خواب نوزاد و لباس نوزاد در تابستان و نگهداری نوزاد در تابستان و از کجا بفهمیم نوزاد تشنه است و خواب نوزاد در تابستان و توصیه هایی برای بهتر شدن خواب نوزاد در تابستان و بهترین راه حل ها برای کمک به خواب نوزاد درتابستان را در نم نمک ببینید.

توصیه های مهم خواب نوزاد در تابستان و فصل گرما

آب و هوای گرم تابستان می تواند روزهایی سرشار از سرگرمی خلق کند ، (سفرهای ساحلی و ناهار خوری در فضای باز!) اما شب ها کمتر هیجان انگیز است به دلیل اینکه شب ها افزایش درجه حرارت ، می تواند به این معنی باشد که شما و کودکتان نیز نمی توانید بخوابید - که این هر دوی شما را زابراه می کند اما در این بخش از نم نمک راه هایی وجود دارد که می توانید به بچه ها کمک کنید که شب خواب راحت و امنی داشته باشند در نتیجه شما هم یک خواب آرام شبانه داشته باشید.نکات مهم خواب نوزاد و کودک در تابستان و فصل گرما + ترفندهانکات مهم خواب نوزاد و کودک در تابستان و فصل گرما + ترفندها

خواب و گرما ، با هم در تضاد هستند. در حقیقت ، بدن ما نیاز به یک محیط خنک برای خواب بهتر دارد. به عنوان راهنمایی ، درجه 15-18 درجه سانتیگراد (59-64 درجه فارنهایت) ، محدوده ی دمایی ایده آلی است که شما می خواهید. راهنمایی های زیر ممکن است کمک کند ، وقتی که به دلیل روزهای گرم تابستان واقعا حفظ این دما امکان پذیر نیست.

بهترین توصیه ها خواب راحت نوزاد درتابستان

بهترین توصیه ها خواب راحت نوزاد درتابستان

ترفندهای خواب آرام نوزاد در شبهای گرم تابستان

1. بسته نگه داشتن پرده ها و کرکره های اتاق خواب در تمام طول روز ، برای جلوگیری از ورود مستقیم نور خورشید به اتاق.

2. در شب سعی کنید یک نسیم متضاد ایجاد کنید - با چندین پنجره باز و نزدیک به اتاق خواب (درهای باز).اگر در خانه ای با یک خانه یا اتاق زیر شیروانی زندگی می کنید ، می توانید درب را باز کنید ، تا اجازه دهید هوای گرم به سمت بالا حرکت کند و کوران شود.

10 توصیه مفید برای خواب بهتر کودک در تابستان

10 توصیه مفید برای خواب بهتر کودک در تابستان

3. یک کاسه یخ در نزدیکی هر پنکه قرار دهید تا هوا از طریق یخ با خنکی جریان پیدا کند.

خواب راحت نوزاد در تابستان با حمام کردن قبل از خواب

4. قبل از خواب ، به حمام بسیار گرم بروید.بر خلاف نظر مردم ، حمام گرم یا حتی خنک راهی برای خواب هستند ، در واقع حمام گرم ، کمک میکند ملاتونین (هورمون خواب) آزاد شود.

حمام کودک قبل از خواب راهی برای داشتن خواب راحت

حمام کودک قبل از خواب راهی برای داشتن خواب راحت

5. از شیر بستنی ، بسازیم ؛ یک کلک سریع و سرد در شب می باشد این به این معناست که شیر خود را بدوشید و در یخچال قرار دهید (البته نه در دمای خیلی کم که شیر خیلی سرد شود) . این مورد را باید با توجه به نظر پزشک انجام دهید چرا که در مورد نوزادانی که مشکلات گوارشی دارند توصیه نمیشود.

توصیه هایی برای بهتر شدن خواب نوزاد در تابستان

6. اگر ممکن است برخی از پارچه های طبیعی و لباس خواب ، برای جالب ترین تجربه جای لباس استفاده کنید ، اگر نه ، اطمینان حاصل کنید که همه چیز 100% پنبه و نخی باشد (بدون ترکیبات پلی استر).

 لباس خواب کودک برای شب های گرم تابستان

لباس خواب کودک برای شب های گرم تابستان

7. به کودک خود فقط به یک جلیقه (تاپ) آستین کوتاه بپوشانید ، نه فقط یک پوشک.یک لایه نازک از لباس ، می تواند به تنظیم درجه حرارت بدن کمک کند.

بهترین راه حل ها برای کمک به خواب نوزاد درتابستان

8. کمی بعد از وقت خواب تا زمانی که اتاق به طور طبیعی خنک تر شود ، صبر کنید.

9. اگر از تهویه استفاده می کنید ، با استفاده از یک رطوبت سنج کوچک و دستگاه تولید بخار ، مطمئن شوید که رطوبت کافی را به محیط اضافه کنید .

راه حل هایی که به خواب نوزاد در تابستان کمک می کند

راه حل هایی که به خواب نوزاد در تابستان کمک می کند

10. در نهایت به یاد داشته باشید که کودک احتمالا در شب تشنه میشود. از این رو معمولا تعداد دفعات بیدار شدن در شب ، بیشتر می شود. اگر واقعا گرم است ، سعی نکنید بخاطر این موضوع کودک را محدود کنید.

این مطلب مفید بود؟
(0 رای)
0%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 19,543