بهترین روشها برای حفظ ظاهر و جذابیت بیشتر در دوران بارداری یک زن ، را در ادامه بررسی میکنیم.

چطور ظاهری جذاب در دوران حاملگی داشته باشیم؟

رسیدن به خود و حفظ زیبایی های ظاهر در روحیه خانم های باردار تاثیر زیادی دارد ، پس به بهانه مادر شدن و باردار بودن لطفا خود و ظاهرتان را فراموش نکنید!چطور ظاهری جذاب در دوران حاملگی داشته باشیم؟چطور ظاهری جذاب در دوران حاملگی داشته باشیم؟

شما با درست کردن مو و یک آرایش ملایم ، انتخاب لباس های مناسب و صدالبته انتخاب روش های مناسب و مطمئن برای زیباتر شدن می توانید زیبایی ظاهری خود را در این دوران حفظ کنید. البته بیشتر از هر چیز به این نکته دقت کنید که از لوازم و راه هایی که ممکن است به جنین آسیب برساند استفاده نکنید.

برای حفظ زیبایی ظاهری خود بسیار مهم است که غذاهای سالم و مقوی بخورید ، زیرا زیبایی تنها به ظاهر نیست ، اندام های داخلی شما هم برای زیبایی پوست تان باید درست عمل کنند.

در این دوران بهتر است به لباس پوشیدن خود هم دقت کنید. بیشتر خانم های باردار گاهی اوقات به هم ریخته به نظر می رسند و بهانه آنها هم بارداری شان است ، اما شما با انتخاب لباس هایی که در عین سادگی و راحتی می توانند شما را زیباتر نشان دهند به یک مادر مرتب و قابل تعریف تبدیل می شوید.

در کل بهتر است برای زیباتر شدن از راه های طبیعی و سلیقه خود استفاده کنید و با دادن مدل های مختلف به موهایتان و پوشیدن لباس های مناسب و رنگارنگ ، همچنین استفاده از ماسک های طبیعی میوه برای پوست صورت ظاهری زیبا و مرتب داشته باشید.

چگونه در حاملگی زیبا و موقر باشیم؟

گام 1

حال باید بیشتر از قبل مراقب خود باشید. از پوست و بدن خود مراقبت کنید. وقت بیشتری را روی موهای خود بگذارید. شاید مدل های جدید یا رنگ های جدید را بتوانید امتحان کنید. وقت بیشتری نسبت به قبل ، به آرایش خود اختصاص دهید. البته نباید میزان آرایش خیلی زیاد باشد.

چگونه در حاملگی زیبا و موقر باشیم

گام 2

می توانید لباس های گشاد را خودتان ببافید یا بدهید برایتان ببافند. سعی کنید بلوز خودتان را که ترجیحا دکمه نداشته باشد ، زیر لباس بپوشید. لباسی مناسب شماست که از جلو آزاد باشد و از پشت اندامتان را زیبا نشان دهد.

چگونه در حاملگی زیبا و موقر باشیم

گام 3

کفشی بخرید که راحت باشد و پاشنه نداشته باشد و یا تخت آن لیز نباشد. کفشی که طرح های خاص و منگوله های زیبا روی آن باشد ، جلوه بیشتری دارد.

چگونه در حاملگی زیبا و موقر باشیم

گام 4

ترمه های نرم ، به شکل شال و یا ردا بپوشید. جنس مخمل بهتر است. رنگ های شاد بپوشید.

چگونه در حاملگی زیبا و موقر باشیم

گام 5

لباس زیر سفت و محکم به تن کنید ، چرا که بسیار در سلامت اندام شما و نمایش شانه ها و قسمت پشت بدن تان اهمیت دارند.

گام 6

خود را سرگرم کنید. زمان بیکاری و تنهایی ، استراحت کنید و به موسیقی گوش دهید. اگر اطرافیان می خواهند لوس تان کنند ، خب اجازه دهید این کار را انجام دهند.

چگونه در حاملگی زیبا و موقر باشیم

گام 7

هرچه می توانید از این دوران لذت ببرید ، چرا که فقط 9 ماه بیشتر دوام ندارد.

چگونه در حاملگی زیبا و موقر باشیم

گام 8

پستی و بلندی های جدید در بدن خود را پنهان نکنید. به اندام جدید خود افتخار کنید.

چگونه در حاملگی زیبا و موقر باشیم

نکات و هشدارها
  • اگر هنوز ترغیب به بارداری نشدید ، بدانید که به دلیل هورمون های بارداری ، در این دوران ناخن هایتان رشد بیشتر و موهایتان ریزش کمتری خواهند داشت. پوست تان به دلیل جریان بیشتر خون و هورمون ها در بدن ، شفاف تر خواهد شد. در این دوران ، همسر و اطرافیان تان بیشتر به شما توجه خواهند کرد.
  • به وزن و سلامتی خود توجه داشته باشید. ورزش در این دوران بسیار مهم است.
  • اعتماد به نفس داشته باشید. اگر از کسی یا چیزی ناراحت شدید ، به او مستقیما موضوع را اشاره کنید و دلیل آن را بیان کنید.
  • از ویتامین E ، لوسیون ها و یا ژل های مخصوص استفاده کنید. روی شکم خود بمالید تا از خارش و خشک شدن پوست جلوگیری شود.
  • لباس تنگ نپوشید.
  • قبل از مصرف هر نوع لوسیون ، رنگ ، کرم یا روغن ، با دکتر خود مشورت کنید و از بی ضرر بودن مواد داخل آن ، برای کودک ، اطمینان ح

این مطلب مفید بود؟
(1 رای)
100%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.


تصویر امنیتی