتقا می دهد.

ترکیب این دو می توانند به شما کمک فوق العاده ای در زمینه باز شدن چشم سوم کند.

باز شدن چشم سوم با سوره توحید

در باب اینکه چه میزان سوره اخلاص را بخوانیم روایت شده آیت الله قاضی فرمودند که روزی 1000 مرتبه سوره اخلاص را بخواند منتها اگر هزار مرتبه برای شما سخت است می توانید کمتر بخوانید و مهم تاثیری که این سوره به مرور برای شما خواهد داشت.

باز شدن چشم سوم با سوره حمد

سوره حمد به عنوان یکی از اصلی ترین سوره های و اذکار قرآنی شناخته می شود که با استفاده از آن می توان چشم سوم را به سرعت باز کرد. استفاده از این سوره در کنار برخی دیگر از سوره های قرآنی توحید نیز می تواند در این مسیر کمک کننده باشد. برای آن که نسبت به این راهکار اطمینان داشته باشید ، باید بدانید که فعال شدن چشم سوم موضوعی است که در قرآن درباره آن حرف زده شده و آیاتی نیز در خصوص آن نازل شده است. به عنوان شناخته شده ترین آیه درباره فعال کردن چشم سوم می توان به آیه 22 در سوره قاف اشاره کرد. در این سوره و این آیه خداوند می فرماید : “تو در غفلت از این بودی ، پس ما پرده را برداشتیم و چشمانت تیزبین شد.”

بیوگرافی

این مطلب مفید بود؟
(3 رای)
100%

نظر دادن